Trešdiena, 22.maijs

redeem Emīlija

arrow_downwardIdejas romantiskai Valentīndienai

Maigs, samtains, samērā salds dzēriens. Var pievienot arī nedaudz vaniļas cukura.
27.dec 2021 LifeHacks.lv, Dzivei.lv
Pašgatavotas konfektes, kurās var paslēpt dažādu pildījumu, piemēram, riekstus, kompota ķiršus, sukādes, rozīnes, rumā mērcētas plūmes, marmelādes gabaliņus. Tā kā konfektes top no gatavajiem vafeļu cepumiem, tad to gatavošana ir vienkārša un ātra.
15.feb 2021 Ilze Šteinfelde
Šogad mīlētāju svētkos ir ideāla iespēja romantisku kopā būšanu apvienot ar laisku brīvdienu divvientulību. Tāpēc iesakām tev izmēģināt divas viegli pagatavojamas, neparastas, bet ļoti garšīgas ēdienu receptas, kuras pagatavot un nesteidzīgi kopā ar mīļoto cilvēku baudīt Valentīndienā!
14.feb 2021 LifeHacks.lv
Aptuveni trešdaļa jeb 32% Latvijas iedzīvotāju šogad atzīmē Vanentīndienu, liecina pētījumu kompānijas "Kantar" februāra sākumā veiktā iedzīvotāju aptauja.
14.feb 2021 Ziņu aģentūra LETA
Šobrīd notiekošajā tautas balsojumā par populārākajiem mīļvārdiņiem, kādos Latvijas vīrieši sauc savas sievietes, noskaidrojies uzvarētājs – izrādās, visbiežāk lietotais mīļvārdiņš ir “Saulīte”.
14.feb 2021 Portāls nra.lv
photo_camera
Šodien pasaulē atzīmē Valentīna dienu, kura kļūst arī arvien populārāka arī pie mums. Latvijā populāri cilvēki soctīklos dalās ar foto un ierakstiem, kas veltīti šai dienai.
14.feb 2021 tautaruna.lv
Nereti skatoties filmas un seriālus iztēlojamies, kā būtu, ja ekrānā redzamo romantisko žestu mēs paši piedzīvotu. Taču nereti tie realitātē ir ne tikai apkaunojoši, bet pat biedējoši. Portāls Bright Side ir apkopojis reālu cilvēku pieredzi no vietnes reddit.com, kad viņi dzīvē saņēmuši romantiskus apliecinājumus, kādi redzēti filmās.
14.feb 2021 LifeHacks.lv
14. februāris, kad tiek atzīmēta Svētā Valentīna diena, šogad ārkārtas situācijas dēļ būs krietni citādāks nekā iepriekš. Vai pandēmijas apstākļos joprojām ir iespējams saglabāt gada romantiskāko svētku noskaņu? To jautājām sabiedrībā pazīstamām dāmām.
14.feb 2021 Lauma Lapsa
Mūsdienu zinātne ir atradusi maz pierādījumu par šokolādes libido stimulējošajām īpašībām. Neatkarīgi no tā, svētku svinētājiem šokolāde saglabā pievilcību.
13.feb 2021 Portāls ZiniCenu.lv
Šogad Valentīndienu svinēsim citādi nekā ierasts - romantisks vakars restorānā būs jāaizstāj ar svinībām mājās. Mīlestības svētki ir iespēja izrādīt īpašu uzmanību savai otrajai pusītei, un to vajadzētu izmantot. Svētku noskaņu var radīt arī šķietami sīkumi, kas liecina par rūpēm un uzmanību.
13.feb 2021 LifeHacks.lv
photo_camera
Jūrmala ziemā ir viena no romantiskākajām pilsētām Latvijā – izsmalcināta koka arhitektūra, aizsalis jūras krasts, balti Lielupes līkumi un piesniguši priežu meži. Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs piedāvā piecas idejas gada romantiskākās dienas pavadīšanai svaigā gaisā.
13.feb 2021 Portāls nra.lv
Valentīndiena ir jāsvin - tā uzskata 90% veiktās Valentīndienas aptaujas respondentu, par vissvarīgāko šajā dienā izceļot tieši kopā būšanu ar savu otro pusīti (47%), romantiskas noskaņas radīšanu (22%) un ģimenes sajūtas stiprināšanu (17%). Otro pusīti respondenti visbiežāk plāno iepriecināt ar mājās gatavotu maltīti (55%), dāvanu (35%), saldumiem (27%) vai ziediem (9%).
13.feb 2021 Portāls nra.lv
14. februārī daudzās pasaules valstīs atzīmē Valentīna dienu.
13.feb 2021
Valentīna dienu var svinēt, var nesvinēt, bet rokdarbiem nodoties vienmēr ir vērts. Nolēmām pamēģināt ar karstās līmes palīdzību izveidot sirds formas atslēgu piekariņu, jo tomēr 14. februāris jau tepat. Taču šo tehniku var izmantot arī citu formu atslēgu piekariņu vai vienkārši dekoru izgatavošanai.
13.feb 2021 Baiba Puriņa
46% respondentu uzskata, ka Svētā Valentīna dienā jādāvina dāvanas, savukārt 34% tam nepiekrīt. 31% aptaujāto dāvanām šajos svētkos gatavi tērēt no 21 līdz 50 eiro, vēl 18% respondentu - no 11 līdz 20 eiro, savukārt vien 3% atzina, ka dāvanai ir gatavi tērēt virs 100 eiro, liecina Biznesa augstskolas Turība veiktā aptauja.
12.feb 2021 Portāls nra.lv
Pat tad, ja mums ar savu otru pusīti domas saskan it visā, dzērieni, kas mums garšo, var būt ļoti atšķirīgi! Lai, klājot Valentīndienas galdu, romantisko gaisotni neaizēnotu domstarpības, “AlkOutlet Dzērieni un vīni” piedāvā zelta vidusceļu - divas mīlestības svētku kokteiļu receptes no viena alkoholiskā dzēriena!
11.feb 2021 Portāls nra.lv
No sirds gatavotas brokastis Valentīna dienā iepriecinās un sildīs mūsu tuvākos!
10.feb 2021 LifeHacks.lv
Straujiem soļiem tuvojas visu mīlētāju diena jeb Valentīna diena. Ikviens savu mīļoto šajos svētkos vēlas pārsteigt ar kādu īpašu dāvanu. Laikā, kad veikalos mēs nevaram iegādāties dažādas lietas, pagatavo dāvanu pats. Paša gatavota dāvana būs sirdj daudz tuvāka, nekā veikalā nopērkamās. Pārsteidz savu mīļoto cilvēku ar vienkāršu, bet ļoti jauku žestu. Parādi, cik ļoti mīli savu otro pusīti un izgatavo dāvanu ar pārsteigumu!
8.feb 2021 LifeHacks.lv
Vislabākās dāvanas otram cilvēkam var būt pašu gatavotas. Ja nepiekopj rokdarbus vai tev nav amatnieka prasmes, izvēlies vēderpriekus! Piemērams, gaidot Valentīna dienu pagatavo ko saldu saviem mīļajiem!
6.feb 2021 Lelde Veinberga
Kas būtu domājis, ka kāršu kava var pārvērsties sirsnīgā un mīļā dāvanā? Turklāt to vari radīt mājās pandēmijas apstākļos. Bet pirms ķeries klāt, apdomā labi iemeslus, kāpēc otrs cilvēks tev ir nozīmīgs. Turklāt šādu grāmatiņu var pasniegt arī vecākiem vai simpātijai, kurai vēl tikai vēlies atzīties.
5.feb 2021 LifeHacks.lv