Laiks dārza darbiem

3.jun
Ir sācies laiks, kad teju ikviens, kam ir tāda iespēja, sēj, stāda, ravē, laista utt. Tā ir iespēja ne tikai parūpēties par skaistu teritoriju pie mājas, bet arī vēlāk nodrošināt sev un ģimenei veselīgus un gardus pašu audzētus augļus, ogas un dārzeņus.
31.mai
Kurus augus ieteicams audzēt savā dārzā, lai vēsākās dienās varētu baudīt gardu un aromātisku tēju?
26.mai
Nav nekāds pārsteigums, ja vasaras laikā, atrodoties svaigā gaisā, mums uzbrūk knišļi. Lai arī tas nav pārsteigums, taču jebkurā gadījumā tas ir nepatīkami, tāpēc ir nepieciešams rīkoties. Pagatavojiet pats savu knišļu atbaidīšanas līdzekli. To uzpūšot uz ādas, iespējams, sevi pasargāsiet no sāpīgajiem kodumiem!
26.mai
Lai ar basām pēdām justos kā uz samta paklāja, vajadzīgs labi kopts, biezs, lekns un gluds piemājas mauriņš. Tas sniedz patīkamas sajūtas un rotā katru dārzu un pagalmu, tomēr prasa arī zināmu ieguldījumu kopšanā. Kādas pļaušanas un laistīšanas palīgierīces izvēlēties, stāsta “Kesko Senukai Latvia” preču kategorijas vadītājs Mārtiņš Grīva.
18.mai
Augus nepieciešams laistīt, lai tie varētu augt un priecēt mūs. Vai zinājāt, ka atkarībā no gadalaika mainās arī augu laistīšanas "noteikumi" jeb tas, cik bieži tos nepieciešams laistīt?
15.mai
Vasaras laikapstāļu ziņā ir ļoti neprognozējamas, vienu brīdi nokrišņi neatkāpjas, bet citā brīdi valda pamatīga svelme un sausumus. Sausajā periodā katru dienu nepieciešams laistīt dārzu, reizēm pie pamatīgas svelmes var būt problēmas ar ūdens ieguvi. Tieši tāpēc ir rūpīgī jāizsver, kādus augus audzēt savā dārzā. Šie krāsainie vasaras ziedi skaisti plauks dārzā un tos nevajadzēs bieži laistīt.
14.mai
Hiacintes ir vieni no pašiem smaržīgākajiem pavasara ziediem. Uzziniet interesantus faktus par šiem skaistajiem ziediem!
9.mai
Vai ir nozīme tam, kad laistām savu dārzu jeb āra augus? Izrādas, ka ir! Lai arī šobrīd vēl ir pietiekami mitrs, drīz var klāt būt arī pamatīgs sausums, kad būs nepieciešams laistīt dārzu, tāpēc uzzini, kad to vislabāk ir darīt!
9.mai
Lai arī laikapstākļi mūs nebeidz pārseigt, vienu brīdi ir vasarīgi silts, bet citu atkal lietains un vēss, ir laiks dārza darbiem. Uzziniet, kādus darbu dārzā ieteicams veikt tagad, pavasara vidū!
8.mai
Klāt pavasaris, kas nozīmē to, ka klāt ir arī dārza darbi. Pētījumos pierādīts, ka strādāšana dārzā var uzlabot fizisko un mentālo veselību, tāpēc ir pat ieteicams sasmērēt rokas un darboties dārzā.
7.mai
Dārzkopības eksperte Lūsija Reade atklāj triku, kā tomātu stādus pasargāt no kaitēkļiem, neizmantojot ķīmiskas vielas. 
22.apr
Uztura speciāliste Olga Ļubina iesaka 10 veselīgākos zaļumus pavasara sezonā, kas palīdzēs atjaunot enerģijas rezerves un stiprināt imunitāti!
19.apr
Lietuvas lielākās muižas "Pakrojas muižas" komanda dalās ar interesantiem faktiem, pateicoties kuriem tulpes ir kļuvušas populāras visā pasaulē un joprojām tiek uzskatītas par īpašiem ziediem, kas simbolizē mīlestību un veiksmi.
24.sep 2023
Pavisam vienkārša un ātri īstenojama ideja, kā ieviest kārtību dārza šķūnīti!
19.jūl 2023
Šī ideja noderes ikvienam, kurš vēlas vasaras laikā mieloties ar svaigiem, pašu audzētiem garšaugiem, bet nevēlas veidot tiem īpaši paredzētu dobi.
9.jūl 2023
Dzīves ritms pilsētās kļūst arvien intensīvāks, bet cilvēku vēlme būt dabas tuvumā paliek nemainīga. Koplietošanas dārzi ir kļuvuši par populāru risinājumu, kas apvieno dārzniecību, būšanu dabā un kopienas veidošanu. Mājokļu attīstītājs “Bonava Latvija” sniedz ieskatu šāda veida dārzu priekšrocībās un padomos, kā tos iekopt.
1.jūl 2023
Vai zinājāt, ka stādot augus, neizmantojot cimdus, var izvairīties no melnzemes nokļūšanas zem nagiem? Atliek vien piekopt šo pavisam vienkāršo triku!
30.jun 2023
Lai izaudzētu ķiploku lokus, nav obligāti nepieciešama dobe. Tos var audzēt ne tikai puķupodā uz palodzes, bet arī pavisam neparastā veidā!
28.jun 2023
Izmēģini šo neparasto metodi, kā aizbaidīt un pasargāt augus no kukaiņiem!
15.jun 2022
Ja vēlaties nokrāsot vai pārkrāsot dārza mēbeles, bet esat aizmirsis iegādāties otu, neķeriet kreņķi. Izmēģiniet šo pavisam viekāršo metodi, kā ātri un bez raizēm nokrāsot dārza mēbeles.