Portāls nra.lv

Ar izbrīnu un sašutumu izlasījām “Valsts nekustamo īpašumu” valdes locekļa Andreja Milzarāja sacīto portālam nra.lv 2016. gada 12. decembrī. Taisni apbrīnojami, kā “Valsts nekustamie īpašumi” jau gadiem ilgi liek šķēršļus Rakstnieku poliklīnikas (Rīgā, Raiņa bulvārī 27) darbībai un attīstībai. A. Milzarājs pārmet kapitālieguldījumu trūkumu Rakstnieku poliklīnikā. Kādi tad ieguldījumi būtu iespējami, neslēdzot kārtīgu ilgtermiņa nomas līgumu?
 
Piektdien tiesneši savā gadskārtējā konferencē vēlēs jaunus Tieslietu padomes locekļus, runās par iepriekšējās padomes pilnvaru laikā gūto pieredzi un vērtēs tās darbību. Diemžēl konferences darba kārtībā nav atrodami punkti ne par tiesu varas zemo prestižu sabiedrībā, ne par tiesnešu atbildības latiņas paaugstināšanu. Ap šiem sāpīgajiem jautājumiem gan Tieslietu ministrija, gan paši tiesneši joprojām laipo kā kaķis ap pārāk karstu putru, un maz ticams, ka tuvākajā laikā kas mainīsies.
 
Atbilstoši likuma "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem" 21.panta piektajai daļai portāls nra.lv atsauc 2011.gada 14.jūnija rakstā „Lilita Zatlere jau izbrāķējusi vairākus piedāvātos dzīvokļus” publicētās nepatiesās ziņas:
 
Pie bijušā Bērnu Klīniskās Universitātes Slimnīcas saimniecības direktora Aivara Lisenko pusmiljons latu netika atrasts.
 
Iepriekš kā vislabāko bestselleru es mēdzu internetā lasīt ziņas par tām metodēm ar kādām banku sistēmas mēdz strādāt Baltkrievijā, Ukrainā, arī Krievijā... Akmens laikmets! Totalitārā režīma paliekas - savā nodabā prātoju, ar gandarījumu atceroties aksiomu, ka Latvijā esot vislabākais banku sektora serviss visā Baltijā. Taču... Šonedēļ notikušais incidents man liek domāt, ka Latvijas izdaudzinātā banku sistēma līdzinās „piparkūku namiņam” no pasakas par Ansīti un Grietiņu: no ārpuses jauka un garšīga, bet, atliek tikai ieiet tajā, kad...
 
Savās pārdomās dalās diplomāts Aivars Baumanis.