Zinātnieki secinājuši, ka šis vingrinājums samazina nāves risku no sirds un asinsvadu problēmām. Kāpšana pa kāpnēm palīdz uzlabot fizisko sagatavotību, sadedzinot kalorijas un nostiprinot muskuļus, taču jauni pētījumi atklājuši, ka šis vienkāršais vingrinājums var pagarināt jūsu dzīvi.
Hroniskas sāpes spēj ievērojami ietekmēt cilvēka dzīves kvalitāti un ne vien fizisko pašsajūtu, bet arī psihoemocionālo stāvokli. Diemžēl tās nav reta parādība, jo no tām cieš ievērojams skaits pacientu.
Ieskaties rubrikā “Dzīvības ABC”, kurā “360TV ZIŅneši” sadarbībā ar Neatliekamās Medicīniskās palīdzības dienestu, rūpējoties par sabiedrības spēju sniegt pirmo palīdzību kritiskās situācijās, stāsta par visbiežāk sastopamajiem nelaimes gadījumiem un to, kā tajos pareizi rīkoties. Šoreiz apskatīsim, kā pareizi sniegt pirmo palīdzību, ja noticis satiksmes negadījums.
Rabarberi daudziem joprojām ir noslēpums, un tas ir pamatota iemesla dēļ. Šis dārzenis ir unikāls savu īpašību dēļ. Rabarbers ir daudzgadīgs griķu dzimtas augs.
Intīmā higiēna ir būtiska mūsu ikdienas higiēnas sastāvdaļa. Taču nepareizi izvēlēti intīmās kopšanas līdzekļi var ievērojami ietekmēt mūsu ikdienas labsajūtu.
Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā (RAKUS) šī gada trīs mēnešos, salīdzinot ar tādu pašu periodu pērn, palielinājies gan ārstēto pacientu, gan veikto operāciju, ambulatoro vizīšu, konsultāciju un izmeklējumu skaits, liecina slimnīcas pirmā ceturkšņa operatīvais pārskats.
TV24 raidījumā "Dienas personība ar Veltu Puriņu" Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) profesore un infektoloģe Angelika Krūmiņa skaidro, ka pēc akūtas Covid-19 infekcijas izslimošanas iespējams saskarties ar tā saucamo Covid-19 sindromu.
Tik ļoti gaidītā vasara ir klāt, taču reizēm siltās vēsmas nes līdzi arī diskomfortu kājās un to tūsku. Šādas problēmas var norādīt uz vēnu varikozi, kura var radīt nepatīkamas sāpes, neļaujot baudīt siltās vasaras dienas. Diemžēl ar šo saslimšanu saskaras daudzi, taču tikai daži zina praktiskākās ārstēšanas metodes.
Spēja redzēt, spēja dzirdēt un spēja staigāt. Tās ir maņas, pēc kurām alkst ikviens pasaules iedzīvotājs. Toties diemžēl ir indivīdi, kuri dažādu apstākļu pēc šajā pasaulē ir nākuši ar dzirdes traucējumiem vai gadu gaitā to pazaudējuši.
Mācību gadam tuvojoties izskaņai un iestājoties vasarīgam laikam, brīvdienās visvairāk bērnu guvuši traumas krītot, aģentūra LETA noskaidroja Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā (BKUS).
Vakcinēšana pret Covid-19 ir atstājusi emocionālu iespaidu uz iedzīvotājiem. Ģimenes ārsti novērojuši, ka, salīdzinot ar laiku pirms pandēmijas, vairāk ir tādu, kuri atsakās potēties pret citām slimībām un veikt skrīninga izmeklējumus, vēsta "TV24".
Karstā laika radīto izsaukumu dēļ pie Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) Neatliekamās medicīnas centra ir izveidojies neliels neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnu sastrēgums.
Šogad pavasaris ir pārsteidzis ar karstām gaisa temperatūrām, kas mudina cilvēkus vairāk doties svaigā gaisā, bet jāatceras, ka gan saule, gan karsts laiks ietekmē mūsu veselību.
Kāds ir pareizais nefrīta veltņa lietošanas veids? Ja uzskatāt, ka sejas rullīši ir ažiotāža, apsveriet šo: dermatologi un estētiķi ir vienisprātis, ka šie rīki sniedz dažas priekšrocības ādai.
LTV raidījumā "4. studija" vērsās sieviete, kurai grūtniecības laikā nomira vēl nedzimušais bērniņš. To konstatēja privātā klīnikā. Kad sieviete devās uz slimnīcu, lai veiktu abortu, par to no viņas pieprasīja vairāk nekā 500 eiro samaksu.
Neirozinātnes un biomedicīnas inženierijas starta uzņēmums „BrainBridge” paziņojis, ka ir izveidojis mākslīgā intelekta mehanizētu sistēmu galvas transplantāciju veikšanai.
Migrēnas lēkme parasti ilgst no 4 līdz 72 stundām, taču tā var ilgt arī ilgāk. Var būt grūti paredzēt, cik ilgi atsevišķa epizode ilgs, taču var palīdzēt tās progresa diagramma.
Ja aiz loga termometra stabiņš ir noturīgi augsts, tādēļ svarīgi atrast veidus, kā ikdienā lietojamās zāles nepakļaut karstumam, lai tās darbotos veselības labā, nevis pret to.
Saskaņā ar pētījumu, kas šomēnes publicēts žurnālā „Toxicological Sciences”, cilvēka sēkliniekos ir konstatēta mikro un nanoplastmasa, turklāt trīsreiz augstākā līmenī nekā līdzīgos atklājumos dzīvnieku pasaulē.