Suns

Vakar, 10:12
Suņi nevar runāt un nebrīdinās bērnu, ka šobrīd viņiem ir neērts jebkāds kontakts vai viņi nevēlas spēlēties. Ir ļoti svarīgi, lai bērni spētu nolasīt mājdzīvnieka sniegtos signālus un zinātu, kādās situācijās ar suni kontaktēties labāk nevajag. Kad jums nevajadzētu tuvoties sunim?
14.jūl
Kolorādo štata (ASV) ugunsdzēsēji sociālajos medijos dalījušies ar video, kā nepieskatīts suns naktī savas ziņkāres dēļ aizdedzināji māju, raksta "UPI".
11.jūl
Daudzi zina, ka suņiem ir labvēlīga ietekme uz cilvēku labsajūtu. Tomēr tagad tam ir zinātniski pierādījumi. Suņu terapija: jauns pētījums apstiprina, ka četrkājainie draugi var palīdzēt mazināt sāpes.
8.jūl
ASV noticis neticamais. Pēc diviem gadiem mājās pārradies pazudušais mājdzīvnieks, raksta UPI.
2.jūl
Vai meklējat pūkainu draugu, kas ir saderīgs ar jums, pamatojoties uz jūsu zodiaka zīmi?
1.jūl
Lai gan publiskajās pludmalēs lielākoties ir aizliegts doties pastaigā ar suņiem, ne vienmēr tas tiek ievērots, turklāt liela daļa suņu tiek palaisti skriet bez pavadas.
28.jun
Karstuma viļņi ir pazīstami kā klusie slepkavas — tie izraisa vairāk nāves gadījumu nekā jebkurš cits ārkārtējs laikapstākļu notikums. Lai gan mēs, cilvēki, varam aiziet uz telpām ar gaisa kondicionētāju vai izģērbties, lai atvēsinātos, mums lielajā karstumā jāņem vērā mūsu pūkaini draugi — gan mājdzīvnieki, gan apkārtējie savvaļas dzīvnieki.
15.jun
Dāņu dogs, kas nosaukts Makolija Kalkina varoņa vārdā no filmas “Viens pats mājās”, Ginesa rekordu grāmatā ir kronēts par pasaulē garāko suni.
21.mai
Ejot pastaigā, ir jākoncentrē sava uzmanība uz dzīvnieku, jo pastaigas laikā var gadīties daudzas negaidītas situācijas, tāpēc vienmēr jābūt tuvu savam mīlulim.
17.mai
Nav nekas neparasts, ja sunim pamanāt ērces. Šie nepatīkamie parazīti ļoti prasmīgi pieķeras suņa kažokam, pat ja dara visu iespējamo, lai no tām izvairītos.
8.apr
Daudzi suņu īpašnieki uzskata, ka viņu mājdzīvnieki saprot un reaģē ne tikai uz tādām komandām kā "sēdi" un "stāvi", bet arī uz vārdiem, kas attiecas uz viņu iecienītākajiem objektiem. Piemēram, komanda “atnes man savu bumbu” bieži novedīs pie tieši tā.
31.mar
Suns vārdā Varonis šonedēļa attaisnoja savu vārdu, kad viņš divas dienas pavadīja pie sava iestrēgušā saimnieka, uzturot siltumu un pat atvairot koijotus, kamēr vīrietis Albertas dienvidos gaidīja, kad viņu izglābs no dubļainā grāvja.
20.mar
Atbilde uz jautājumu, cik bieži jāmazgā mīlulis, atšķiras atkarībā no šķirnes, dzīvesveida un kažoka. Pat veterinārārsti un eksperti nav vienisprātis par to, cik bieži jāmazgā kucēns, taču Amerikas dzīvnieku cietsirdības novēršanas biedrība (American Society for the Prevention of Cruelty - ASPCA) iesaka bāzes līmeni reizi trijos mēnešos, raksta eu.usatoday.com.
17.mar
Kaķu un mājas sesku apzīmēšanu ar mikroshēmu varēs veikt tikai praktizējošs veterinārārsts.
15.mar
Kvalitatīva laika pavadīšana ar suņiem samazina stresu un palielina smadzeņu viļņu spēku, kas saistīts kā ar atslābināšanos, ta ar koncentrēšanos, liecina pētījums, ko 2024. gada 13. martā publicēja pētnieki Dienvidkorejas universitātē.
14.mar
Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Dzīvnieku aizsardzības likumā un Veterinārmedicīnas likumā, kas paredz jaunas labturības prasības mājas (istabas) dzīvnieku turēšanā, pavairošanā un atsavināšanā.
6.mar
Ir pilnīgi pieņemami barot suni tikai ar sauso barību, bet var to sajaukt ar vārītu vai neapstrādātu gaļu, zivīm, dārzeņiem un rīsiem.
21.dec 2023
Saeima šodien otrajā lasījumā atbalstīja grozījumus Dzīvnieku aizsardzības likumā, kas cita starpā paredz krietni ierobežot iespējas suni turēt piesietu.
25.okt 2023
Vienlaikus ar Karalienes Elizabetes II pēdējās desmitgades valdīšanas posmu uz Rīgas ielām var ieraudzīt daudz vairāk korgiju. “Suņu mode” jeb popularitāte mainās gandrīz katru gadu.
5.sep 2023
Kopš 2017.gada Latvijā suņu čipēšana un reģistrācija LDC (Lauksaimniecības datu centrs) ir obligāta, tomēr ņemot vērā, ka ne visi īpašnieki godprātīgi izpildīja savu pienākumu reģistrēt suni LDC, veidojās situācija, ka čips ir, bet reģistrācijas nav.