Ārējie Nr.1

27.nov
Pasākumu organizatore Gundega Skudriņa raidījumā "Vakars uz dīvāna" atklāti paudusi viedokli par to, ka nereti tiek dēvēta par "miljonāra sievu".
 
27.nov
Pirms diviem gadiem īstenotas nodokļu reformas rezultātā vairāk nekā simt tūkstoši iedzīvotāju kļuva par nodokļu parādniekiem, pašiem to negribot. Līdz šim šo nodokļu parādu par 2018. un 2019. gadu vēl nav samaksājis 42 461 iedzīvotājs. Pēc Valsts ieņēmumu dienesta aplēsēm, kopējā nenomaksātā nodokļu summa ir aptuveni 3 miljoni eiro. Lai vecinātu parāda nomaksu, Valsts ieņēmumu dienests 42 461 iedzīvotājam ir izsūtījis aicinājumu nodokli samaksāt līdz šī gada 1. decembrim, pretējā gadījumā draudot ar soda naudu.
 
26.nov
Lai gan Krievijas prezidents Vladimirs Putins rūpīgi slēpj savu privāto dzīvi, medijs "Projekts" vietnē Youtube publicējis jaunu pētījumu, kurā atklāts, ka Putinam, iespējams, ir vēl viena - trešā - meita.
 
26.nov
Reklāmas speciālists Ēriks Stendzenieks žurnālista Armanda Tripāna autorraidījumā "Rezervēts" atklāti pastāstījis par to, kāpēc izjuka viņa ģimene.
 
26.nov
Dziedātāja Aija Andrejeva sociālajos tīklos parādījusi, kā viņai klājas tālajā Peru, kur devusies ekspedīcijā džungļos.
 
26.nov
«Vienmēr smaidīgā. Vai kāds cits zina, kas notiek aiz tiem smaidiem? Teikšu, nē. Varbūt uz vienas rokas saskaitāmi cilvēki, bet arī ne visu,» saka dziedātāja Ieva Sutugova (29).
 
25.nov
Žurnāliste Baiba Runce sociālajā medijā Twitter nāca klajā ar paziņojumu, ka viņa bija Covid-19 pozitīva, taču nezina, kur inficējusies.
 
25.nov
Aktieris Jānis Skanis raidījumā "Pasaki to skaļi" atklāti runājis par sava dēla zaudēšanu.
 
25.nov
46 gadu vecumā mirusi Krievijas televīzijas un teātra aktrise Svetlana Obidina, ziņo Sanktpēterburgas teātra festivāla "Baltijas māja" organizatori.
 
25.nov
Cietumā esošā Krievijas aktiera Mihaila Jefremova sieva skaņu režisore Sofija Kruglikova nolēmusi oficiāli šķirties no vīra, medijam "Komsomoļskaja pravda" pavēstīja aktierim tuvs draugs.
 
25.nov
Megana Mārkla atklājusi, ka ar princi Hariju zaudējuši otru bērniņu, raksta "Daily Mail".
 
25.nov
Estrādes zvaigzne Viktors Lapčenoks ir divu draudzīgu, sirsnīgu un skaistu kustoņu saimnieks. Viņa mājā sadzīvo Siāmas kaķene Kita un suņu meitene Grēta. Viktors atklāj, ka abas mazās skaistules ir visnotaļ pateicīgi mājdzīvnieki, kas rada prieku un kuru dēļ būtiskas pārmaiņas mājā nenotika.
 
25.nov
Valsts kanceleja izsludinājusi iepirkumu, kura ietvaros plānots pasūtīt deviņus galdus, oratora pulti un galasienas apdares paneļu komplektu valdības mājas sanāksmju telpai, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja vietnē publicētais sludinājums. Kopējā iepirkuma summa 41 999 eiro, kas nozīmē, ka tas kvalificējas kā mazais iepirkums.
 
24.nov
Profesors, gastroenterologs Anatolijs Danilāns kanālā Rīgas TV24 atklājis savu novērtējumu par Latvijā ieviestajiem ierobežojumiem Covid-19 izplatības ierobežošanai.
 
24.nov
Vēl nesen pasākumu organizatore Sindija Vilde atklāja, ka, atgriežoties Latvijā no Portugāles, viņa palikusi bez darba un soctīklos pat ievietoja video, kurā lūdza palīdzību darba meklējumos. Tagad Vilde atklājusi, ka meklējumi beigušies veiksmīgi un jau šonedēļ viņa uzsākusi darba gaitas.
 
24.nov
Televīzijas šovā "Gandrīz ideālas vakariņas" politiķis un jurists Aldis Gobzems saķildojies ar TV personību Māru Sleju.
 
24.nov
Mūziķis Dons, atceroties savu tēvu, atklāj, ka abiem bijušas ļoti tuvas attiecības, vēstīts Agneses Meieres materiālā "Piecēlos, tātad neesmu zaudējis" izdevumā "Ieva".
 
24.nov
Saeimā ievēlētās partijas jau gadiem ilgi mokās meklējumos, kā atrisināt piespiedu nomas jautājumu. Pilnībā atcelt to tā arī nav izdevies, taču Tieslietu ministrija nākusi klajā ar priekšlikumu precīzi noteikt, cik zemes īpašnieks varēs iekasēt no cilvēkiem, kas mīt uz viņa zemes padomju laikā uzbūvētajā mājā. Priekšlikumu apstiprinājusi arī Saeimas Juridiskā komisija.
 
24.nov
Rakstnieks, publicists un nopelniem bagātais žurnālists Ēriks Hānbergs savu ikdienu pavada omulīgi, aktīvi darbojoties literārajā jomā, dodoties pastaigās kopā ar sievu Velgu Hānbergu, un dzīvo nost Pārdaugavas skaistajā dzīvoklī, kurā valda ļoti mājīga atmosfēra.
 
24.nov
Neskatoties uz krīzi un sociālo spriedzi, Saeimas deputātu vairākums vakar, balsojot par grozījumu projektu Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumā, nolēma neiesaldēt premjera un ministru algu pieaugumu. Līdz ar to premjerministrs, ministri, tiesneši, ostu padomes locekļi un citas valsts amatpersonas nākamgad var rēķināties ar algas pielikumu. Ministru prezidenta alga nākamgad pārsniegs 5000 eiro mēnesī, bet Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) darbinieku maksimāli iespējamais atalgojums 2021. gadā būs 10 000 eiro mēnesī.
 
23.nov
Twitter turpinās dažādas diskusijas par nesen klajā nākušo informāciju par partijas "Attīstībai/Par!" un Jura Pūces darbībām. Bijušais ministrs atzīst, ka grasās iesniegt sūdzību par neslavas celšanu.
 
23.nov
Kā vēstījām, ārvalstīs tiek meklēti Latvijā kādreiz populārās dziedātājas Ladybird (Tatjanas Šihmuratovas) bērni. Sociālajos tīklos izskanējusi jauna informācija saistībā ar mākslinieces pazušanu.