Teniss

28.jun 2018
Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis (ATP rangā 139.vietā) Vimbldonas tenisa turnīra kvalifikācijas pēdējā kārtā ar 6:2, 3:6, 7:5 un 6:3 pārspēja Lorenco Sonego (ATP rangā 122. vietā) un iekļuva prestižā Lielbritānijas tenisa turnīra pamatsacensībās.
28.jun 2018
Zaudējumu Īstbornas "Premier 700" turnīra ceturtdaļfinālā cieta Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko (WTA 12.), kura abos setos nenosargāja breika pārsvaru un ar rezultātu 2:6, 5:7 piekāpās 2008. gada čempionei Agņeškai Radvaņskai (WTA 31.). Ostapenko 20 geimos sakrāja 38 nepiespiestās kļūdas.
27.jun 2018
Aļona Ostapenko (WTA 12.) pirmoreiz sasniedza ceturtdaļfinālu "Premier 700" sērijas turnīrā Īstbornā, kur 3. kārtas mačā ar 6:1, 6:2 sagrāva ar pleca savainojumu spēlējušo Rumānijas tenisisti Mihaelu Buzarnesku (WTA 28.). Tikmēr Latvijas otrā rakete Anastasija Sevastova (WTA 21.) šodien uzvarēt nespēja, ar 4:6, 4:6 piekāpjoties Krievijas tenisistei Darjai Kasatkinai (WTA 14.).
26.jun 2018
Ernests Gulbis (ATP #139) Vimbldonas turnīra kvalifikācijas otrajā kārtā otrdien ar 4-6, 6-3, 6-3 uzvarēja čehu Zdeneku Kolāržu (ATP #224), nokļūstot viena panākuma attālumā no dalības pamatturnīrā.
26.jun 2018
Anastasija Sevastova (WTA 21.) tikai otro reizi uzvarēja Anglijā uz zālāja seguma notikušā WTA līmeņa mačā, Īstbornas "Premier 700" kategorijas turnīra 2. kārtas mačā ar 6:3, 6:4 pieveicot ranga 181. vietā esošo Lielbritānijas tenisisti Harietu Dārtu.
26.jun 2018
Aļona Ostapenko (WTA 12.) otrdien Anglijas pilsētā Īstbornā nospēlēja sezonas pirmo maču uz zālāja seguma, "Premier 700" sērijas turnīra 2. kārtas cīņā ar 6:3, 7:5 pieveicot Igaunijas otro raketi Kaju Kanepi (#44).
26.jun 2018
Aļona Ostapenko un Anastasija Sevastova šodien sāks pēdējo turnīru pirms Vimbldonas, kā izsētajās spēlētājas no 2. kārtas startējot "Premier 700" sērijas turnīrā Anglijas pilsētā Īstbornā. Ostapenko spēlēs plkst. 13:00, bet Sevastovas mača sākums ap plkst. 17:00.
25.jun 2018
Ernests Gulbis ar uzvaru debitējis Vimbldonas tenisa turnīra kvalifikācijā, ar 7:5 un 6:2 pārspējot Kanādas tenisistu Filipu Pelivo, sperot pirmo no trim soļiem, lai kvalificētos Vimbldonas pamatturnīram.
25.jun 2018
Anastasija Sevastova 25. jūnijā publicētajā WTA vienspēļu rangā zaudēja vienu pozīciju, izkrītot no Top 20. Sevastovai šobrīd 21. vieta, bet valsts pirmā rakete Aļona Ostapenko arvien atrodas 12. vietā.
24.jun 2018
Anastasija Sevastova (WTA 20.) Maljorkas "International" sērijas turnīra finālā ar 4:6, 5:7 zaudēja pirmoreiz WTA finālā spēlējušajai Vācijas tenisistei Tatjanai Marijai (WTA 79.). Sevastovai bija nepieciešama atkārtota uzvara Spānijā, lai paliktu WTA ranga divdesmitniekā.
23.jun 2018
Anastasija Sevastova (WTA 20.) Maljorkas "International" kategorijas turnīra pusfinālā ar 7:6(1), 6:1 uzvarēja Austrālijas tenisisti Samantu Stousuru (WTA 98.), trešo gadu pēc kārtas sasniedzot finālu šajā Spānijas pilsētā.
22.jun 2018
Anastasija Sevastova (WTA 20.) piektdien guva vēl vienu grūtu uzvaru Maljorkā, kur "International" sērijas turnīra ceturtdaļfinālā pieveica Austrālijas tenisisti Ailu Tomļanoviču (WTA 72.) – 3:6, 6:3, 6:1. Sevastova bija iedzinējos ar setu un 0:3 (divi breiki), kad pretinieces izrāvienu nobremzēja ar medicīnas pārtraukumu. Tomļanoviča pēc tam spēja uzvarēt tikai vienā geimā.
19.jun 2018
Anastasija Sevastova (WTA 20.) pašreizējās čempiones statusā Maljorkas WTA "International" kategorijas turnīra 1. kārtas mačā ar 6:3, 6:3 pārspēja pieredzējušo Krievijas tenisisti Svetlanu Kuzņecovu (WTA 58.), kuru viņai līdz šim nebija izdevies uzvarēt.
12.jun 2018
Pēc neveiksmīgā ''French Open'' turnīra, kur piedzīvota izstāšanās pirmajā kārtā, Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko nolēmusi vairs nestrādāt kopā ar treneri Deividu Teiloru.
11.jun 2018
Šķiroties no pagājušajā gadā ar "French Open" titulu nopelnītajiem 2000 reitinga punktiem, septiņu pozīciju kritienu 11. jūnija WTA rangā piedzīvoja Latvijas tenisa līdere Aļona Ostapenko, kura šodien atrodas 12. vietā. Anastasija Sevastova paliek divdesmitniekā (#20), bet Ernests Gulbis ATP rangā pakāpies uz 145. vietu.
10.jun 2018
Rafaela Nadala dominance "Roland Garros" kortos turpinājās arī 2018. gadā, kad Spānijas tenisists 11. reizi kļuva par prestižā turnīra čempionu, finālā ar 6:4, 6:3, 6:2 pieveicot pirmoreiz "Grand Slam" finālā spēlējušo austrieti Dominiku Tīmu.
9.jun 2018
WTA ranga līdere Simona Halepa ar trešo mēģinājumu uzvarēja "French Open" finālā, kur bija iedzinējos ar setu un breiku mačā pret Slounu Stīvensu (WTA 10.), tomēr spējot lauzt cīņas gaitu – 3:6, 6:4, 6:1.
7.jun 2018
Simona Halepa pirmajā "French Open" pusfinālā ar 6:1, 6:4 pieveica Garbinji Mugurusu, ar šo panākumu nopelnot trešo finālu Parīzē un nosargājot WTA ranga pirmo vietu.
7.jun 2018
Rafaels Nadals šodien atsāktajā "French Open" ceturtdaļfināla mačā ar 4:6, 6:3, 6:2, 6:2 sakāva Argentīnas tenisistu Djēgo Švarcmanu, kuru vakar no sliedēm izsita lietus radīts pārtraukums. Švarcmans tā arī vairs nespēja saņemties pēc dabas iejaukšanās.
6.jun 2018
Pēc tam, kad Francijas atklātā tenisa čempionāta pusfinālā iekļuva Garbine Mugurusa, stundu vēlāk viņai pievienojās arī Simona Halepa, kura ceturtdaļfinālā trīs setos pārspēja Angeliku Kerberi.