NHL

14.feb 2015
Ronalds Ķēniņš aizvadījis savu sesto spēli Nacionālajā hokeja līgā, palīdzot Vankūveras „Canucks” ar 5:2 pārspēt Bostonas „Bruins”. Ar rezultativitātes punktiem latviešu uzbrucējs neizcēlās, taču nospēlēto 12 minūšu laikā pielietoja astoņus spēka paņēmienus.
10.feb 2015
Šonakt Nacionālajā hokeja līgā (NHL) tika aizvadītas piecas spēles. Vienā no tām Vankūveras "Canucks" viesos ar rezultātu 3:5 atzina Minesotas "Wild" pārākumu. Latviešu hokejists Ronalds Ķēniņš spēlei netika pieteikts.
6.feb 2015
Zaudējumus Nacionālajā hokeja līgā piedzīvoja Latvijas uzbrucēju Zemgus Girgensona un Ronalda Ķēniņa pārstāvētie klubi. Bufalo "Sabres" mājās ar 0:3 piekāpās Sentluisas "Blues", kurai tā bija septītā uzvara pēc kārtas, bet Vankūveras "Canucks" savā laukumā ar 1:5 atzina Sanhosē "Sharks" pārākumu.
4.feb 2015
Šonakt Nacionālajā hokeja līgā (NHL) latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” ar rezultātu 3:2 pārspēja Monreālas “Canadiens” vienību, pārtraucot savu 14 pēc kārtas zaudēto spēļu sēriju, savukārt Ronalds Ķēniņš turpina izmantot savu iespēju Vankūveras "Canucks" rindās - viņa otrie vārti šajā līgā izglāba no zaudējuma pamatlaikā pret "Jets", bet papildlaikā tika izcīnīta uzvara 3:2.
2.feb 2015
Šodien Nacionālajā hokeja līgā (NHL) laukumā devās latviešu spēlētāja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Vankūveras "Canucks", kas ar rezultātu 2:4 atzina Minesotas "Wild" pārākumu. Hokejists savā otrajā spēlē NHL atzīmējās ar vienu precīzu raidījumu, pabeidzot spēli ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.
28.jan 2015
Pēc Zvaigžņu spēles pārtraukuma šonakt Nacionālajā hokeja līgā (NHL) tika aizvadītas 11 spēles. Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” ar zaudējumu pret Kalgarī "Flames" iesāka savu četru spēļu izbraukuma tūri (1:4). 21 gadu vecais hokejists vārtus neguva un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -2.
26.jan 2015
Zemgus Girgensons šonakt aizvadītajā NHL Zvaigžņu spēlē neglāba savu komandu no zaudējuma 12:17 (rezultatīvākā spēle "All-Star" vēsturē), turklāt bija viens no trim laukuma spēlētājiem, kuriem neizdevās gūt nevienu punktu. Par spēles MVP tika atzīts Raiens Džohansens, kurš zaudētāju sastāvā guva četrus punktus (2+2).
24.jan 2015
ASV pilsētā Kolumbusā uzsākti NHL Zvaigžņu spēles pasākumi, un komandu kapteiņi izraudzījušies savus spēlētājus. Latvietis Zemgus Girgensons tika izvēlēts 16. kārtā un pārstāvēs Nika Folinjo komandu.
16.jan 2015
Šonakt Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Bufalo “Sabres” ar rezultātu 0:7 piedzīvoja bezierunu zaudējumu Minesotas "Wild". "Sabres" nav spējusi uzvarēt pēdējās deviņās spēlēs pēc kārtas.
11.jan 2015
Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šonakt nosaukti visi 2015. gada Zvaigžņu spēles dalībnieki. Katru komandu pārstāvēs vismaz viens hokejists.
9.jan 2015
Šonakt Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Zemga Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” viesos ar rezultātu 2:5 atzina Karolīnas “Hurricanes” pārākumu, piedzīvojot sesto zaudējumu pēc kārtas.
