Eirovīzija 2014

25.mai
Rīgā uzstāsies "Eirovīzijā" iepazītie īru mākslinieki
25.mai
Plaši izskanēja Roberto dotais solījums: "Ja Dons iekļūs finālā, es nodzīšu matus uz nullīti." Tomēr tas nav vienīgais cilvēks, kurš devis līdzīgu solījumu.
21.mai
Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans pirmdien kritizēja Eirovīzijas dziesmu konkursu, apsūdzot šo pasākumu "dzimtes neitralizācijā" un tradicionālās ģimenes apdraudēšanā.
21.mai
Latvijas pārstāvis Eirovīzijas 2024 dziesmu konkursā Dons kļuva par vienu no dalībniekiem, kas publiski atbalstīja Ukrainu, raksta Ukrainas medijs UNIAN.
17.mai
"Eirovīzijas" mēģinājumu laikā skrupulozii tiek saskaņotas visas dziedātāju un dejotāju kustības, lai visur klātesošās videokameras piefiksētu tieši to, kas jāredz TV skatītājiem.
17.mai
Sabiedrības iniciatīvu platformā "Manabalss.lv" sākta parakstu vākšana par Eirovīzijai paredzētā finansējuma novirzīšanu Latvijas sportam.
12.mai
Latvijas delegācija no Eirovīzijas, kas notika Malmē, Rīgā ieradās svētdienas vakarā. Sagaidītāji viņus sveica ar ovācijām.
12.mai
Latvijas delegācija dziedātāja Dona veikumu Eirovīzijas konkursā vērtē pozitīvi, uzsverot, ka uz šo konkursu var atskatīties ar lepnuma sajūtu, jo pēc ilgiem laikiem Latvija pelnīti atgriezusies konkursa finālā, aģentūrai LETA sacīja Latvijas delegācijas vadītājs Guntars Gulbiņš.
12.mai
Ar Šveices nebinārā pārstāvja Nemo Metlera un dziesmas “The Code” uzvaru svētdien īsi pirms diviem rītā noslēdzās starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss. Mūsu Dons sasita lupatu lēveros visas prognozes un iesīkstējušos priekšstatus par šo konkursu, finālā ierindojoties 16. vietā, bet pusfinālā sasniedzot pat augsto septīto pozīciju.
12.mai
Latvijas pārstāvis dziedātājs Dons ar dziesmu "Hollow" Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā ierindojās 16.vietā.
11.mai
Šovakar Malmē notiek Eirovīzijas fināls. Tauta, skatoties priekšnesumus, dalās ar savām pārdomām sociālajos tīklos.
11.mai
Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā sestdien nepiedalīsies Nīderlandes pārstāvis Josts Kleins, paziņoja organizatori.
11.mai
Dziedātājs Dons šovakar pārstāvēs Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā, uzstājoties ar 11. kārtas numuru. Dons šobrīd piedzīvo vienu no savām popularitātes virsotnēm - sveicēju un atbalstītāji ir milzum daudz. Un daži īpaši pacentušies.
11.mai
Neticami, bet fakts – pēc astoņu gadu pārtraukuma Latvija atkal būs pārstāvēta starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā! Tātad šo sestdien, 11. maijā, pulksten 22 ar pavisam citām emocijām varēsim pieslēgties tiešraidei no Malmes, kur ar 11. kārtas numuru uzstāsies Dons ar dziesmu “Hollow”.
10.mai
Lai galvaspilsētas iedzīvotāji un pilsētas viesi varētu kopīgi sekot līdzi Eirovīzijas fināla norisei un Latvijas 2024. gada Eirovīzijas pārstāvja Dona dalībai konkursā, Rīgas pašvaldība Doma laukumā sestdien, 11. maijā, plkst. 22.00 nodrošinās fināla tiešraides skatīšanos.
10.mai
Itālijas televīzija nejauši parādījusi iespējamos Eirovīzijas otrā pusfināla telebalsošanas rezultātus. Tas ir rupjš Eirovīzijas noteikumu pārkāpums, jo raidorganizācijas nedrīkst dalīties ar rezultātiem no pusfināla līdz sestdienas lielajam finālam.
10.mai
Dziedātājs Dons iekļuvis Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā un zināms, ar kādu kārtas numuru viņš uzstāsies.
9.mai
Šovakar uz Eirovīzijas skatuves kāps Dons, kurš izpildīs dziesmu “Hollow”. Vai mēs redzēsim Donu finālā?
9.mai
Šodien, 9. maijā, Zviedrijā norisināsies Eirovīzijas dziesmu konkursa otrais pusfināls. Šovakar mums ir jātur īkšķi par Donu, kas šogad pārstāv Latviju lielākajā konkursā Eiropā.
9.mai
Latviju Eirovīzijā šogad pārstāv Dons ar dziesmu "Hollow". Eiropa to visā krāšņumā ieraudzīs šovakar - otrajā pusfinālā.