Jānis Trallis

18.jun
Pēdējās dienas Latvijā valdīja karsts laiks ar negaisiem, tomēr trešdien sagaidāmi vēl bīstamāki laika apstākļi.
8.jun
Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē "X" atklāj, ka salīdzinoši nesen piedzīvojis nelāgu uzbrukumu.
1.jun
Šī gada pavasaris laikapstākļu ziņā ir bijis pārsteigumiem pilns. Vienu brīdi bija patīkami silts, tad atkal pēkšņi lietains un ļoti vēss. Šobrīd ir iestājusies kārtīga vasara, jo termometra stabiņš jau ilgstoši rāda virs +20 grādu atzīmes un kā min meteorologi karstums vēl ilgi pie mums uzkavēsies.
28.mai
Meteorologs Jānis Trallis vietnē "X" vēsta, ka jau nākamnedēļ piedzīvosim daudz vēsāku laiku.
26.apr
Šonedēļ laikapstākļi Latvijas iedzīvotājus nav lutinājuši. Nedēļas sākumā zemi klāja sniegs, laiks bija lietains, vējais un vēss. Tomēr pavisam drīz viss mainīsies. Sinoptiķi prognozē, ka tuvākajās dienās Latvijā pakāpeniski paaugstināsies gaisa temperatūra.
25.mar
Meteorologs Jānis Trallis vietnē "X" publicējis laika prognozi šai nedēļai.
19.feb
Meteorologs Jānis Trallis vietnē "X", atsaucoties uz jaunākajiem pētījumiem, nāk klajā ar šokējošu prognozi nākotnei.
3.feb
Meteorologs Jānis Trallis Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra darbiniekus nodēvējis par panikas cēlājiem.
17.dec 2023
Šobrīd, kad ārā valda atkusnis un sniega sega strauji kūst, cerību uz baltiem Ziemassvētkiem paver metereologs Jānis Trallis.
9.jun 2023
Laika apstākļi pēdējā laikā Latvijā nebeidz pārsteigt. Te vienu brīdi ir vairāk nekā +20 grādus silts, bet nākamajā brīdī naktī termometra stabiņš teju pietuvojas mīnuss atzīmei. Arī turpmākās dienas sola pārsteigumus.
22.jun 2022
Metereologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē Twitter šoreiz dalījies ar brīdinājumu tiem, kuri mīl sauļoties.
17.mai 2022
"Šī ir nedēļas aukstākā diennakts," par 16. un 17. maiju mikroblogošanas vietnē Twitter raksta meteorologs Jānis Trallis.
9.feb 2022
Meteorologs Jānis Trallis trešdien mikroblogošanas vietnē Twitter dalījies ar attēliem no dažādiem Latvijas novadiem, kuros redzamas būtiskas atšķirības laikapstākļos.
5.feb 2022
Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē Twitter dalījies ar informāciju par meteorloģiskā pavasara sākšanos.
24.jan 2022
Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē Twitter dalījies ar īsu laika prognozi februārim un martam, atklājot, vai varam cerēt uz pavasara sākšanos.
7.jan 2022
Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē Twitter dalījies ar laika prognozes modeļiem nākamajai nedēļai Eiropā un brīdina par laikapstākļiem Latvijā.
17.nov 2021
Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē Twitter dalījies ar jaunākajām prognozēm par novembra beigām.
1.aug 2021
Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē "Twitter" dalījies ar laika prognozi nākamajai nedēļai.
8.jūl 2021
Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē Twitter atklājis, kurā Latvijas daļā šodien ir iespējams izvairīties no stipra negaisa un kur tas būs vispēcīgākais.
7.mai 2021
Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē "Twitter" apstiprina, ka nākamās nedēļas sākumā tik tiešām būs vasarīgi silts laiks.