5.jan 2015
Beidzies līdzjutēju balsojums par NHL visu zvaigžņu spēles starta piecnieku sastāviem, un, kā jau iepriekš bija paredzams, vecā gada pēdējās dienās nekādas būtiskas izmaiņas balsojumā nenotika un to pārliecinoši uzvarēja Bufalo Sabres centra spēlētājs Zemgus Girgensons no Latvijas! Par divdesmitgadīgo uzbrucēju nobalsots 1 574 896 reizes, un viņš ir tikai trešais latviešu hokejists, kurš ir izpelnījies šādu līdzjutēju atbalstu!
30.dec 2014
Nacionālās hokeja līgas sezonas 11. vārtus šonakt guvis latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, kura sniegums gan nepalīdzēja Bufalo „Sabres” izvairīties no zaudējuma pret Otavas „Senators” (2:5). Trīs vārtus šajā spēlē guva Bobijs Raiens.
22.dec 2014
Nacionālajā hokeja līgā (NHL) trešo zaudējumu šonakt piedzīvoja Bufalo "Sabres", kas ar 3:4 pagarinājumā piekāpās Bostonas "Bruins". Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona kontā viena rezultatīva piespēle.
16.dec 2014
Ceturto uzvaru Nacionālajā hokeja līgā pēc kārtas svinēja Bufalo "Sabres", kas savā laukumā izsēja divu vārtu pārsvaru, taču beigās izglābās un bullīšos pārspēja Otavas "Senators" (5:4). Latvijas izlases uzbrucējs Zemgus Girgensons spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1 un nerealizēja pēcspēles metienu.
12.dec 2014
NHL komanda Bufalo „Sabres” arvien sekmīgāk iesaistās sezonas notikumos un, lai arī šonakt izdarīja par 26 metieniem mazāk nekā Kalgari „Flames” un vēl 47. minūtē atradās iedzinējos 2:3, tomēr svinēja uzvaru 4:3. Par to ar vārtiem un rezultatīvu piespēli atlikušajā pamatlaika daļā parūpējās Zemgus Girgensons.
10.dec 2014
Nacionālās hokeja līgas spēlē savu pirmo sauso uzvaru sezonā svinējusi Bufalo "Sabres", kura ar 1:0 pārspēja pašreizējo Stenlija kausa īpašnieci Losandželosas "Kings". Vienīgie vārti tika gūti vairākumā trešā perioda sākumā un, lai arī Zemgus Girgensons ar rezultativitātes punktu netika atalgots, viņa nopelni tajos ir visai manāmi, turklāt vairākumā latviešu uzbrucējs spēlēja vairāk nekā četras minūtes.
8.dec 2014
Nacionālās hokeja līgas (NHL) aizsargs P.K.Subans (Monreālas "Canadiens") balsojumā par Zvaigžņu spēles dalībniekiem ilgstoši bija pirmajā divniekā, taču aizvadītajā nedēļas nogalē viņš noslīdējis uz piekto pozīciju. Bufalo "Sabres" latviešu leģionārs Zemgus Girgensons ir absolūtais līderis kopš 29. novembra.
5.dec 2014
Pēc vairākās veiksmīgi aizvadītām spēlēm Bufalo "Sabres" šonakt izbraukumā tomēr nespēja noturēt uzstādīto latiņu un ar 0:5 piekāpās Tampabejas "Lightning". Spēlē tika piešķirtas 110 soda minūtes, un piecas no tām par dūvu izvicināšanu saņēma arī latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons.
3.dec 2014
Trešo uzvaru pēc kārtas un sesto pēdējās septiņās spēlēs izcīnījusi Bufalo "Sabres", kura ar 2:1 pēcspēles metienos apspēlēja Tampabejas "Lightning". Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons spēles 57. minūtē guva papildlaiku nesošos vārtus un tika atzīts par spēles otro zvaigzni.