Teju četrus mēnešus dziedātāja Laura Raila ir māmiņa dēliņam Lūkasam. Viņa atklāj, ka pēc dzemdībām saskārusies ar diafragmas problēmām, raksta "skaties.lv".
Leģendārais latviešu aktieris Gunārs Placēns (91) jau vairākus gadus laimīgi dzīvo ar pirms vairāk nekā sešiem gadiem apņemto sievu Rutu. Žurnāla "Ieva" žurnālistei Agnesei Meierei aktieris atklāj, ka sava darba dēļ nebija klāt savas pirmās sievas Aijas nāves brīdī.
Šī gada 13.novembrī pulksten 16.53 Jūrmalā, Viestura ielā, kāds pelēkas krāsas "Volvo S80" markas transportlīdzeklis uz gājēju pārejas uzbrauca gājējai, kura negadījumā guva traumas un tika nogādāta medicīnas iestādē.
Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 20.novembra plkst. 6.30 līdz 21.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 35 izsaukumus – 17 uz ugunsgrēku dzēšanu un astoņus uz glābšanas darbiem, bet 10 izsaukumi bija maldinājumi.
Lai gan policija un autovadītāji teju regulāri atgādina par to, cik svarīgi diennakts tumšajā laikā lietot atstarotājus, joprojām atrodas cilvēki, kuriem šķiet, ka viņus jau nu noteikti tumsā pamanīs. Arī šoreiz kāda autovadītāja publicējusi video, kas pierāda, cik gājēji patiesībā diennakts tumšajā laikā ir "neredzami".
Šī gada 10.novembrī ārvalstu medijos publicēts video, kurā redzams, kā kāds pāris brīnumainā kārtā paspējis izvairīties no automašīnas, kas lielā ātrumā teju uztriekusies viņiem virsū.
Jau vairāk nekā divus gadus sabiedrība aktīvi seko līdzi, kā pēc piedzīvotās avārijas atlabst mūziķis Rolands Balodis- Ūdris. Liela panākumu atslēga šajā procesā ir viņa sieva Ilona, kura nekautrējas stāstīt nedz par ģimenes grūtajiem brīžiem, ne dalīties ar piedzīvotajiem patiesi skaistajiem mirkļiem.
Mācību evakuācija Teikas vidusskolā raisīja daudz jautājumu bērnu vecākiem - kāpēc aukstā laikā bērni ārā stāv plānās drēbēs, kamēr pieaugušie ir saģērbusies siltās drēbēs, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
Pēc tam, kad svētdien, 18.novembrī, nosvinēta Latvijas 100.dzimšanas diena, sociālajos tīklos netrūkst ierakstu, kuros cilvēki sūkstās par pēc salūta piedzīvoto cilvēku burzmju krastmalā, sabiedriskajā transportā un uz ielām. Kamēr vieni nebeidz dusmoties un čīkstēt par it kā nepatīkamo situāciju, tikmēr sociālajā tīklā facebook lielu popularitāti iemantojis kādas sievietes ieraksts ar viņas pārdomām par piedzīvoto.