Otrdiena, 23.aprīlis

redeem Georgs, Jurģis, Juris

arrow_downwardBrexit

Apvienotā Karaliste arī pēc izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) joprojām būs nozīmīgs Latvijas un ES sabiedrotais un partneris, norādījis ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV) ikgadējā ziņojumā par paveikto un iecerēto darbību valsts ārpolitikā un ES jautājumos 2020.gadā.
31.dec 2020 Ziņu aģentūra LETA
Lielbritānijas parlaments trešdien apstiprinājis vienošanos ar Eiropas Savienību (ES) par abpusējo tirdzniecību pēc breksita.
30.dec 2020 Ziņu aģentūra LETA
No nākamā gada 1.janvāra, pēc Apvienotās Karalistes (AK) izstāšanās no Eiropas Savienības, mainīsies līdzšinējā Latvijas un AK transportlīdzekļu vadītāju apliecību atzīšana un apmaiņa.
29.dec 2020 Portāls nra.lv
Saskaņā ar ES un AK nolīgumu muitas procedūras tiks vienkāršotas. Tomēr, tā kā AK ir nolēmusi iziet no Muitas savienības, kontrole tiks piemērota visām tās tirgotajām precēm.
29.dec 2020 Ziņu aģentūra LETA
Lielbritānijas zvejnieki jūtas nodoti pēc vienošanās, ko Londona panākusi ar Eiropas Savienību (ES) par pēcbrekista attiecībām, pirmdien paziņojis Zvejnieku organizāciju nacionālās federācijas (NFFO) vadītājs Endrū Lokers.
28.dec 2020 Ziņu aģentūra LETA
Pēcbreksita vienošanās ir labs pamats Latvijas un Apvienotās Karalistes nākotnes attiecībām, pirmdien pēc valdības ārkārtas sēdes mediju pārstāvjiem pavēstīja ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).
28.dec 2020 Ziņu aģentūra LETA
Valdība pirmdien ārkārtas sēdē atbalstīja Eiropas Savienības (ES) un Apvienotās Karalistes panākto pēcbreksita vienošanos.
28.dec 2020 Ziņu aģentūra LETA
Pirmdien oficiāli sasaukta valdība ārkārtas sēda, lai lemtu par Latvijas pozīciju pēcbreksita vienošanās jautājumā.
28.dec 2020 Ziņu aģentūra LETA
Pirmdien, 28.decembrī, plānots sasaukt valdības ārkārtas sēdi un Saeimas Eiropas lietu komisijas sēdi, lai lemtu par Latvijas pozīciju attiecībā uz vienošanos par pēcbreksita attiecībām, informēja Ārlietu ministrijas preses sekretārs Jānis Beķeris.
27.dec 2020 Ziņu aģentūra LETA
Gandrīz puse jeb 49% respondentu ir dzirdējuši par izmaiņām saistībā ar ceļošanu, uzturēšanos, sūtījumiem un pārvadājumiem, kas stāsies spēkā pēc 1. janvāra, Lielbritānijai izstājoties no Eiropas Savienības (ES), liecina pētījumu kompānijas “Kantar TNS” veiktās aptaujas dati, kas atspoguļoti TV3 raidījumā "900 sekundes".
26.dec 2020 Portāls nra.lv
Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV) sasauks ārkārtas valdības sēdi, lai pieņemtu Latvijas pozīciju attiecībā uz Eiropas Savienības (ES) un Lielbritānijas panākto vienošanos par pēcbreksita attiecībām.
25.dec 2020 Ziņu aģentūra LETA
Briselē notiekošajās sarunās par Eiropas Savienības (ES) un Lielbritānijas pēcbrekista attiecībām ceturtdien turpinās kaulēšanās par zvejas jautājumiem.
24.dec 2020 Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Savienība (ES) un Lielbritānija ceturtdien sarunās Briselē panākušas vienošanos par abu pušu pēcbreksita attiecībām.
24.dec 2020 Ziņu aģentūra LETA
Saņemot no Lielbritānijas nekomerciālu pasta sūtījumu ar dāvanu, kuras vērtība pārsniegs 45 eiro, saņēmējam no 2021.gada 1.janvāra būs jāmaksā muitas nodoklis un pievienotās vērtības nodoklis (PVN), jo attiecībā uz Apvienoto Karalisti turpmāk būs tādi paši nosacījumi kā uz citām ārpus Eiropas Savienības (ES) esošajām valstīm.
23.dec 2020 Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Savienības (ES) piedāvātais darījums Lielbritānijai ir bezprecedenta pretimnākšana trešajai valstij, tādu nostāju šodien pauduši Eiropas Parlamenta (EP) deputāti.
18.dec 2020 Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Savienības (ES) delegācijas vadītājs Mišels Barnjē piektdien brīdināja, ka ir palikušas tikai dažas stundas pēcbreksita vienošanās noslēgšanai ar Lielbritāniju.
18.dec 2020 Ziņu aģentūra LETA
No nākamā gada viesstrādniekus Lielbritānijā sagaida būtiski stingrākas prasības, intervijā TV3 atgādināja Lielbritānijas vēstnieks Latvijā Kīts Šenons.
18.dec 2020 Ziņu aģentūra LETA
No 2021.gada 1.janvāra Apvienotās Karalistes nodarbinātības dienests izstājas no Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES sastāva, līdz ar to Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) EURES konsultanti vairs nesniegs konsultācijas darba devējiem par darbinieku piesaisti un atlasi Apvienotajā Karalistē, savukārt darba meklētāji vairs netiks konsultēti par darba un dzīves apstākļiem šajā valstī.
17.dec 2020 Portāls nra.lv
Eiropas Komisijas (EK) prezidente Urzula fon der Leiena trešdien paziņojusi, ka pēcbreksita sarunās ar Lielbritāniju panākts progress un nākamās pāris dienas būs izšķirošas.
16.dec 2020 Ziņu aģentūra LETA
Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons otrdien paziņojis, ka Lielbritānija un Eiropas Savienība (ES) pēcbreksita sarunās joprojām atrodas "tālu viena no otras".
8.dec 2020 Ziņu aģentūra LETA