Formula 1

25.aug
"McLaren" komandas pilots Lando Noriss svētdien bija ātrākais Pirmās formulas (F-1) Nīderlandes "Grand Prix" sacīkstē, izcīnot pirmo vietu otro reizi karjerā.
29.jun
"Red Bull" pilots Makss Verstapens sestdien Špīlbergā sasniedza labāko apļa laiku Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta Austrijas "Grand Prix" kvalifikācijā un svētdien galveno sacīksti sāks no pirmās pozīcijas.
11.mar
Bijušais Pirmās formulas (F-1) pilots Felipe Masa ir iesniedzis prasību Londonas tiesā pret Starptautisko Automobiļu federāciju (FIA), Māketinga kompāniju "Formula One Management" un Bērniju Eklstounu, cīnoties par 2008.gada F-1 pasaules čempiona titulu, pirmdien paziņoja Masa.
5.okt 2014
Šodien ar Luisa Hamiltona uzvaru noslēdzās F1 Japānas "Grand Prix" izcīņa. Galvenā uzmanība gan netika pievērsta "Mercedes" pilotu cīņām sacīkstes gaitā vai kopvērtējumā, bet gan "Marussia" pilotam Žilam Bjanki, kurš nelabvēlīgajos laikapstākļos piedzīvoja smagu avāriju sacensību nobeigumā.
15.apr 2012
Šorīt F1 Ķīnas Grand-Prix izcīņā triumfēja "Mercedes" pilots Niko Rosbergs, kurš vakar pirmo reizi izcīnīja "pole position", bet šodien tika arī pie savas pirmās uzvaras. Ļoti sīvā cīņā abus pārējos goda pjedestāla pakāpienus ieņēma "McLaren" piloti - otrais palika Džensons Batons, bet trešajā vietā finišēja Lūiss Hamiltons, kurš kļuvis par čempionāta līderi. Pasaules čempions Sebastians Fetels palika piektais.
27.nov 2011
Šovakar tika aizvadīts F1 sezonas pēdējais posms. Brazīlijas Grand-Prix uzvaru izcīnīja Marks Vēbers no "Red Bull", savukārt viņa komandas biedrs un čempions Sebastians Fetels palika otrais.
9.okt 2011
Par divkārtēju F1 čempionu šorīt kļuva "Red Bull" pilots Sebastians Fetels, kurš Japānas Lielās balvas izcīņā finišēja trešais, taču ar to pilnība pietika, lai četrus posmus pirms sezonas beigām nodrošinātu titulu. Visā sacīkstē uzvaru izcīnīja Džensons Batons no "McLaren", savukārt otrais finišēja Fernando Alonso ("Ferrari").
28.aug 2011
Šodien F1 Beļģijas Grand-Prix sacensībās Spā trasē uzvaru izcīnīja "Red Bull" pilots Sebastians Fetels, aiz sevis atstājot komandas biedru Marku Vēberu.
31.jūl 2011
Šodien F1 Ungārijas "Grand-Prix" sacensībās uzvaru izcīnīja "McLaren" pilots Džensons Batons, kuram šīs bija 200. sacīkstes karjerā.
20.jūl 2011
30. jūlijā Ukrainas galvaspilsētā Kijevā norisināsies Formula 1 Pasaules čempionāta posms ātrumlaivām, kurā strartēs Latvijas pilots - Valts Sīlis F1 atbalsta klasē - Formula 4S. Iespēja piedalīties saņemta, pateicoties Norvēģijas un Latvijas ūdens motosporta federāciju sadarbībai un atbalstam.
9.jūl 2011
Šodien F1 Lielbritānijas Grand-Prix kvalifkācijā Silverstonas trasē triumfēja "Red Bull" pilots Marks Vēbers, aiz sevis atstājot komandas biedru Sebastianu Fetelu un "Ferarri" pārstāvjus Fernando Alonso un Felipi Masu. "McLaren" pilots Džensons Batons un Pols di Resta no "Force India" noslēdza labāko sešinieku.
28.jūl 2009
Traģiska un priecīga F1 nedēļas nogale Hungaroringas trasē. Kvalifikācijā "Ferrari" komandas pilotam Felipem Masam, traucoties pilnā ātrumā, pa ķiveri trāpa no Džensona Batona mašīnas atlūzusī atspere, un brazīlieti pēc avārijas steidzami evakuē uz slimnīcu, kur viņam veic operāciju.
12.mai 2009
Džensons Batons Spānijas Grand prix izcīnīja savu ceturto uzvaru sezonas piecos posmos un kopvērtējumā ir pārliecinošs līderis.