Piektdiena, 19.aprīlis

redeem Fanija, Vēsma

arrow_downward1. septembris

Vakar Latgalē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi nogādājuši slimnīcā stipri iereibušu 13 gadus vecu zēnu, ziņo neatliekamās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola.
3.sep 2014 Ziņu aģentūra LETA
Pirmklasnieku sapošana vecākiem izmaksā vidēji 200 līdz 300 eiro.
1.sep 2014 Ilze Šteinfelde
«Skolā man jautāja, kas es gribu būt. Es uzrakstīju: «Laimīgs.» Man teica, ka es nesapratu uzdevumu. Es atbildēju, ka viņi nesaprot dzīvi.» (Džons Lenons)
1.sep 2014 Viktors Avotiņš
Centrāltirgū notiek jaunā mācību gada sagaidīšanas pasākums
29.aug 2014
VAS “Latvijas Valsts ceļi” aicina autobraucējus būt īpaši vērīgiem un uzmanīgiem pirmajā jaunā mācību gada nedēļa, kas sāksies pirmdien, 1.septembrī.
29.aug 2014 Portāls nra.lv
Tiesībsargs Juris Jansons aicina ziņot par gadījumiem, kad skola joprojām liek vecākiem iegādāties materiālus skolas mācību procesa nodrošināšanai, aģentūru LETA informēja Tiesībsarga biroja Komunikācijas un starptautiskās sadarbības nodaļas vadītāja Ruta Siliņa.
4.sep 2013 Ziņu aģentūra LETA
Vakar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzība bija nepieciešama vairākiem alkohola reibumā esošiem jauniešiem, aģentūru LETA informēja NMPD pārstāve Inga Vītola.
3.sep 2013 Ziņu aģentūra LETA
Rīgā šodien aptuveni 65 300 skolēnu sāks mācības kādā no Rīgas pašvaldības 118 izglītības iestādēm, tāpēc pašvaldības policija pastiprināti uzraudzīs jauniešu pulcēšanās vietas, savukārt autovadītāji tiek aicināti pilsētā pārvietoties uzmanīgi, izvēloties drošu braukšanas ātrumu.
2.sep 2013 Ziņu aģentūra LETA
Ja pēdējo gadu laikā skolas Latvijā slēdz, tad Siguldas novadā šajā mācību gadā durvis ver jaunā Laurenču sākumskola, kurā mācīsies 122 audzēkņi.
2.sep 2013 Aisma Orupe
Pirmdien, 2. septembrī, plkst. 11.00 ar svinīgu pasākumu jauno mācību gadu uzsāks pamatskola „Rīdze” (Kr.Valdemāra ielā 2), kas atgriezusies restaurētā ēkā. Skolas pedagogus, audzēkņus un viņu vecākus uzrunās Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, viņa vietnieks Andris Ameriks un Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane.
31.aug 2013 Portāls nra.lv
Tas, ka izglītības iestāžu padomes varēs lemt arī par citu mācību līdzekļu iegādi papildus valsts un pašvaldības finansētajiem, mulsina daudzus vecākus.
30.aug 2013 Aisma Orupe
37% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem ar skolas vecuma bērniem ģimenē apgalvo, ka viņu ģimenei bērnu sagatavošana skolai šogad izmaksās mazāk (15% - noteikti jā; 22% - drīzāk jā).
29.aug 2013 Portāls nra.lv
Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs izdevis rīkojumu, kurā ieteikts autovadītājiem no 30.augusta līdz 8.septembrim pilsētā izglītības iestāžu tuvumā izvēlēties braukšanas ātrumu, kas nepārsniedz 30 kilometrus stundā.
27.aug 2013 Portāls nra.lv
Lai arī vecāki priecājas, ka šogad skolas preču iegādei jātērē mazāk, Neatkarīgā veica izpēti – kādi, iespējams, būs vecāku izdevumi, iegādājoties individuālos mācību līdzekļus un kancelejas preces skolēna un bērnudārza audzēkņa sagatavošanai.
23.aug 2013 Laura Sīle
Sagatavojot savu bērnu jaunajam mācību gadam, vecāki tērē līdz 50 vai pat 100 latiem, noskaidrots mazumtirgotāja "Elvi" rīkotajā aptaujā par iepirkšanās paradumiem uz 1.septembri.
21.aug 2013 Ziņu aģentūra LETA
Nākamais mācību gads skolēniem sāksies 2.septembrī un beigsies nākamā gada 30.maijā.
2.apr 2013 Ziņu aģentūra LETA
Nākamais mācību gads skolēniem sāksies ierastajā laikā - 2.septembrī - un beigsies nākamā gada 30.maijā, paredz Ministru kabineta noteikumu projekts par 2013./2014.mācību gada un mācību semestru sākuma un beigu laiku, kuru 2.aprīlī skatīs valdība.
30.mar 2013 Ziņu aģentūra LETA
Nedz Andra Bērziņa bijušie kolēģi, nedz mediju eksperti neslēpj mulsumu par Valsts prezidenta agresīvo uzvedību un nepieņemamo leksiku sava dēla pirmajā skolas dienā. Politiķi gan uzsver, ka prezidents vienmēr ir emocionāli uztvēris visu, kas skar viņa dēlu.
5.sep 2012 Ilze Zālīte
Pirmā mācību diena Rīgā un tās apkārtnē aizvadīta ļoti mierīgi. Citus gadus dažādu pārkāpumu un apreibinājušos jauniešu bijis krietni vairāk, aģentūrai LETA atzina Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāvis Toms Sadovskis.
4.sep 2012 Ziņu aģentūra LETA
Mācību gada pirmajā dienā, atklājot jaunās, paplašinātās telpas, Žila Verna Rīgas franču skolā viesojās Francijas vēstniece Latvijā Šantāla Puarē. Vēstniece, sveicot sanākušos, uzsvēra, ka šis gads skolai ir nozīmīgs ar to, ka mācību programmu ir akreditējusi gan Latvija, gan Francija.
4.sep 2012 Aisma Orupe