Gada nogales laiks

8.jan
Trešdienas vakarā Rīgas Kristus Piedzimšanas pareizticīgo katedrālē notika pareizticīgo Ziemassvētku vakara dievkalpojums.
 
7.jan
Šodien pareizticīgie un vecticībnieki svin Ziemassvētkus jeb Kristus piedzimšanas svētkus.
 
6.jan
Pareizticīgo Ziemassvētkos Rīgas Kristus Piedzimšanas katedrālē plānoti vairāki dievkalpojumi, kuri sāksies jau šodien, uzzināja Pareizticīgo baznīcā.
 
1.jan
Šajos Ziemassvētkos nevarēsim klātienē apciemot savus mīļos un tuvos, bet neviens nav atcēlis iespēju iepriecināt viņus ar dāvanām. Ar mīlestību cepti našķi, kas radoši iesaiņoti un piegādāti, ievērojot drošības pasākumus, ir lielisks risinājums!
 
25.dec 2020
Romas katoļu baznīcas pāvests Francisks piektdien tradicionālajā Ziemassvētku uzrunā "Urbi et orbi" ("Pilsētai un pasaulei") mudināja uz brālību koronavīrusa pandēmijas laikā.
 
25.dec 2020
Šogad Ziemassvētki izvērtušies nedaudz citādāki Covid-19 dēļ, taču tas daudziem neliedza sagādāt sev svētku sajūtu Ziemassvētku vakarā un publicēt sirsnīgus novēlējumus arī soctīklos. Daudzas Latvijas slavenības svētkos dalījušās ar ģimeniskiem foto un svētku vēlējumiem.
 
25.dec 2020
Visticamāk, šie Ziemassvētki būs citādāki, nekā ierasts, un tradicionālais šo svētku personāžs – Ziemassvētku vecītis – daudzās mājās paviesosies attālināti, lai uzklausītu sagatavotos dzejolīšus, piesolītu dāvanas vai žagarus. Izpaliks arī bildēšanās ar vecīti un sēdēšana viņam klēpī, jo tikties drīkst tikai vienas mājsaimniecības ietvaros, turklāt jāievēro noteiktā divu metru distance. Māksliniekiem, kuri ap šo laiku mēdz iejusties Ziemassvētku vecīša vai rūķa lomā, šajās gaitās ne reizi vien nācies piedzīvot jautras, trakas un aizraujošas lietas.
 
25.dec 2020
Šogad Ziemassvētkos iespējams vairākus svētku koncertus baudīt attālināti.
 
24.dec 2020
Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) arhibīskaps Jānis Vanags 24.decembra svētvakara dievkalpojumā aicināja vīriešus aprecēt savas sievietes, lai bērni dzimtu un uzaugtu pēc Svētās ģimenes parauga.
 
24.dec 2020
“Ziemassvētku vecītis ir mūžīgs, pāri visām negācijām, peripētijām – viņš vienmēr bija, ir un būs un tur nekādas epidēmijas, nekādas varas nevar līdzēt!” RīgaTV 24 raidījumā “Uz līnijas” lielo svētku noslēpumu atklāja Ziemassvētku vecītis.
 
24.dec 2020
Pērn pirmie Ziemassvētku pasākumi darbavietās tika organizēti jau novembra sākumā, taču šogad tikai retais uzņēmums šajos svētkos plāno iepriecināt savus darbiniekus, vēsta raidījums "Bez Tabu".
 
24.dec 2020
Ziemassvētki ir pavisam tuvu, tāpēc pienācis īstais laiks parūpēties par svētku noskaņu mājās. Dekorēšanas feja Baiba Prindule-Rence gatava dalīties ieteikumos, kā izvēlēties gaumīgus un saskanīgus Ziemassvētku rotājumus, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
 
24.dec 2020
45 gadus vecais Deivids un 46 gadus vecā Viktorija Bekhemi saņēma triecienu, ko nebija gaidījuši. Zvaigžņu pāris bija iecerējis mierīgus Ziemassvētkus pavadīt šaurā ģimenes lokā, taču viņu plāniem nebija lemts piepildīties, raksta "cosmo.ru".
 
24.dec 2020
Šogad saistībā ar pandēmijas ieviestajiem ierobežojumiem daudziem svētkos nesanāks klātienē satikt draugus, ģimeni, vecvecākus un vecākus. Kā nesaskumt par nošķirtību un rast svētku noskaņu? Ieteikumos dalās BENU Aptiekas piesaistītais eksperts, psihoterapeits Andris Veselovskis.
 
24.dec 2020
Kristus piedzimšana ir apliecinājums tam, ka cilvēks ir radīts dzīvībai un savstarpējai mīlestības apmaiņai, Ziemassvētku sveicienā norādījis Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs.
 
24.dec 2020
Ziemassvētkos Rīgas dievnamos skanēs svētku koncerti ar zināmu un tautā iemīļotu mākslinieku uzstāšanos, koncertus iedzīvotāji varēs vērot tiešsaistē.
 
24.dec 2020
Lai atbalstītu vietējos ražotājus un veicinātu Ziemassvētku dāvanu iegādi pie Latvijas komersantiem, Omniva radījusi virtuālu platformu davanas.omniva.lv, kurā apkopotas 50 Latvijas amatnieku un mājražotāju zīmolu preces. Tostarp unikāli un atraktīvi piedāvājumi gan sievietēm, gan vīriešiem, bērniem, labsajūtai un mājas labiekārtošanai.
 
24.dec 2020
Pat tad, ja šajos svētkos nebūs tik daudz dāvanu zem eglītes kā ierasts vai izpaliks ciemošanās pie radiem, šie joprojām var kļūt par Ziemassvētkiem "ar lielo burtu", šādu viedokli pauda Latvijas Baptistu draudžu savienības (LBDS) bīskaps Kaspars Šterns.
 
24.dec 2020
Pirms vairāk nekā 10 gadiem Rīga un Tallina strīdējās par to, kura pilsēta būtu uzskatāma par Ziemassvētku eglītes dzimšanas vietu. Tallinieši apgalvoja, ka pie viņiem pirmā Ziemassvētku eglīte iedegta 70 gadus agrāk nekā Rīgā – 1441. gadā…