Teniss

12.mar 2014
Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis trešdienas vakarā lūkos sasniegt sezonas piekto ceturtdaļfinālu, Indianvelsas ATP "Masters 1000" turnīra 4. kārtā tiekoties ar Spānijas tenisistu Roberto Bautistu Agutu, kuru viņš šogad jau vienreiz apspēlējis. Mača sākums ap plkst. 22:00.
12.mar 2014
Indianvelsas ATP Masters 1000 vienspēļu turnīra 4.kārtu sasniedzis Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis (ATP 22.). Mačā pret bulgāru Grigoru Dimitrovu (ATP 16.) mūsu sportists bija parāks trijos setos - 2:6, 6:1, 7:5. Nākamais Gulbja pretinieks būs spānis Roberto Bautista-Aguts (ATP 53.).
27.feb 2014
Ernests Gulbis trešdien guva sesto uzvaru pēc kārtas, Akapulko "ATP World Tour 500" turnīra 2. kārtā ar 6:1, 3:6, 7:6(5) uzveicot beļģi Davidu Gofānu. Gulbis ceturtdaļfinālu sasniedzis četros no sezonas pieciem turnīriem. Ernesta nākamais pretineks būs Bulgārijas pirmais numurs Grigors Dimitrovs, kuru šogad jau vienreiz izdevies apspēlēt.
25.feb 2014
Ernests Gulbis šonakt sāks Akapulko "ATP World Tour 500" turnīru, kurā piedalīsies pirmo reizi. Latvijas pirmā numura pretinieks Meksikas sacensību 1. kārtā būs Taivānas pārstāvis Jensuns Lu. Maču, kas sāksies ap plkst. 1:30, diemžēl nevarēs redzēt video tiešraidē.
24.feb 2014
Ernests Gulbis 24. februārī kļuvis par pirmo Latvijas tenisistu, kuram izdevies tikt ATP ranga Top 20. Sekojot uzvarai pagājušajā nedēļā notikušajā Marseļas turnīrā, Gulbis veicis piecu vietu kāpumu un šonedēļ ir pasaules 18. labākais tenisists.
23.feb 2014
Latvijas tenisists Ernests Gulbis (ATP 23.) kļuvis par Marseļas ATP sacensību uzvarētāju.
17.feb 2014
Ernests Gulbis šodien publicētajā ATP vienspēļu rangā atgriezies 23. vietā, vēlreiz nokļūstot pavisam tuvu ilgi kārotajam divdesmitniekam. Dāmu ieskaitē kārtējais rekords Diānai Marcinkevičai, kurai 214. vieta individuālajā ieskaitē.
15.feb 2014
Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis šodien plkst. 15:00 aizvadīs Roterdamas "ATP World Tour 500" turnīra pusfinālu, cenšoties pirmo reizi iekļūt 500. sērijas turnīra finālā. Gulbja pretinieks būs ranga septītais numurs Tomāšs Berdihs.
11.feb 2014
Nīderlandes pilsētas Roterdamas ATP Tour 500 turnīra 2.kārtu sasniedzis Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis. Spēlē pret uzbeku Denisu Istominu mūsu tenisists uzvarēja ar 6:4, 7:6(4). Ernesta pretinieks 2.kārtā tiks noskaidrots vakarā bulgāra Grigora Dimitrova un krieva Dmitrija Tursunova mačā.
21.jan 2014
Latvijas vīriešu tenisa otrais numurs Andis Juška šodien "Future 10 000" turnīrā Francijā guva sezonas pirmo uzvaru vienspēlēs, bet Diāna Marcinkeviča turpat, Francijā, tika pie panākuma ITF 25 000 sērijas dubultspēļu turnīrā, sasniedzot ceturtdaļfinālu.
6.jan 2014
Šodien publicēti 2014. gada pirmie tenisa rangi, kas saglabāt vai uzlabot pozīcijas ļāvuši Latvijas labākajiem spēlētājiem.
2.jan 2014
Ar zaudējumu ATP ranga līderim Rafaelam Nadalam Dohas ATP Tour 250 turnīrs noslēdzies latvietim Ernestam Gulbim. Ceturtdaļfināla cīņā mūsu tenisists atzina pretinieka pārākumu ar 5:7, 4:6. Savstarpējos dueļos rezultāts nu kļuvis jau 7-0 spāņa labā.
2.jan 2014
Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis šovakar ap plkst. 18:00 aizvadīs sezonas pirmo ceturtdaļfināla maču, Dohas "ATP World Tour 250" turnīrā sacenšoties ar pasaules labāko tenisistu Rafaelu Nadalu.
1.jan 2014
Otro dienu pēc kārtas uzvarot trīs setu spēlē, Kataras pilsētas Dohas ATP Tour 250 vienspēļu turnīra ceturtdaļfinālu izdevies sasniegt Latvijas tenisa līderim Ernestam Gulbim (ATP 25.).
31.dec 2013
Latvijas tenisists Ernests Gulbis (ATP 24.) ar panākumu uzsācis Dohas (Katara) ATP sacensības. Turnīra 1.kārtā Ernests apspēlēja Lielbritānijas tenisa otro numuru, 23 gadus veco Danielu Evansu (ATP 150.) – 6:2, 4:6, 6:0. 2.kārtā jau 1.janvārī latvietim pretī stāsies polis Lukašs Kubots (ATP 72.).
18.dec 2013
ATP ranga otrais numurs, serbu tenisists Novaks Džokovičs par savu jauno galveno treneri izvēlējies seškārtējo „Grand Slam” turnīru uzvarētāju Borisu Bekeru.
12.nov 2013
Rafaels Nadals pēc kārtējās neveiksmes beidzot iegūt iztrūkstošo "ATP World Tour Finals" titulu atzīmēja serves problēmas, bet Džokovičs pēc uzvaras Londonā (spānis finālā pārspēts ar 6:3, 6:4) norādīja, ka sezonas izskaņā iespētie panākumi kalpos par labu platformu nākamajam gadam.
4.nov 2013
Latviešu tenisists Ernests Gulbis jaunākajā ATP rangā joprojām atrodas 24. vietā, uz kuru pakāpās iepriekšējā nedēļā. Savukārt WTA rangā Diāna Marcinkēviča atkāpusies par divām vietām un šobrīd atrodas 252. vietā.
21.okt 2013
Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis šonedēļ ATP rangā pakāpies uz 25. vietu, arvien uzstājīgāk tuvojoties savam rekordam. Šonedēļ Gulbim paredzēts starts Valensijas "ATP World Tour 500" turnīrā.
23.sep 2013
Pateicoties uzvarai Sanktpēterburgas "ATP World Tour 250" turnīrā, Ernests Gulbis ATP rangā pēc divarpus gadu pārtraukuma atgriezties Top 30, šonedēļ ieņemot 27. vietu.