ASV 30. gados deva patvērumu daudziem Trešā reiha vajātiem cilvēkiem, tomēr pēc 2. pasaules kara amerikāņu slepenie dienesti palīdzēja atrast patvērumu arī vairākiem nacistiem. Šādi secinājumi lasāmi ASV Tieslietu ministrijas ziņojumā, kur vairākās vietās pieminēts arī Latvijas vārds.
Vācijas Vēstures muzejā šodien durvis ver valsts pirmā plašā izstāde par Ādolfu Hitleru. Ekspozīcijas veidotāji ir centušies, lai tā neizskatītos pēc fīrera godināšanas, tomēr ir nobažījušies, ka tā varētu piesaistīt neonacistus un protestētājus.
Par savu humora izjūtu poļu naktskluba vadītāji var uz diviem gadiem nokļūt aiz restēm. Varšavas naktskluba „Sklot” vadītāji tiek vainoti nacisma propagandēšanā un nacistisku simbolu demonstrēšanu publiskā vietā, kas Polijā ir stingri aizliegts.
Vācijā lielu ažiotāžu izraisījusi ziņa, ka sadzītas pēdas vienai no automašīnām, kuru savulaik izmantojis Trešā reiha fīrers Ādolfs Hitlers. Cilvēks, kurš nodarbojas ar šādu auto pārdošanu, – Mihaēls Frēlihs – gan sarunā ar Der Spiegel atzinis, ka baumas, ka mašīnu gatavojas iegādāties kāds krievu oligarhs, esot pārspīlētas.
Ādolfa Hitlera mirušā palīga memuāri var kļūt par iepriekš nezināmas informācijas avotu saistībā ar nacistiskās Vācijas līdera personisko līdzdalību holokaustā.
Neveiksmīgs izrādījies Taizemes kūrortpilsētas Pataijas jaunatklātā vaska figūru muzeja vadības lēmums kā reklāmas seju savai kampaņai pieaicināt bijušo vācu nacistu līderi Ādolfu Hitleru.