Kas jādara, lai istabas augi kalpotu pēc iespējas ilgāk. Iestājoties vēsākam laikam, daudzi sāk domāt par augu pārnešanu no lauka uz istabu. Lai augi būtu skaisti un veselīgi, ir jāizvairās no kļūdām istabas augu kopšanā.
Lai arī kā mēs priecājamies par saviem telpaugiem tikai to jauko lapu dēļ, kad parādās ziedi un ienes telpās krāsu, tas ir kā nozīmīgs notikums. Taču daudzi istabas augi dara vairāk kā tikai piešķir skaistumu mājām.
Steidzīgajā ikdienas ritmā var piemirsties tāds vienkāršs darbiņš, kā istabas augu apliešana. Šī vienkāršā laistīšanas sistēma būs ideāla aizmāršīgajiem puķu īpašniekiem!
Ilgstoši atrodoties mājās, daudzi no mums ļauj vaļu lielākām rūpēm par savu dzīves telpu un arī telpaugiem, kas to rotā. Kāpēc tomēr cītīgi koptā, čubinātā un mīļotā puķe neizrāda sajūsmu, bet vīst, kalst vai nīkuļo? Iespējams, jūs rūpējaties par daudz! Biežāk izplatītās kļūdas telpaugu kopšanā apkopojusi “K Senukai” iepirkšanās centra “Ozols” augu speciāliste Līna Spure.
Istabas augi ne tikai papildina mūsu palodzes ar zaļu rotājumu un atdzīvina telpu, bet daudzi no tiem pat darbojas kā "gaisa attīrītāji" vai "stresa noņēmēji". Lūk, kādas ārstnieciskās īpašības slēpj mājās esošie telpaugi, vēsta "Brightside".