Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas deputāti trešdien, 2.septembrī, uz sēdi aicinājuši Satiksmes ministrijas un Valsts kancelejas pārstāvjus, lai lūgtu skaidrojumu par Ministru kabineta noteikumu pieņemšanas gaitu, ar kuriem iedzīvotājiem tiek noteikti braukšanas maksas atvieglojumi.
Rīgas domes Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisija šodien atbalstīja pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" ierosinājumu no 1. septembra paaugstināt līdz 60 santīmiem biļetes cenu pie sabiedriskā transporta - tramvaju, trolejbusu un autobusu - vadītājiem.