Svētdiena, 14.aprīlis

redeem Gudrīte, Strauja

arrow_downwardIdejas romantiskai Valentīndienai

Saskaņā ar tirdzniecības centra internetā 220.lv operatīvajiem datiem, šogad, gaidot Valentīna dienu, Latvijas iedzīvotāji lielākoties iegādājušies sieviešu un vīriešu smaržas, viedierīces un elektronikas preces, preces pieaugušajiem, kā arī oriģinālās dāvanas, piemēram, stabilizētās rozes jeb tā dēvētās "sleeping roses".
13.feb Portāls nra.lv
Jau pavisam drīz būs klāt Valentīna diena. Svarīgai šajos svētkos ir būt kopā un vienam otru iepriecināt. Ne vienmēr ir vajadzīgas lielas un dārgas dāvanas, reizēm pietiek arī ar mazu žestu vai paša gatavotu dāvaniņu. Pagatavojiet savam mīļotajam ziedu pušķi. Šie ziedi nekad nenovītīs!
12.feb LifeHacks.lv
Vai atceraties pēdējo reizi, kad satikāt kādu, kas jums šķita pievilcīgs? Iespējams, stostījāties, svīda plaukstas, pateicāt kaut ko neticami asprātīgu vai pat paklupāt? Labi, es sabiezinu krāsas un zīmēju klišejisku uzvedību. Un tomēr jūsu sirds pukstēja krūtīs straujāk.
8.feb Sola Rūja
Vēl nav par vēlu, lai sagatavotu jauku dāvanu savam mīļotajam Valentīna dienā!
13.feb 2023 LifeHacks.lv
Katru gadu mīlestības svētkos jeb Valentīna dienā cilvēki visā pasaulē meklē veidus, kā iepriecināt savu otro pusīti. Taču, svētkiem strauji tuvojoties, paliek arvien mazāk laika, lai izdomātu un īstenotu kādu simbolisku, bet sirdi sildošu un tuvinošu apsveikumu. Idejas un veidi ir daudz un dažādi, taču svarīgi ir paturēt prātā sava mīļotā vajadzības un vēlmes. Šogad, gatavojot pārsteigumu savai otrajai pusītei, tehnoloģiju eksperts ir apkopojis interesantus veidus, kā pavadīt laiku Valentīna dienā ar tehnoloģiju palīdzību.
11.feb 2023 LifeHacks.lv
Valentīna dienai piestāv ne tikai sarkanā krāsa, ziedi un rotaļlietas, bet arī saldumi sirds formā. Pagatavojiet konfetes uz kociņa!
10.feb 2023 LifeHacks.lv
Paša gatavotas dāvanas vienmēr būs daudz īpašākas, nekā veikalā nopirktās. Tās parāda to, ka dāvinātājs tik tiešām ir domājis par otru cilvēku un centies viņu iepriecināt. Uzdāviniet savam partnerim šajā Valentīna dienā jauku pārsteigumu!
9.feb 2023 LifeHacks.lv
Iepriecini savu mīļoto, pagatavo gardu desertu uz 14. februāri!
6.feb 2023 LifeHacks.lv
Februāris ir visu mīlētāju mēnesis. Sagatavojies 14. februārim laicīgi un pagatavo savam partnerim mazu, bet jauku dāvaniņu.
3.feb 2023 LifeHacks.lv
Straujiem soļiem tuvojas Visu mīlētāju diena jeb Valentīna diena. Šajos svētkos ierasti gaisā virmo mīlestība, tomēr ne visi šos svētkus gaida ar "atplestām rokām". Kanādas Zooloģiskais dārzs nācis klajā ar interesantu akciju, kurā aicina piedalīties ikvienu vientuļo, sāpināto sirdi, vēsta "Daily Star".
29.jan 2023 tautaruna.lv
Valentīndienas vakarā piedāvājam pavisam vienkāršu ideju desertam, lai radītu svētku noskaņu.
14.feb 2022 LifeHacks.lv
Šodien Latvijā tāpat kā citviet pasaulē šodien tiek svinēta visu mīlētāju jeb Svētā Valentīna diena.
14.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Šīs ir pavisam vienkārši sagatavojama dāvana, kas noteikti neatstās vienaldzīgu tās saņēmēju.
13.feb 2022 LifeHacks.lv
Iedvesmojies savam Valentīndienas grimam!
13.feb 2022 LifeHacks.lv
Latvijas vīrieši par labāko dāvanu Valentīndienā uzskata ziedus (23%), tajā pašā laikā sievietes pirmajā vietā ierindo romantiskas vakariņas vai īpaši plānotu randiņu (25%), atklāts “Rīga Plaza” veiktajā aptaujā. Turklāt trešā daļa iedzīvotāju nekad nav saņēmuši dāvanu vai ziedus Valentīndienā. 
12.feb 2022 Portāls nra.lv
Valentīndiena ar katru gadu arvien stabilāk ieņem savu vietu starp svētkiem arī pie mums. Lai kāda būtu attieksme pret to, šāda siržu virtene labi izskatīsies ikvienā mājā un var kalpot arī par pavasara gaidīšanas vēstnesi.
12.feb 2022 LifeHacks.lv
Slavenais šefpavārs Gordons Remzijs dalījies ar gardu mini Pavlovas recepti Valentīna dienai.
10.feb 2022 LifeHacks.lv
Vannas bumbas lieti noder brīžos, kad vēlaties relaksēties siltā vannā. Šādu bumbu pagatavošana nav sarežģīta. Pamēģiniet izveidot vannas bumbu Valentīna dienas noskaņās!
9.feb 2022 LifeHacks.lv
Valentīna dienai piestāv sirdis un saldumi. Apkopojiet šīs divas lietas vienā! Izveidojiet gardas, sirds formas karameles!
7.feb 2022 LifeHacks.lv
Tuvojas gada sirsnīgākie svētki - Valentīna diena. Iepriecini šajā dienā savu mīļoto un izveido skaistu sirds dekoru.
4.feb 2022 LifeHacks.lv