Ārējie Nr.1

14.sep
Dienā, kad Latvijā tika atzīmēta Tēva diena, mūziķis un grupas "Prāta Vētra" solists Renārs Kaupers soctīklos dalījies ar burvīgu ģimenes kopbildi.
 
14.sep
Krievijas aktrise Anastasija Zavorotņuka, kas cīnās ar smadzeņu vēzi, pirmo reizi pusgada laikā soctīklos publicējusi bildi.
 
14.sep
Bijusī Latvijas svarcēlāja Rebeka Ibrahima (Koha), kas nesen pārgaja islāmā un kļuva par precētu sievu, sociālajos tīklos pavēstījusi, ka ir pagājuši astoņi mēneši, kopš viņa iepazinās ar savu vīru Kataras diska metēju Moazu Mohamedu Ibrahimu.
 
14.sep
Kāda sieviete - 13 gadus veca pusaudža māte - pastāstījusi, kā dēlam tika atteikta palīdzība Cēsu klīnikā.
 
13.sep
Par "krokodilu mednieku" dēvētais Stīvs Ērvins traģiski gāja bojā 2006. gada septembrī, kad viņu sirdī sadzēla dzeloņraja. Ērvinam tolaik bija 44 gadi.
 
13.sep
Šobrīd atsācies sēņu laiks un savas sēņošanas gaitas sociālajos tīklos atspoguļo arī Latvijā populāras personības. Ar neparastāku novērojumu dalījies žurnālists Arnis Krauze.
 
13.sep
Jaunā koronavīrusa pandēmijas dēļ princis Harijs nedrīkst apmeklēt Balmorālas pili, kurā atrodas Viljams un Keita, raksta "Daily Mirror".
 
13.sep
Kāda sieviete stāsta, ka aptiekā viņai atteica pārdot zāles, kas izrakstītas onkoloģijas slimniekam.
 
13.sep
Astrologi nosaukuši trīs horokopa zīmes, kuras rudens mēnešos piedzīvos daudz patīkamu mirkļu, raksta "joinfo.ua".
 
13.sep
Meganai Mārklai esot kāds sapnis jau no septiņu gadu vecuma, vēsta "Daily Mail".
 
12.sep
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze.
 
12.sep
Nesen pie populārā aktiera Jāņa Jarāna viesojās māsīca Ilona. «Viņa jau ilgus gadus dzīvo Briselē, kur viņai ir sava sporta skola, un tikai pāris reižu gadā ierodas Rīgā, jo šeit dzīvo abi viņas bērni,» »Vakara Ziņām« pastāstīja aktieris, atklājot, ka viņa māsīca ir divkārtēja pasaules čempione akrobātikā pāru disciplīnā.
 
11.sep
Pazīstamā latviešu dziedātāja Olga Rajecka kārtējo reizi pierādījusi savu labo gaumi apģērba izvēlē, sajūsminot savu Instagram sekotājus.
 
11.sep
Kāds Latvijas iedzīvotājs raksta, ka viņu nepatīkami pārsteigusi ķīmiska piegarša arbūzam, ko viņš nopircis veikalā Liepājā. Veiktais eksperiments liek brīdināt citus par to, cik kaitīgi var būt arbūzi.
 
11.sep
Mūziķis Ainars Virga 360TV raidījumā "Rezervēts" atcerējās par smago negadījumu 2003.gadā, kad kopā ar grupas "Līvi" dalībniekiem cieta avārijā.
 
10.sep
Mūziķis Andris Kivičs soctīklos dalījies ar attēliem, kuros redzams, kā tiek atjunots un papildināts viņa tetovējums.
 
10.sep
TV personība Aivis Ceriņš ironiski izteicies par lēmumu Bruknas skandālā, proti, par to, ka darba inspekcija izbeigusi lietvedību par nepilngadīgo nodarbināšanu Bruknas muižā.
 
10.sep
Bijusī politiķe un tagadējā "Hotel Roma" vadītāja Linda Mūrniece neslēpj sašutumu par rēķinu, ko atsūtījis uzņēmums "Rīgas Ūdens".
 
10.sep
Jau iepriekš izskanējušas ziņas, ka nākamnedēl Latvijā gaidāma atvasara. Kas par to sakāms meteorologam Tomam Bricim?
 
10.sep
Aptieku īpašnieku asociācija neatbalsta Veselības ministrijas izstrādātos jaunos aptieku izvietojuma kritērijus, jo tie mazinās iedzīvotāju iespējas saņemt kvalitatīvu farmaceitisko aprūpi un iegādāties zāles, kā arī veicinās aptieku slēgšanu. Kādi ir asociācijas galvenie iebildumi un situācijas vērtējums, sarunā ar Neatkarīgo stāsta Aptieku īpašnieku asociācijas izpilddirektore Kristīne Jučkoviča.
 
9.sep
Krievijas TV seja un šovbiznesa zvaigzne Ksenija Sobčaka atklājusi, kādu īpašību vīriešos viņa vērtē visaugstāk, norādot, ka tas esot visai "stulbs jautājums", kuru viņai uzdodot.
 
9.sep
TV3 laika ziņu vadītājs un radio balss Māris Grigalis, kurš nesen kļuvis par daudzbērnu tēvu, publicējis foto, kurā redzams kopā ar saviem vecākajiem dēliem.