Ceturtdiena, 30.maijs

redeem Lolita, Vitolds

arrow_downwardLaiks dārza darbiem

Jums mājās ir vīteņaugs, bet nespējat rast vietu, kur tam glīti vīties? Izveidojiet šo pavisam vienkāršo vīteņaugu "statīvu". Tas skaisti iederēsies gan iekštelpās, gan dārzā!
30.mai 2022 LifeHacks.lv
Šī būs ērta ūdens apgādes sistēma augiem tiem cilvēkiem, kuri mēdz aizmirst par puķu laistīšanu.
29.mai 2022 LifeHacks.lv
Pavisam vienkāršs veids, kā bez ķimikālijām cīnīties ar nevēlamajiem kaitēkļiem dārzā jeb uz salātiem, kāpostiem!
27.mai 2022 LifeHacks.lv
Ja mājās aizķērušās 18,9 litru pudeles, kuras vairs nav nepieciešams ne atdot, ne izmantot, no tām var izveidot elegantu dārza puķu podu.
25.mai 2022 LifeHacks.lv
Dārza apgaismojums piešķir pagalmam īpašu bruvību un arī šim dārza aspektam var pieiet radoši.
22.mai 2022 LifeHacks.lv
Interesanta ideja! Ja jums mājās ir augi, kuriem neatrodat vietu, pakariniet tos pie sienas! Tas būs ne tikai glīti, bet arī praktiski!
17.mai 2022 LifeHacks.lv
Ja jums nav mazdārziņš, bet vēlaties, lai mājās vienmēr būtu pieejami svaigi garšaugi, tad mums ir ideja! Izmēģiniet!
16.mai 2022 LifeHacks.lv
Ja dārzā aizķērusies nevajadzīga plastmasas muca, nesteidzies to izmest. Šādu mucu iespējams pārvērst vertikālā dobē.
14.mai 2022 LifeHacks.lv
Bagātiniet savus istabas augus ar dabīgu mēslojumu! Tā izveide prasīs vien minūti un tikai trīs sastāvdaļas!
12.mai 2022 LifeHacks.lv
Izveidojiet skaistu dārza dekorāciju! Tā kalpos ne tikai kā dekorācija, bet arī kā laterna!
11.mai 2022 LifeHacks.lv
Vai esat gatavi dārza darbiem? Lai atvieglotu rosīšanos dārzā, izveidojiet praktisku priekšautu, tajā varēsiet ievietot visus nepieciešamos instrumentus, lai tie vienmēr būtu pa rokai!
10.mai 2022 LifeHacks.lv
Sinoptiķi prognozē, ka šī varētu būt sausa vasara. Lai izvairītos no zāliena izdegšanas, izveidojiet jau laikus efektīvu laistītāju.
9.mai 2022 LifeHacks.lv
Lai atvieglotu dārza darbus un palīdzētu rūpēties par savu pagalmu, ar noderīgiem ieteikumiem dalās dārzniece Gita Lāce.
8.mai 2022 LifeHacks.lv
Dārza darbi rit pilnā sparā. Arvien vairāk laika tiek pavadīta darot dažādus darbiņus, sākot no stādīšanas, līdz pat ravēšanai. Lielisks palīgs šādos darbos būs ceļu sargs!
12.jun 2021 LifeHacks.lv
Lai augi būt veseli un skaisti ziedētu, tos nepieciešams mēslot. Izveido pats savu organisko mēslojumu augiem no banānu mizām!
10.jun 2021 LifeHacks.lv
Esplanādē uzziedējušas halēzijas jeb sniepulkstenīšu koki. Ieraugot šo skaistumu, ne viens vien dārzkopis gribētu tādu ieaudzēt arī savā dārzā. Izrādās halēzijas itin labi pārcieš Latvijas ziemu un maija beigās priecē ar zvanveida baltiem ziediem.
2.jun 2021 Portāls nra.lv
Dārzu noteikti pievilcīgāku padarīs dekoratīvas puķu dobes, īpaši mājas priekšpusē. Šoreiz iedvesmai "Refúgio Green" izveidotā dobe, kuras radīšana būtībā neprasa pārāl lielu piepūli vai līdzekļis.
28.mai 2021 LifeHacks.lv
Caur sidraba birzi gāju, ne zariņa nenolauzu – reti kuras citas tautasdziesmas rindas slēpj tik daudz latviska skaistuma un mīlestības pret dabu. Baltie, majestātiskie stumbri, ņirboši zaļās lapas un zeltainās spurdzes ir tik tipiska Latvijas ainavas sastāvdaļa, ka nereti šo ik uz soļa sastopamo skaistumu īsti nepamanām. Tomēr pareizi iestādīta un kopta, bērzu birzs var kļūt par tavas sētas krāšņāko rotu un vērtīgu mantojumu nākamajām paaudzēm – bērza koksne tiek augstu vērtēta, turklāt jaunaudze vismaz 40 gadu ražos skābekli un piesaistīs ogļskābo gāzi tavā īpašumā.
25.mai 2021 LifeHacks.lv
Sū­nas zā­lie­nā sa­gā­dā rai­zes ne vie­nam vien dārz­ko­pim, bet to uz­veik­ša­na ne­re­ti kļūst par ne­ie­spē­ja­mo mi­si­ju. An­sis Birz­nieks, dār­zu māk­slas uz­ņē­mu­ma Ga­lan­tus īpaš­nieks un zā­lie­nu eks­perts, uz­ska­ta, ka «pa­ma­ta ie­mes­li, kā­dēļ zā­lie­nā ie­mā­jo sū­nas, ir gai­sa trū­kums aug­snē un tās sa­blī­vē­ša­nās».
23.mai 2021 Gin­ta Auzniece
Saplīsis koka krēsls, neizmantojams klozetpods vai veca auto riepa- šie priekšmeti var pārvērsties interesantos puķu podos.
22.mai 2021 LifeHacks.lv