Svētdiena, 11.jūnijs

redeem Ingus, Mairis, Vidvuds

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardKā būt laimīgai?

Dziedāt un dziedināt Mēdz teikt, ka mēs, latvieši, esam dziedātāju tauta, tomēr zinu daudzas, kas tad, kad jāsāk dziesma, kautrīgi novēršas un skatās uz blakus stāvošo: “Ko tad es? Es jau nu gan neprotu TĀ dziedāt, lai kāds manī klausītos…” Vai jādzied pareizi, lai sāktu dziesmu draugu lokā? Un ko vispār tas nozīmē? Vai dziesma var dziedēt arī tad, ja nedziedam gluži pēc notīm? Kā dziedināt sevi dziedot?
19.okt 2019 Tīna Sidoroviča
Vai laimei ir garša, un kāda tā ir? Protams, salda! Domāju, ka par to šaubu nav nevienam, vai ne?
6.okt 2019 Anna Rozīte, RSU programmas "Uzturs" studente
Vai šodien somā ieliki savu ūdens pudeli? Vai no mājas izgāji ar līdzi ņemamo kafijas krūzi – ja nu pa ceļam gribas sasildīties ar kafiju vai kakao? Vakarā ballīte? Neaizmirsti metāla salmiņu, ar ko aizstāt plastmasas līdzinieku. Tie vairs nav neparasti ieradumi, bet rokassomiņas obligātas sastāvdaļas līdzās iepirkumu maisiņam.
5.okt 2019 Tīna Sidoroviča
Tehnoloģiju nozares personība, viena no ietekmīgākajām sievietēm Apvienotajā Karalistē Debija Forstere (Debbie Forster), iedvesmos arī Latvijas sievietes “RIGA COMM” konferencē “Women in Tech”, kas jau 11. oktobrī notiks Ķīpsalā. Bet tagad pieci vērtīgi Debijas ieteikumi karjeras veidošanai tehnoloģiju nozarē!
4.okt 2019 LifeHacks.lv
Rudens mūsu senčiem bija laiks, lai apklustu un ieskatītos sevī, un vislabāk to izdarīt, esot ar sevi. Apstāties, apsēsties un atskatīties uz padarīto, lai nosvinētu sava darba augļus!
4.okt 2019 Tīna Sidoroviča
Būt vienam nav viegli, bet tas nenozīmē, ka viss laiks jāpavada naktīs dzerot vīnu un domājot par attiecībām. Vienatne var sniegt lielisku brīvību un piedāvāt iespējas pilnveidot sevi un gūt jaunas dzīves pieredzes. Tādā veidā tu jaunās attiecības vari tikt jau kā pilnveidotāka un vairāk nobriedusi personība.
1.okt 2019 Portāls nra.lv
Katra šodienas investīcija sevī ir tas, ar ko mēs varēsim pelnīt nākotnē. Tikai saprotot un apzinoties, ko varam sniegt savam organismam, spēsim izdarīt racionālākas un loģiskākas izvēles, saka uztura speciāliste, ReCure centra dibinātāja Guna Bīlande. Viņa skaidro, kā mūsu ikdienas sasniegumus un produktivitāti darbā vai citās jomās var ietekmēt tik šķietami pašsaprotamas lietas, kā miegs vai tas, ko ēdam pusdienās.
27.sep 2019 LifeHacks.lv
Pīlādžogas plaši tiek lietotas skaistumkopšanā, jo tām piemīt baktericīda un pretiekaisuma iedarbība. Saspaidītas pīlādža ogas palīdz, ja ir ādas iekaisumi. Tikai jāņem vērā, ka īpaši jutīgai sejas ādai pīlādžogu aktīvās vielas var izraisīt apsārtumu.
6.sep 2019 LifeHacks.lv
Pienācis ievārījumu un dažādu saldo pīrāgu laiks, kad mūsu virtuvēs cukurs kļūst par vienu no galvenajiem "viesiem". Taču cukura "nelaime" ir tā, ka tajā nav nekā vērtīga. Cukurs nesatur nedz proteīnus, nedz vitamīnus, nedz minerālus. Tāpēc piedāvājam sešas dabiskas alternatīvas, kas palīdzēs saldināt ēdienu un būs labvēlīgākas arī mūsu veselībai.
21.aug 2019 LifeHacks.lv
Lai papriecātos par ziedošiem, smaržīgiem lavandas laukiem, vairs nav jābrauc uz Vidusjūras zemēm. Tepat Latvijā šodien atrodami gan lielāki lauki, gan pa kādam krūmiņam – daiļdārzos, lauku sētās un mazdārziņos.
15.aug 2019 Zenta Sokolova
Atvaļinājums ir viens no gaidītākajiem notikumiem gadā, ko daudzi nevar sagaidīt, un daudzi arī nemāk no tā atgriezties, lai neciestu ne paša enerģijas krājumi, ne darba produktivitāte.
12.aug 2019 Linda RONE
Katra piektā Latvijas sieviete kleitas valkātu biežāk, ja vīrieši izteiktu komplimentus, secināts apģērbu kopšanas līdzekļu līnijas Vanish veiktajā aptaujā. Tomēr vairāk nekā puse aptaujāto (57%) būtu ar mieru izrādīt sievišķību, valkājot kleitas, ja atrastu tādu, kas piestāv un patīk.
26.jūl 2019 Portāls nra.lv
Baltās pop-up piknika vakariņas L’elegante Pop-Up Picnic Latvijā notiek kopš 2015. gada, un šajā laikā dalībnieku skaits ir audzis no 500 līdz 1500. Šāda veida pikniki ir populāri daudzviet pasaulē, un to galvenā ideja ir vakariņas skaistā pilsētvidē jeb vakariņošana neierastā vietā.
30.jun 2019 Portāls nra.lv