Pašvaldību vēlēšanas

10.okt
Kopš pašvaldību vēlēšanām, kurās ievēlēja pilsētu un jauno novadu domes, ir apritējuši četri mēneši. TV3 raidījums "900 sekundes" skaidroja sabiedrības viedokli par izmaiņām pašvaldībās.
 
3.okt
Gruzijā sestdien notikušajās pašvaldību vēlēšanās visvairāk balsu ieguvusi valdošā partija "Gruzijas sapnis", apsteidzot bijušā prezidenta Mihaila Saakašvili dibināto lielāko opozīcijas partiju - Apvienoto nacionālo kustību, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas svētdien paziņotie provizoriskie rezultāti.
 
12.sep
Rēzeknes novada pašvaldības vēlēšanās "Jaunās vienotības", "Kustības Par!" un Latgales partijas apvienotais saraksts un "Saskaņa" ieguvuši katrs pa sešām vietām, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) apkopotie dati.
 
11.sep
Rēzeknes novadā saskaitītas balsis no visiem 32 iecirkņiem. Visvairāk balsu atdots par apvienoto "Jaunās Vienotības, "Kustība "Par!"" un Latgales partijas sarakstu un Saskaņu.
 
11.sep
Vēlēšanas Rēzeknes un Varakļānu novados ir aizritējušas bez būtiskiem starpgadījumiem, sacīja Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) Informācijas nodaļas vadītāja Laura Zaharova.
 
11.sep
Rēzeknes novadā iedzīvotāji savas balsis varēja nodot vienā no 32 vēlēšanu iecirkņiem, Varakļānu novadā - vienā no trim vēlēšanu iecirkņiem.
 
11.sep
Varakļānu novadā kopumā nobalsojuši 59,39% balsstiesīgo, bet Rēzeknes novadā tikai 25,97%, liecina Centrālā vēlēšanu komisijas (CVK) apkopotie dati.
 
11.sep
Rēzeknes novadā un Varakļānu novadā sestdien sākts administratīvā pārkāpuma process par iespējamu priekšvēlēšanu aģitāciju vēlēšanu dienā.
 
11.sep
Līdz sestdienas plkst.16 Varakļānu novadā nobalsojuši jau 49,84% balsstiesīgo, kamēr Rēzeknes novadā šis rādītājs sasniedzis vien 21,33%, liecina Centrālā vēlēšanu komisijas (CVK) apkopotie dati.
 
11.sep
Bez aizķeršanās visos balsošanas iecirkņos šorīt ir sākušās pašvaldību vēlēšanas Rēzeknes un Varakļānu novados, atklāja Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK).
 
6.sep
Iepriekšējā balsošanā sestdien gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām Varakļānu novadā nobalsojuši 3,18%, savukārt Rēzeknes novadā - 0,93% no balsstiesīgajiem iedzīvotājiem, aģentūru LETA informēja vēlēšanu komisiju priekšsēdētāji.
 
26.jūl
Rēzeknes novada pašvaldības vēlēšanām pieteikti jau četru politisko spēku saraksti, apstiprināja novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Ilona Turka.
 
20.jūl
Politiskie spēki nesteidz reģistrēt sarakstus domes vēlēšanām Rēzeknes un Varakļānu novados, secināms no vietējās vēlēšanu komisijās paustā.
 
20.jūl
Vēlēšanām Varakļānu novadā pagaidām nav iesniegts neviens saraksts, aģentūrai LETA sacīja novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Aija Ščucka.
 
19.jūl
Šodien sāksies un līdz 28.jūlijam turpināsies deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana šā gada 11.septembra Varakļānu novada un Rēzeknes novada domes vēlēšanām, aģentūru LETA informēja Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) sabiedrisko attiecību vecākā speciāliste Līva Laizāne.
 
13.jūl
Valdība rīt, 14.jūlijā, plāno lemt par 173 562 eiro piešķiršanu pašvaldību vēlēšanām Varakļānu un Rēzeknes novadā, liecina valdības darba kārtība.
 
2.jūl
Par Madonas novada domes priekšsēdētāja Agra Lungeviča (LZS) vietniekiem ievēlēts iepriekšējais priekšsēdētāja vietnieks Zigfrīds Gora no Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" (NA), Aigars Šķēls no apvienotā Latvijas Reģionu apvienības (LRA) un Latvijas Zemnieku savienības (LZS) saraksta un Artūrs Čačka no "Latvijas attīstībai" un partijas "Izaugsme" saraksta.
 
2.jūl
Bijušais Mārupes novada domes priekšsēdētājs Mārtiņš Bojārs (ZZS) šodien pašvaldības domes ārkārtas sēdē ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku, noskaidroja pašvaldībā.
 
1.jūl
Pēc pašvaldību vēlēšanām, kas iezīmēja administratīvi teritoriālās reformas pabeigšanu, visvairāk pašvaldību vadītāju amatu ir ieguvusi Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) un šo apvienību veidojošās partijas, liecina aģentūras LETA apkopotā informācija.
 
22.jun
Pēc Satversmes tiesas (ST) sprieduma, ar kuru par neatbilstošu Satversmei atzīta Ilūkstes novada pievienošanu Augšdaugavas novadam un Ozolnieku novada pievienošana Jelgavas novadam, izmaiņas pašvaldību teritorijās varētu notikt tikai uz nākamajām vietvaru vēlēšanām 2025.gadā, šorīt Latvijas Radio atzina viens no jaunās administratīvi teritoriālās reformas autoriem, Saeimas Administratīvi teritoriālās reformas komisijas priekšsēdētājs Juris Pūce (AP).