Rīgas domes vēlēšanas

10.sep 2020
Pēc divas nedēļas ilgušām sarunām jaunā Rīgas domes koalīcija šodien vienojusies par sadarbības līgumu.
 
10.sep 2020
Vēl vienā Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu iecirknī bijušas problēmas ar nekorekti apzīmogotām vēlēšanu aploksnēm, izriet no šodien Administratīvajā apgabaltiesā nolasītās vēstules, kuru Valsts drošības dienests (VDD) nosūtījis tiesai.
 
9.sep 2020
Jauno Rīgas domes koalīciju varēs sagraut tikai iekšēji konflikti, uzskata sabiedrisko attiecību aģentūras "Mediju tilts" līdzīpašnieks, politologs Filips Rajevskis.
 
9.sep 2020
Arī partija "Alternative" Administratīvajā apgabaltiesā ir pārsūdzējusi Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) lēmumu saistībā ar Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu rezultātiem, informēja saraksta deputāta amata kandidāts Aleksejs Rosļikovs.
 
9.sep 2020
Topošā Rīgas domes koalīcija, kas sevi dēvē par “Pārmaiņu koalīciju”, pašvaldības darbā nolēmusi aktīvi iesaistīt opozīciju. Tiesa, stingri kontrolētos apstākļos. Daļai opozīcijas šāds žests gan šķiet nenopietns.
 
9.sep 2020
Patiesība par problēmām galvaspilsētā ir diezgan rūgta, šodien pēc tikšanās ar departamentu un pagaidu administrācijas vadību žurnālistiem izteicās Rīgas mēra amata kandidāts Mārtiņš Staķis (APP).
 
8.sep 2020
rī Latvijas Krievu savienība (LKS) šodien Administratīvajā apgabaltiesā pārsūdzējusi Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) lēmumu, ar kuru tika noraidīts LKS lūgums par derīgām atzīt Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās neapzīmogotās vēlēšanu aploksnes, kas pašlaik rezultātos nav ieskaitītas, aģentūru LETA informēja LKS saraksta līderis Miroslavs Mitrofanovs.
 
8.sep 2020
Finanšu ministrijas (FM) iecerētās iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) ieņēmumu pārdales par labu valstij, kā arī ekonomikas lejupslīdes dēļ Rīgas pilsētas budžets nākamgad var samazināties par 20 miljoniem eiro, šodien pēc tikšanās ar Rīgas domes Finanšu departamenta pārstāvjiem atzina jaunveidojamās Rīgas domes koalīcijas mēra amata kandidāts Mārtiņš Staķis (APP).
 
8.sep 2020
Valsts drošības dienests (VDD) sācis skaidrot apstākļus pēc kādas rīdzinieces iesnieguma par to, ka vēlēšanu komisijas pārstāvji Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu dienā, 29.augustā, nav ieradušies pie vairākiem cilvēkiem, kuri bija pieteikuši balsošanu savā atrašanās vietā.
 
7.sep 2020
Jaunveidojamajai Rīgas domes koalīcijai vislielākās grūtības bijušas vienoties par to, kurš no politiskajiem spēkiem vadīs Izglītības, kultūras un sporta komiteju kā arī Satiksmes un transporta lietu komiteju, šodien Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" teica jaunās koalīcijas Rīgas mēra amata kandidāts Mārtiņš Staķis (APP).
 
4.sep 2020
Jaunā Rīgas domes koalīcija, par kuras veidošanu šodien vienojušies četri pašvaldībā ievēlētie politiskie spēki, sola Rīgai "jaunu laikmetu".
 
4.sep 2020
Četriem Rīgas domes jaunajā sasaukumā ievēlētajiem spēkiem izdevies vienoties par koalīcijas izveidi.
 
3.sep 2020
Centrālās vēlēšanu komisija (CVK) ceturtdien nolēma noraidīt visas iesniegtās sūdzības par Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu rezultātu apkopošanu un neatcelt vēlēšanu rezultātus gan atsevišķajos iecirkņos, gan galvaspilsētā kopumā.
 
3.sep 2020
Jaunievēlētās Rīgas domes darbs tik drīz varētu nesākties, jo gaidāma tiesāšanās par vēlēšanu rezultātiem.
 
3.sep 2020
Šodien Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) sēdē Rīgas pilsētas Vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Juris Kokins atvainojās vēlētājiem par galvaspilsētas domes ārkārtas vēlēšanās pieļautajām kļūdām.
 
2.sep 2020
Arī Latvijas Krievu savienība (LKS) Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) apstrīdējusi Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu rezultātus, lūdzot par derīgām atzīt neapzīmogotās vēlēšanu aploksnes, kas pašlaik rezultātos nav ieskaitītas, noskaidrots CVK.
 
2.sep 2020
Neilgi pirms vēlēšanām Latvijas Reģionu apvienības (LRA) līdera Edvarda Smiltēna sieva sākusi strādāt Rīgas domē par juristi, apstiprināja Rīgas pilsētas izpilddirektora pienākumu izpildītājas Ivetas Zalpēteres padomnieks Guntis Kārkliņš.
 
2.sep 2020
Jaunievēlētajā Rīgas domē "politiskais tirgus", iespējams, tiks paplašināts. Topošā koalīcija plāno veidot jaunu Korupcijas novēršanas jautājumu komiteju, pēc tikšanās ar "Attīstībai/Par!" un partijas "Progresīvie" (APP) žurnālistus informēja "Jaunās vienotības" (JV) pārstāvji.
 
2.sep 2020
Jaunas Rīgas domes koalīcijas veidošanu patlaban kavē partiju apvienības "Attīstībai/Par!" un partijas "Progresīvie" (APP) kopīgā saraksta un partiju apvienības "Jaunā vienotība" (JV) politiķu domstarpības par spēku samēru, izriet no APP līdera Mārtiņa Staķa sacītā pēc tikšanās ar visiem topošās koalīcijas potenciālajiem partneriem.