Uzplauksti pavasarī!

2.apr
Arī veselīgi produkti var ātri tādi pārstāt būt, ja tos ēdīsim pārāk lielos daudzumos. "Brightside" nosaucis 6 produktus, kuri plaši slavēti to veselīgo īpašību dēļ, taču tie var arī ļoti kaitēt mūsu veselībai, ja tos ēdīsim pārāk daudz.
 
25.mar
Arvien vairāk cilvēku sākuši strādāt un mācīties attālināti tā lielākoties uzturoties savās dzīvesvietās, lai mazinātu vīrusa izplatību. Par tīrību un higiēnu nav jādomā tikai publiskās vietās - arī mājās jārūpējas, lai vīruesiem nebūtu iespējas izplesties. Lūk, kā pareizi jātīra māja, lai pasargātu sevi no inficēšanās.
 
24.mar
Tā kā šogad laikapstākļi sola agru pavasari, čaklākie dārznieki jau plāno, ko stādīt siltumnīcā. Savukārt tiem, kas gatavojas iekopt savu pirmo siltumnīcu vai atjaunot novecojušo, ir pats piemērotākais laiks tās izvēlei. Pat ļoti mazā dārziņā vai uz balkona ir iespējams izlolot sevis paša audzētu tomātu. Par siltumnīcu izmēru un materiālu daudzveidību stāsta “Kesko Senukai Latvia” dārzniecības kategorijas vadītājs Ingus Laumanis.
 
21.mar
Pavasaris ir logu mazgāšanas laiks! Lai nebūtu jātērē nauda, iegādājoties speciālus tīrīšanas līdzekļos, bet tajā pašā laikā iegūtu spīdīgus un tīrus logus, nepieciešama vien auduma lupatiņa, galda etiķis un avīzes.
 
17.mar
Šobrīd griķi ir viena no aktuālākajām pārtikas precēm Latvijā, pat atmetot koronavīrusa draudu radīto panikas lēkmi griķu izpirkšanai. Griķi ir neizsakāmi veselīgs produkt un patiesībā to recepšu krājumi neparobežojas vien ar griķu vārīšanu vai putru. Izmēģini šos neparastos griķu krekerus.
 
16.mar
Daudzi pārtikas produkti labi kalpos dārzniecībā kā mēslojums augiem. "Blossom" apkopojis neparastus veidus, kā ar pārtikas produktu palīdzību veicināt dažādu augu ātrāku augšanu.
 
14.mar
Gada vēsajā periodā sejas āda tiek pakļauta papildu slodzei – mitrums, vēja brāzmas un pazeminātā gaisa temperatūra savienojumā ar sauso gaisu iekštelpās tai ir īsts pārbaudījums. Šādos apstākļos šūnu atjaunošanās procesi un ādas vielmaiņa palēninās, tādejādi liekot ādai izskatīties raupjai, sausai, pelēkai un blāvai. Kā parūpēties par sejas ādu, lai, sagaidot pavasari, tā būtu mirdzoša, stāsta aptieku tīkla Apotheka farmaceite Ivanda Krastiņa.
 
14.mar
Vai mēdz savu zāļu plauktiņu piekraut ar dažādiem vitamīniem? Izrādās, ka bieži tie būtībā ir pilnīgi bezvērtīgi un viegli aizstājami ar dabīgiem produktiem, kuri mūsu organismam būs daudz noderīgāki.
 
12.mar
Starptautiskā sieviešu diena aizvadīta, bet dāmas nepieciešams lutināt ne tikai svētkos – tieši tāpēc nacionālais pārtikas mazumtirdzniecības tīkls ELVI kopā ar uztura speciālisti Jevgēniju Jansoni piedāvā viegli pagatavojamu, veselīgu un garšīgu recepti, kas jebkuru dienu var padarīt īpašu!
 
11.mar
Dietelogi nosaukuši piecus saldus produktus, no kuriem ikvienam no mums būtu jāizvairās, jo tie bīstami mūsu veselībai. Speciālisti norāda, ka šajos produktos ir daudz ķīmisko vielu, kas var kaitēt organismam, vēsta portāls "otkrito.lv"
 
9.mar
Pavasarīgais laiks iedvesmo un atver prātu radošumam. Turklāt šis ir laiks kad gribas rotāties, ļaujoties spilgtiem un neparastiem risinājumiem. Lūk, trīs ļoti neparastas rotu idejas, kas radītas būtībā no atkritumiem, tātad, būs arī dabai draudzīgas.
 
6.mar
Neparastas un gardas! Tāds ir šis dateļu našķis, ar ko sevi palutināt pavasarī.
 
5.mar
Zviedrijas princeses kūkas recepte pirmo reizi parādījusies 1848. gada pāvārgrāmatā, ko izdeva Dženija Akerstrone – Vesterjētlandes hercoga prinča Kārļa trīs meitu skolotāja.
 
4.mar
Vizuāli iespaidīgi, taču ļoti viegli pagatavojami - tādi ir šie cepumi, kas iepriecinās ikvienu kāruminieku, pieškirot "odziņu" arī, piemēram, svētku galda noformējumam.
 
3.mar
Sveic pavasari ar šo neparasto recepti, kas noteikti papildinās recepšu krājumus un ļaus izbaudīt jaunas garšas.
 
1.mar
C vitamīnam dažādos avotos tiek piedēvētas teju vai brīnumspējas cīņā ar vīrusiem un dažādām saslimšanām, tāpēc uzturzinātnes speciāliste Dzintra Kokta kopā ar nacionālo pārtikas mazumtirdzniecības tīklu ELVI apkopojusi galvenos faktus par C vitamīnu un padomus, kā šo būtisko vielu veiksmīgāk uzņemt ar savu ikdienas uzturu, lai imunitātes stiprināšanu var apvienot ar garšīgu ēdienu un nevajadzētu lietot farmācijas preparātus.
 
29.feb
Tūlīt jau pavasaris, kad visapkārt ar jaunu sparu uzvirmo krāsas. Un īpaši dāmām šajā laikā gribas kļūt spilgtākām un košākām. Krāsas ieplūst garderobē, matos un arī uz nagiem. Lifehacks.lv nolēma veikt eksperimentu - vai tiešām ar lūpu krāsas palīdzību iespējams panākt nagu lakas efektu? Galu galā - šāds triks ievērojami palielinātu mūsu krāsu izvēli, neiztērējot bagātību.
 
28.feb
Pavasaris straujiem soļiem tuvojas un tas ir īstais laiks, lai uz palodzēm diedzētu sēklas dārzam vai ērtākai garšaugu ieguvei saviem kulinārajiem veikumiem un arīdzan veselības uzlabošanai. Un diedzēt jau varam jebko. Ja vēl nezini ar ko sākt un, kā pieķerties vai vēlies izmēģināt ko jaunu- "Goodfull" ir apkopojis neparastus veidus, kā diedzēt sēklas, kas ir draudzīgi videi un palīdzēs tev šo procesu padarīt ērtāku.
 
27.feb
Istabas augiem nav jāatrodas tikai podiņos, kas sakārtoti uz palodzes. Nē, tos vari piekārt arī pie sienas! Jā, turklāt, pavisam vienkāršā veidā. Atliek tikai izvēlēties īstos augus un mazliet radoši padarboties.
 
27.feb
Latvijas Dendrologu biedrība par 2020. gada koku izvēlējusi Eiropas dižskābardi (Fagus sylvatica L.).