Ceturtdiena, 23.maijs

redeem Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija

arrow_downward"Vairāk saules" epopeja

Latvijas Zvērinātu advokātu padome (ZAP) šodien lems par vēstules nosūtīšanu Valsts policijai saistībā ar Kriminālprocesa likumā noteiktās advokātu imunitātes neievērošanu "Vairāk saules" lietā, pavēstīja ZAP priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs.
19.jun 2018 Ziņu aģentūra LETA
12. jūnijā Valsts policija/Kriminālpolicija veica apmeklētājus un darbiniekus apstulbinošu kratīšanu restorānu tīkla Vairāk saules ēdināšanas un citās vietās, aizturot četrus cilvēkus aizdomās par krāpšanos ar kases aparātiem, izvairīšanos no nodokļu nomaksas.
19.jun 2018 Baiba Lulle
Restorānu tīkla "Vairāk saules" pastarpināto īpašnieku AS "VVS Holding" padomes loceklis un zvērināts advokāts Jānis Ešenvalds uzskata, ka "Vairāk saules" lietā pārkāpta viņa advokāta imunitāte.
18.jun 2018 Ziņu aģentūra LETA
Tuvākās nedēļas laikā restorānu tīklā "Vairāk saules" varētu uzstādīt visus trūkstošos kases aparātus, aģentūrai LETA prognozēja uzņēmuma pārstāve Laura Minskere.
18.jun 2018 Ziņu aģentūra LETA
Restorānu tīkla "Vairāk Saules" līdzīpašnieks Endijs Bērziņš radio Baltkom pastāstīja, ka laikā, kad restorānos tika veiktas policijas kratīšanas, viņš esot bijis izbraukumā un par notiekošo uzzinājis no kolēģes.
18.jun 2018 Portāls nra.lv
Visi "Vairāk saules" restorāni, kuros policija šīs nedēļas sākumā veica kratīšanas, brīvdienās atsākuši darbu. No apcietinājuma pret 30 tūkstoš eiro lielu drošības naudu izlaista galvenā grāmatvede un šefpavārs; IT speciālists, kurš nebija Vairāk saules darbinieks, atstāts apcietinājumā. Uzņēmums cenšas atjaunot savu saimniecisko darbību, bet krietni grūtāk būs atjaunot tā reputāciju. Policija tur aizdomās uzņēmumu par kases aparātu sagrozīšanu divu gadu garumā, taču pārbaudēs pērn augustā valsts ieņēmumu dienests šādu pārkāpumus neatklāja. "Nekā personīga" atklāj, ka īsi pēc kriminālpolicijas ierašanās, ēdināšanas ķēde "Čili pica" izsūtījusi zīmīgu vēstījumu.
18.jun 2018 Portāls nra.lv
Pēc vairāku dienu piespiedu pārtraukuma restorāni Vairāk saules atsākuši darbu. Rīdzinieki un pilsētas viesi, kas ar nepacietību bija gaidījuši šā restorānu tīkla atvēršanos, steidza iegriezties Vairāk saules ēdināšanas vietās. Daudzi no viņiem bija paņēmuši līdzi simboliskas dāvaniņas viesmīļiem, kuriem nācās piedzīvot kratīšanu.
18.jun 2018 Ilze Šteinfelde
Otrdien, 12.jūnijā, Valsts policija veica kratīšanu restorānu tīklā "Vairāk Saules". Vienā no restorāniem kratīšanas brīdī pusdienojis arī režisors Andrejs Ēķis, kurš RīgaTV 24 raidījumā "Preses klubs" pastāstījis, kā tad notikusi šī kratīšana.
16.jun 2018 tautaruna.lv
"Atsākam strādāt jau šajā sestdienā!," savā facebook kontā ziņo restorānu tīkls "Vairāk saules", turklāt sestdien un svētdien visiem pasūtījumiem būs 10% atlaide.
15.jun 2018 Līga Nestere
Sirsnīgu video sociālajos tīklos publicējis restorānu tīkla "Vairāk Saules" līdzīpašnieks šefpavārs Endijs Bērziņš. Viņš pateicas par darbinieku uzticību un atvainojas par to, kas bija jāpiedzīvo nedēļas sākumā.
15.jun 2018 Portāls nra.lv, Lelde Veinberga
Restorānu tīkls "Vairāk saules" darbību plāno atsākt sestdien, informēja uzņēmuma pārstāvji.
15.jun 2018 Ziņu aģentūra LETA
Pamatīgu "vētru" sociālajos tīklos sacēlis viss notiekošais ap restorānu ķēdi "Vairāk Saules" un tā līdzīpašnieka Endija Bērziņa publiskajiem paziņojumiem. Savas domas paudis arī bijušais basketbolists un TV personība Valdis Valters.
15.jun 2018 tautaruna.lv, Lelde Veinberga
Krimināllietā par iejaukšanos kases aparātu darbībā restorānu tīklā "Vairāk saules" apcietinājumā palikusi viena persona, savukārt pārējiem trīs aizdomās turētajiem piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi, tostarp, drošības nauda.
14.jun 2018 Ziņu aģentūra LETA
Restorānu tīkla "Vairāk Saules" līdzīpašnieks Endijs Bērziņš vērsies pie sabiedrības un saviem draugiem pēc atbalsta.
14.jun 2018 tautaruna.lv, Viktorija Gabrjuna
Restorānu tīkla Vairāk saules visi seši restorāni kopš otrdienas ir slēgti. Paziņojums pie restorānu durvīm vēsta Tehnisku iemeslu dēļ. Nezinātājam varētu šķist, ka notikusi kāda tehniska ķibele, piemēram, plīsis ūdensvads, taču īstenībā visos sešos restorānos Valsts policija, pamatojoties uz aizdomām par iejaukšanos kases aparātu darbībā, otrdien veikusi kratīšanas, konfiscējusi kases aprātus, paralizējot restorānu darbību.
14.jun 2018 Ilze Šteinfelde
Otrdien, 12.jūnijā, tika ziņots, ka policija aizdomās par iejaukšanos kases aparātos veikusi kratīšanu "Vairāk Saules" restorānu tīklā. Kamēr likumsargi un restorāna pārstāvji sniedz plašākus skaidrojumus par notikušo, tikmēr sociālajos tīklos izskan viedoklis, ka notikumi drīzāk dēvējami par reiderismu.
13.jun 2018 tautaruna.lv
Restorānu tīkls "Vairāk saules", kam kriminālpolicijas veikto kratīšanu dēļ piespiedu kārtā nācās apturēt darbību, jau cietis zaudējumus 25 000 eiro apmērā, trešdien žurnālistus informēja "Vairāk saules" līdzīpašnieki Endijs Bērziņš un Mārtiņš Kalniņš.
13.jun 2018 Ziņu aģentūra LETA
Restorānu tīkls ''Vairāk Saules'' trešdien, 13.jūnijā, nācis klajā ar paziņojumu par vakardien notikušo policijas kratīšanu.
13.jun 2018 tautaruna.lv
Vēršanās pret restorānu tīklu "Vairāk saules" uzskatāma par sliktu praksi no kontrolējošo institūciju puses, uzskata Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA).
13.jun 2018 Portāls nra.lv
Valsts policija par iejaukšanos kases aparātu darbībā restorānu tīklā "Vairāk saules" aizturējusi četras personas, trešdien žurnālistiem pastāstīja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieka vietnieks Igors Tomaševs.
13.jun 2018 Ziņu aģentūra LETA