Jānis Šmēdiņš

3.jun
Latviju Eiropas Volejbola federācijas (CEV) 2024.gada Nāciju kausā jeb Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijā, visticamāk pārstāvēs Jānis Šmēdiņš un Edgars Točs, vēsta portāls "Sportacentrs.com".
20.dec 2023
Nākamsezon kopā spēlēt plāno Latvijas pludmales volejbolisti Jānis Šmēdiņš un Edgars Točs, trešdien ziņo Latvijas Radio.
25.jun 2022
Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš sestdien Hamburgā pārvarēja "King of the Court" otro izslēgšanas kārtu un iekļuva ceturtdaļfinālā.
15.jun 2022
Latvijas pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš trešdien Romā notiekošajā pasaules čempionāta izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā piedzīvoja zaudējumu, nespējot iekļūt astotdaļfinālā.
13.aug 2021
Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš piektdien cīņā par iekļūšanu Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā zaudēja Čehijas pārim Ondržejs Perušičs/Davids Šveiners.
5.jun 2021
Latvijas pludmales volejbolistu duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš sestdien Ostravā notiekošajā Pasaules tūres četru zvaigžņu turnīra izslēgšanas spēļu otrajā kārtā piedzīvoja zaudējumu, kā rezultātā pagaidām vēl nav izdevies izcīnīt ceļazīmi uz Tokijas olimpiskajām spēlēm.
20.apr 2021
Latvijas pludmales volejbolisti - Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš - pirmdien Pasaules tūres četru zvaigžņu turnīrā Kankunā ceturtdaļfinālā zaudēja un ierindojās dalītā piektajā vietā.
11.mar 2021
Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš ceturtdien Dohā piedzīvoja zaudējumu Pasaules tūres četru zvaigžņu turnīra ceturtdaļfinālā.
21.okt 2016
FIVB gadskārtējā sezonas noslēguma apkopojumā un labāko noteikšanā izcēlies Latvijas pludmales volejbolists Jānis Šmēdiņš, kurš otro reizi karjerā atzīts par sezonas labāko uzbrukuma spēlētāju.
25.mai 2012
Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš izcīnījuši 9. vietu Pasaules kausa posmā Prāgā. Latvieši piektdien guva divas uzvaras un piedzīvoja vienu zaudējumu.
26.apr 2012
Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš ar uzvaru sākuši Mislovicē (Polija) notiekošo Pasaules kausa posmu, pirmajā spēlē trīs setos uzveicot Itālijas duetu Paolo Nikolai un Daniele Lupo, revanšējoties par zaudējumu aizvadītajā vasarā. Diemžēl otrajā mačā tika ciesta neveiksme pret Austrijas sportistiem.
12.aug 2011
Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš Kristiansandā (Norvēģija) notiekošā Eiropas čempionāta izslēgšanas spēļu 1. kārtā divos setos bez lielām grūtībām apspēlēja norvēģus Vegārds Hoidālens un Geirs Eithuns – 21:14, 21:16.
31.jūl 2011
Svētdien Dzintaru pludmales smiltīs par 2011. gada "King of the beach" pludmales volejbola turnīra uzvarētāju kļuva 24 gadus vecais Ingars Ivanovs, kurš finālā pārspēja Jāni Šmēdiņu un saņēma 800 eiro lielo galveno balvu.
20.jūl 2011
Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš būs spiesti izlaist FIVB Pasaules kausa posmu Kanādas pilsētā Kvebekā. Aviokompānijas „Air Baltic” neizdarības dēļ puišu ceļš uz Kvebeku šodien aprāvās Stokholmas lidostā.
15.jūl 2011
Šodien zaudējumu Maskavas ''Grand Slam'' sacensību izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā piedzīvoja Latvijas spēcīgākais pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš, trīs setos atzīstot Polijas dueta Fijaleks/Prudels pārākumu.
14.jūl 2011
Šodien Krievijas galvaspilsētā Maskavā notiekošā FIVB "Grand Slam" sacensību pamatturnīra pirmajā dienā divas uzvaras izcīnījis Latvijas specīgākais pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš. Dienas pirmajā spēlē tika uzveikti itāļi, bet tagad apspēlēts arī Krievijas duets.
8.jūl 2011
Šodien dalību FIVB „Grand Slam” turnīrā Gštādē noslēdza Latvijas pludmales volejbola vadošais duets Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš, kas ''play-off'' pirmajā kārtā trīs setos piedzīvoja sapīgu zaudējumu pret krieviem Semjonovu un Koškarevu, noslēdzot sacensības 17. vietā.
7.jūl 2011
Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš apakšgrupas pirmajā spēlē trīs setos pieveicot Brazīlijas sportistus Ferramenta/Pedru, bet otrajā divos setos atzina krievu dueta Sergejs Prokopjevs/Jurijs Bogatovs pārākumu.
30.jun 2011
Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš ar grūtu uzvaru (2:1) pār Nīderlandes pāri Boersma / Spaikers sākuši šīs sezonas otro FIVB „Grand Slam” turnīru, kas šonedēļ risinās Norvēģijas pilsētā Stavangerā. Otrajā spēlē zviedriem Gunnarsonu / Brinkborgu mūsējiem gāja jau vieglāk - uzvara divos setos ar 21:14, 21:13.
19.jun 2011
Šodien cīņu par pasaules čempionāta bronzu aizvadīja mūsu pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš. Diemžēl sīvā cīņā nācās piekāpties vācu duetam Juliasam Brinkam un Jonasam Rekermanam ar 1:2 (20:22, 21:18, 11:15). Čempionātu mūsējie līdz ar to noslēdza ceturtajā vietā.