Latvijas distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka svētdien Toblahā "Tour de Ski" trešajā posmā izcīnīja 11.vietu 20 kilometru iedzīšanā brīvajā stilā, kamēr uzvaru svinēja tūres līdere Džesija Diginsa no ASV.
Jelgavas slimnīcā piecas minūtes pēc jaunā gada iestāšanās piedzimis puika, aģentūru LETA informēja slimnīcas Dzemdību un ginekoloģijas nodaļas vadītāja Oksana Slobodjana.
Šodien stājas spēka grozījumi likumā "Par valsts pensijām", kas paredz pensiju piemaksu piešķiršanu par apdrošināšanas stāžu, kas uzkrāts līdz 1995.gada 31.decembrim.
No 2024. gada plānots paplašināt valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu klāstu, paredz Veselības ministrijas (VM) izstrādātais rīkojums, kuru otrdien apstiprināja valdībā.
Eiropas Savienībā (ES) un NATO ir nepieciešama diskusija par vienbalsīgu lēmumu pieņemšanu, tādu viedokli aģentūrai LETA pauda ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš (JV), komentējot Ungārijas izmantotās veto tiesības ES centieniem sniegt Ukrainai finanšu atbalstu.
Šogad ikvienai ārstniecības iestādei informācija par pacientiem veikto vakcināciju, kas veikta no 1.janvāra, būs obligāti jāievada valsts e-veselības sistēmā, aģentūru LETA informēja Nacionālajā veselības dienestā (NVD).
Šogad pa ilgiem laikiem Jaungada naktī cilvēki nav guvuši smagas traumas, neuzmanīgi rīkojoties ar pirotehniku, tomēr viens svinētājs ļoti nopietni apdedzis, uzliesmojot Ziemassvētku eglītei, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD).
Aizvadītajā diennaktī, kad tika pavadīts vecais gads un sagaidīts jaunais, ugunsdzēsējiem bija daudz darba - svētku rotājumu un pirotehnikas izstrādājumu neuzmanīgas lietošanas dēļ dega gan cilvēku iedzīve, gan atkritumu konteineri.
No šodienas e-veselības portā "eveseliba.gov.lv" iedzīvotāji un veselības nozares profesionāļi vairs nevarēs pieslēgties ar internetbanku autentifikācijas rīkiem, bet tikai ar mobilām lietotnēm "SmartID", "eParaksts mobile" vai personas apliecību jeb eID karti, aģentūru LETA informēja Nacionālajā veselības dienesta (NVD).
Japānas Honsju salu pirmdien satricināja 7,6 magnitūdu stipra zemestrīce, un meteoroloģijas aģentūras brīdināja, ka piekrastē iespējami līdz pieciem metriem augsti cunami viļņi.
No 29.decembra plkst.17 līdz 2024.gada 2.janvāra plkst.8 ir iespējami traucējumi Valsts zemes dienesta (VZD) sistēmu darbībā, aģentūru LETA informēja VZD.
Šodien stājas spēkā Ministru kabineta noteikumi par zemāko mēnešalgu ārstniecības personām, lai īstenotu darba samaksas paaugstināšanu veselības aprūpē strādājošajiem, kam kopumā tiks novirzīti 71,33 miljoni eiro 2024.gadā un turpmāk ik gadu.
No 1.janvāra visiem pedagogiem, tostarp pirmsskolas pedagogiem, zemākā stundas likme tiek palielināta līdz 9,54 eiro, paredz grozījumi Ministru kabineta (MK) noteikumos par pedagogu darba samaksu.
Vilcieni šodien kursēs pēc brīvdienu grafika, kā arī garākajos maršrutos pēcsvētku dienās ierasto trīs vagonu sastāvu vietā būs norīkoti seši vagonu sastāvi, aģentūru LETA informēja AS "Pasažieru vilciens" (PV) pārstāvji.
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 2024. gada 1. janvārī. Ukraina jau teju divus gadus varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) patlaban nesaskata pazīmes par iespējamiem pārkāpumiem valsts amatpersonu darbībā saistībā ar miljoniem neizlietotu vakcīnu pret Covid-19 norakstīšanu.