"Vairāk saules" epopeja

13.jūl
Restorānu tīkls "Vairāk saules" kopā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) plāno aicināt iekšlietu ministru Rihardu Kozlovski (V) izvērtēt policijas darbu izmeklēšanas gaitā par iejaukšanos uzņēmuma kases aparātu sistēmā, atklāja "Vairāk saules" pārstāve Laura Minskere.
 
5.jūl
Lai gan ir saņemtas vairākas sūdzības, neesot pamata uzskatīt, ka izmeklētāji pārkāpuši likumu, veicot izmeklēšanas darbības restorānu "Vairāk saules" lietā, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" teica Valsts policijas (VP) priekšnieks, ģenerālis Ints Ķuzis.
 
27.jun
Pēc nebūšanām, kas piemeklējušas "Vairāk Saules", kāda ģimene, atbalstot šo restorānu tīklu, nolēma pasūtīt vakariņas ar piegādi uz mājām, taču viss beidzās ne tā, kā bija plānots.
 
27.jun
Restorānu tīkls “Vairāk saules” šodien, 27. jūnijā, pie Rīgas apgabaltiesas Abrenes ielā rīkoja atbalsta akciju aizturētajam IT speciālistam Edgaram Štrombergam. Intervijā kanālam RīgaTV 24 “Vairāk saules” līdzīpašnieks Endijs Bērziņš sacīja, ka nesaprot, kāds ir Štromberga aizturēšanas pamatojums, kā arī pauda sašutumu par to, ka restorānu kases aparātu pārbaude ir ieilgusi.
 
27.jun
Restorānu tīkla "Vairāk saules" līdzīpašnieka Mārtiņa Kalniņa uzņēmumam "Mārtiņa beķereja" pirms gada piemērotais sods par iejaukšanos kases aparātu darbībā ir nepamatots, apgalvoja Kalniņš.
 
27.jun
Rīgas apgabaltiesa šodien atstāja spēkā drošības līdzekli – apcietinājumu, restorānu tīkla "Vairāk saules" IT speciālistam Edgaram Štrombergam.
 
26.jun
Par iejaukšanos kases aparātu darbībā pirms gada sodīts restorānu tīkla "Vairāk saules" līdzīpašnieka Mārtiņa Kalniņa uzņēmums "Mārtiņa beķereja", vēsta Latvijas Televīzija (LTV).
 
26.jun
Vairāk Saules aicina cilvēkus trešdien, 27. jūnijā, pulksten 10.00 pulcēties kopīgā IT speciālista Edgara Štromberga atbalsta akcijā pie Rīgas apgabaltiesas Brīvības bulvārī 34. Šajā dienā tiesa atkārtoti izvērtēs Edgaram piemēroto drošības līdzekli. Šobrīd viņš nepamatoti atrodas apcietinājumā.
 
22.jun
Aizvakar "Vairāk saules" līdzīpašnieks Endijs Bērziņš savā facebook kontā izplatījis aicinājumu visiem esošajiem un bijušiem uzņēmuma darbiniekiem
 
21.jun
Restorānu tīkla "Vairāk saules" pārstāvjiem ir aizdomas, ka kriminālpolicija cenšas iebiedēt uzņēmuma esošos un bijušos darbiniekus, teikts "Vairāk saules" līdzīpašnieka Endija Bērziņa publikācija sociālajā tīklā "Facebook".
 
20.jun
Restorānu tīkla "Vairāk Saules" līdzīpašnieks Endijs Bērziņš sociālajā tīklā facebook publicējis svarīgu ziņu kompānijas esošajiem un bijušajiem darbiniekiem.
 
19.jun
Restorānu tīkls "Vairāk saules" nav pielietojis negodīgas konkurences paņēmienus pret picēriju tīklu "Čili Pica", intervijā portālam "Tvnet" sacīja "Vairāk saules" līdzīpašnieks Endijs Bērziņš.
 
19.jun
Restorānu tīkla "Vairāk Saules" līdzīpašnieks Endijs Bērziņš izdevuma "Privātā Dzīve" žurnālistei Inesei Mizovskai pastāstīja emocionālo nodarījumu, kas piedzīvots policijas kratīšanas laikā.
 
19.jun
Krimināllietā par iejaukšanos kases aparātu darbībā restorānu tīklā "Vairāk saules" aizdomās turētā IT speciālista Edgara Štromberga aizstāvji ir pārsūdzējuši viņam piemēroto drošības līdzekli - apcietinājumu, aģentūrai LETA atklāja zvērināts advokāts Mareks Halturins.
 
19.jun
Ja reiz tiesa ir lēmusi par apcietinājuma piemērošanu aizdomās turamajiem, tātad restorānu "Vairāk saules" lietā ir pierādījumi, telekanāla LNT raidījumā "900 sekundes" teica iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V).
 
19.jun
Latvijas Zvērinātu advokātu padome (ZAP) šodien lems par vēstules nosūtīšanu Valsts policijai saistībā ar Kriminālprocesa likumā noteiktās advokātu imunitātes neievērošanu "Vairāk saules" lietā, pavēstīja ZAP priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs.
 
19.jun
12. jūnijā Valsts policija/Kriminālpolicija veica apmeklētājus un darbiniekus apstulbinošu kratīšanu restorānu tīkla Vairāk saules ēdināšanas un citās vietās, aizturot četrus cilvēkus aizdomās par krāpšanos ar kases aparātiem, izvairīšanos no nodokļu nomaksas.
 
18.jun
Restorānu tīkla "Vairāk saules" pastarpināto īpašnieku AS "VVS Holding" padomes loceklis un zvērināts advokāts Jānis Ešenvalds uzskata, ka "Vairāk saules" lietā pārkāpta viņa advokāta imunitāte.
 
18.jun
Tuvākās nedēļas laikā restorānu tīklā "Vairāk saules" varētu uzstādīt visus trūkstošos kases aparātus, aģentūrai LETA prognozēja uzņēmuma pārstāve Laura Minskere.
 
18.jun
Restorānu tīkla "Vairāk Saules" līdzīpašnieks Endijs Bērziņš radio Baltkom pastāstīja, ka laikā, kad restorānos tika veiktas policijas kratīšanas, viņš esot bijis izbraukumā un par notiekošo uzzinājis no kolēģes.