Futbols

22.jun 2015
Latvijas futbola čempione "Ventspils" šodien noskaidroja savu pretinieci UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas otrajā kārtā. Par to kļuva Somijas čempionvienība HJK.
22.jun 2015
Šodien UEFA mītnē Nionā risinājās 2015./16.gada sezonas Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra 1.kārtas izloze, un savas pretinieces noskaidroja trīs Latvijas klubi – Rīgas „Skonto”, „Jelgava” un Jūrmalas „Spartaks”. Jau iepriekš bija zināms, ka visi trīs mūsu klubi Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra 1.kārtā būs neizsēto statusā. Divarpus stundas pirms izlozes UEFA paziņoja 1.kārtas 102 dalībnieču iespējamās pretinieces, sadalot visus klubus nosacītās 10 grupiņās.
22.jun 2015
Šveices pilsētā Nionā šodien notiks UEFA Čempionu līgas un Eiropas līgas pirmo divu kvalifikācijas kārtu izloze. Visi četri Latvijas klubi būs starp neizsētajiem, kas nozīmē, ka jau pirmajā spēlē pretī stāsies nosacīti spēcīgāks pretinieks.
19.jun 2015
Daugavpilī dzimušais uzbrucējs Artjoms Rudņevs vēlas palikt Vācijas Bundeslīgas klubā "Hamburg" un līdz galam atstrādāt arī pēdējo līguma gadu, vēsta vācu izdevumsKicker.
13.jun 2015
Nakts pēc 2016.gada Eiropas futbola čempionāta kvalifikācijas turnīra spēles starp Latviju un Nīderlandi pagājusi mierīgi, apliecina drošības iestāžu pārstāvji.
13.jun 2015
2016. gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas cikla A grupas spēlē Latvijas futbolisti savā laukumā izturēja 66 minūtes pret pērno pasaules bronzas medaļnieci Nīderlandi, taču tad ielaida divus vārtus ar četru minūšu intervālu un piekāpās ar 0:2.
13.jun 2015
2016. gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas cikla A grupas spēlē Latvijas futbolisti šovakar savā laukumā izturēja 66 minūtes pret pērno pasaules bronzas medaļnieci Nīderlandi, taču tad ielaida divus vārtus ar četru minūšu intervālu un piekāpās ar 0:2.
12.jun 2015
Šovakar pulksten 21:45 "Skonto" stadionā Rīgā 2016. gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra A grupas spēlē Latvijas futbola valstsvienība tiksies ar zvaigžņoto Nīderlandes izlasi, kam panākums Rīgā nepieciešams, lai uzlabotu ne visai spožo pozīciju turnīra tabulā.
12.jun 2015
Nīderlandes izlases pirmsspēles treniņš, pirms rītdien gaidāmās EURO 2016 kvalifikācijas spēles starp Latvijas un Nīderlandes valstsvienībām.
9.jun 2015
Šīs sezonas spēcīgākais futbola klubs Eiropā "Barcelona" pagarinājis līgumu ar galveno treneri Luisu Enriki, medijiem paziņojis kluba prezidents Žuzeps Marija Bartomeu.
8.jun 2015
Katara un Krievija var zaudēt tiesības rīkot Pasaules kausa finālturnīru futbolā, ja tiks pierādīts, ka uzvaras balsojumā izcīnītas negodīgā veidā, paziņoja Starptautiskās futbola asociāciju federācijas (FIFA) pārstāvis Domeniko Skala.
2.jun 2015
Starptautiskās futbola asociāciju federācijas (FIFA) prezidents Zeps Blaters šodien sasauktā preses konferencē paziņojis par savu nodomu atkāpties no amata. Blaters norādīja, ka jaunā prezidenta ievēlēšanai tiks sasaukts ārkārtas kongress.
2.jun 2015
Bezpeļņas organizācija "Federbet", kura cīnās pret sporta spēļu rezultātu sarunāšanu, publiskojusi ziņojumu par 2014. gadu, kurā nosaukusi Latviju par vienu no "sporta jomā korumpētākajām valstīm Eiropā", taču uzteikusi Latvijas pasākumus situācijas uzlabošanā, un šajā sezonā futbola Virslīgā atklājusi tikai vienu sarunātu maču - "Skonto" uzvaru pār "Gulbeni" ar 5:0.
30.mai 2015
Aizraujoša sižeta spēlē SMScredit.lv Latvijas futbola Virslīgas 9. kārtas spēlē uzvaru guvusi ''Liepājas'' komanda. Kauguru vidusskolas mākslīgā seguma laukumā 84. minūtē pēc Elvja Stugļa vārtiem viesi izlaida 1:0 pārsvaru, taču trīs minūtes vēlāk pieredzējušais Kristaps Grebis guva pēdējos vārtus spēlē un sagādāja liepājniekiem svarīgu 2:1 uzvaru pret Jūrmalas ''Spartaku''.
30.mai 2015
SMSCredit.lv futbola Virslīgas mačā "Skonto" ar 1:0 pārspēja "Jelgavu". Vienīgos vārtus otrā puslaika sākumā guva Artūrs Karašausks.
29.mai 2015
Šovakar Rīgā, Skonto stadionā tiks ievadīta SMScredit.lv Latvijas futbola Virslīgas 9. kārta. Iespēju pirmo reizi sezonas gaitā izvirzīties turnīra tabulas līderos centīsies izmantot ''Skonto'', kas savā laukumā uzņems sīksto Latvijas kausa īpašnieci ''Jelgavu''. Tiešraide portālā Sportacentrs.com.
29.mai 2015
Šodien FIFA kongresā tiks lemts par futbola pasaules vadošā amata izpildītāju, proti, FIFA prezidentu. Uz šo godu pretendē pašreizējais prezidents Zeps Blaters un Jordānijas princis Ali bin al Huseins. FIFA kongress šogad noris īpaši nokaitētā atmosfērā vairāku augsta ranga amatpersonu aizturēšanas dēļ.
28.mai 2015
Apelāciju komisija noraidījusi "Liepājas" apelāciju un atstājusi spēkā Klubu licencēšanas komisijas lēmumu nepiešķirt Kurzemes klubam Eirokausiem nepieciešamo licenci, vēsta Latvijas Futbola federācija.
20.mai 2015
Latvijas kausa izcīņas fināla spēlē Ventspilī šovakar uzvaru svinēja "Jelgavas" futbolisti, kuri ar 2:0 pārspēja laukuma saimnieci "Ventspili". Jau pirmajās minūtēs jelgavnieki palika mazākumā, taču pirmajā puslaikā guva divus vārtus.