Sociālajā tīklā Facebook kāda Kuldīgas iedzīvotāja atkārtoti ziņo par niknu suni, kuru saimnieki palaiž "brīvsolī" un tad suns uzbrūk gan cilvēkiem, gan citiem suņiem.
Secinot pēc ierakstā un bildes vietnē Instagram, piektdien, 9. augustā, gredzenus mija Dailes teātra un TV aktrise Ieva Florence un aktieris Oskars Vīksne.
Kāda sieviete paudusi sašutumu par to, kā pazīstama lēto biļešu aviokompānija izrīkojas ar pasažieriem situācijās, ka biļešu pārdots vairāk nekā lidaparātā ir sēdvietu.
Kāds iedzīvotājs paudis sašutumus par Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) brigādes attieksmi pret pacientu, kuram bija nepieciešama steidzama palīdzība. Dienests sūdzību ir saņēmis.
Cilvēki regulāri internetā dalās ar nepatīkamu pieredzi, kas piedzīvotā kādā no Latvijas ēstuvēm. Tās var būt gan labi pazīstamas ēdināšanas ķēdes, gan mazas kafejnīcas. Kāda sieviete dalījusies ar piedzīvoto ģimenes pusdienās.
Grāmatas par princesi Diānu autors atklājis faktus, kā Diāna kādu Ziemassvētku vakariņu laikā atļāvusies uzsākt debates, kas šokējušas karaliskās ģimenes locekļus.