Krievijas futbola izlases galvenā trenera amatā apstiprināts Leonīds Sluckis, kurš ir arī Maskavas CSKA komandas vadītājs. Sluckis stāsies Fābio Kapello vietā.
Vakardienas jubilāra Mariana Pahara vadītā Latvijas nacionālā futbola izlase jaunākajā FIFA ranga ieguvusi vēl vienu pozīciju un ierindojās 86. vietā. Līderpozīcijas saglabājusi Argentīnas izlase, bet ārpus desmitnieka izkritusi Nīderlande.
Latvijas futbolists Artjoms Rudņevs pēc medicīnisko pārbaužu iziešanas Grieķijas klubā PAOK šodien atgriezies Vācijā „Hamburger SV” sastāvā, un vācu komanda ziņo, ka potenciālais darījums ar PAOK šobrīd netiks realizēts un vairs nav aktuāls.
5.aug 2015
Latvijas futbola uzbrucējs Artjoms Rudņevs ir devies uz Grieķijas pilsētu Salonikiem, kur viesosies PAOK klubā, savā "Twitter" kontā apstiprināja sportista pārstāvētā komanda HSV. Vakarā grieķu mediji jau ziņo, ka Rudņevs ir izgājis medicīniskās pārbaudes Salonikos.
4.aug 2015
Vakar Rīgas centrā futbola spēles laikā uz laukuma, iespējams, izmests sprāgstošs priekšmets, informēja Valsts policijas (VP) preses pārstāvis Dairis Anučins.
29.jūl 2015
UEFA prezidents un Francijas futbola leģenda Mišels Platinī oficiāli paziņojis par savu nodomu kandidēt uz FIFA prezidenta amatu. Platinī iepriekšējās FIFA vēlēšanās atbalstīja Jordānijas prinča Ali kandidatūru, kurš gan uz Platinī paziņojumu reaģējis negatīvi un pavēstījis, ka "Platinī neder FIFA prezidenta amatam".
27.jūl 2015
Vācijas mediji vēsta, ka Bundeslīgas kluba "Hamburger SV" galvenais treneris Bruno Labadija paziņojis uzbrucējam Artjomam Rudņevam, ka viņš klubā vairs nav nepieciešams un var meklēt jaunu komandu.
25.jūl 2015
Šodien notikušajā PK2018 kvalifikācijas turnīra izlozē noskaidrojies, ka Latvijas futbola izlase spēlēs grupā kopā ar Portugāli, Šveici, Ungāriju, Fēru salām un Andoru.
23.jūl 2015
Ar ļoti nepatīkamu spēli Ungārijā no Eiropas līgas atvadījusies Rīgas "Skonto", kura pēc mājās izcīnīta neizšķirta 2:2 šovakar pirmajā puslaikā ielaida piecus vārtus, otrajā vēl četrus, un bez mazākajiem variantiem ar 2:9 (divu spēļu summā 4:11) piekāpās vietējai "Debrecen".
17.jūl 2015
Rīgas "Skonto" Eiropas līgas kvalifikācijas otro kārtu sākusi ar neizšķirtu 2:2 savā laukumā pret Ungārijas "Debrecen". Abus vārtus tās sastāvā guva Artūrs Karaušausks, kuram tikai nedaudz pietrūka līdz "hat-trick" noformēšanai, savukārt viesi "Debrecen", lai arī atklāja spēles rezultātu jau pašā sākumā, izlīdzinājumu panāca 72. minūtē un kopumā otrajā puslaikā radīja daudz vairāk bīstamu momentu.
16.jūl 2015
16.jūl 2015
UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas otrās kārtas pirmajā mačā šovakar "Jelgava" savā laukumā ar 1:0 pārspēja Maķedonijas klubu "Rabotnički". Vienīgos vārtus 87. minūtē guva Gļebs Kļuškins.
14.jūl 2015
Šodien UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra 2.kārtas pirmo spēli aizvadīja Latvijas čempionvienība "Ventspils", kas savā laukumā ar 1:3 piekāpās pēdējo sešu gadu čempionei HJK. Mūsējie 63.minūtē atklāja rezultātu, taču kļūdu un līdz galam nenospēlētu epizožu dēļ nācās ciest fiasko - 1:3.
10.jūl 2015
Visi trīs Latvijas klubi, kas piedalās UEFA Eiropas līgā, ceturtdienas vakarā iepriecināja savus līdzjutējus, pārvarot kvalifikācijas turnīra 1.kārtu. Šai pašā vakarā noskaidrojušies arī visu mūsu komandu pretinieces 2.kārtā, kā arī spēļu datumi un norises vietas.
9.jūl 2015
Latvijas futbola izlase jaunākajā FIFA rangā atkāpusies uz 87. pozīciju, tikmēr pirmajā vietā izvirzījās Argentīna, kas apsteidza Vāciju un Beļģiju.
9.jūl 2015
UEFA Eiropas līgā šodien tiks aizvadītas 50 atbildes spēles kvalifikācijas pirmajā kārtā. Rīgas "Skonto" un "Jelgava" savus mačus aizvadīs izbraukumā, bet Jūrmalas "Spartaks" spēlēs Latvijā.
4.jūl 2015
SMScredit.lv Virslīgas 13. kārtas centrālajā un šīs nedēļas nogales vienīgajā spēlē tiks aizvadīts Kurzemes derbijs, kurā pēdējo divu gadu čempione "Ventspils" uzņems pašreizējo turnīra līderi "Liepāju". Mača sākums paredzēts plkst. 19:00, un spēles tiešraidi varēsiet vērot Sportacentrs.com.
3.jūl 2015
UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas pirmās kārtas pirmajā spēlē Rīgas „Skonto” futbolisti savā laukumā ar 2:1 uzvarēja Īrijas klubu „Saint Patrick’s Athletic”. Atbildes mačs notiks pēc nedēļas, 9. jūlijā Dublinā, bet nākamajā kārtā iekļūs komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā.
2.jūl 2015
Latvijas futbola klubi "Jelgava", "Skonto" un "Spartaks" šovakar aizvadīs pirmās spēles UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas pirmajā kārtā. "Jelgava" savā laukumā uzņems bulgāru "Litex", "Skonto" Rīgā tiksies ar īru "St. Patrick's", bet "Spartaks" Eirokausu debijā viesos sacentīsies ar Melnkalnes "Budučnost".