Otrdiena, 21.maijs

redeem Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs

arrow_downwardGada nogales laiks

Gaisā jau virmo svētku noskaņa, taču Ziemassvētku dāvanas nereti kļūst par īstām galvassāpēm - to sarūpēšanu krietni apgrūtina laika trūkums, rindas lielveikalos, ideju trūkums un dāvanas izvēle tuviniekiem, kuriem "jau ir viss". Lai dāvanu meklējumi šogad būtu vieglāki, tiem, kuri vēlas pārsteigt savus mīļos ar modernām un ilgmūžīgām dāvanām, Xiaomi ir sagatavojis 10 inovatīvu dāvanu ideju sarakstu.
30.dec 2023 Portāls nra.lv
Ukraina pirmo reizi svin Ziemassvētkus 25.decembrī, kad to dara lielākā daļa pārējās kristīgās pasaules.
25.dec 2023 Ziņu aģentūra LETA
Ziemassvētku dziesmas spēj daudz. Tās spēj apstādināt laiku, iepriecināt, pat radīt nepārvaramu vēlmi dejot, taču pāri tam visam – Ziemassvētku dziesmas apbur. Tām ir īpaša maģija, kas katru gadu no jauna liek apzināties, cik mēs esam bagāti, jo ikvienam ir iespēja tās sadzirdēt un novērtēt.
25.dec 2023 Lauma Ozola
Ziemassvētki ir paaugstinātas ugunsbīstamības laiks - to vislabāk zina ugunsdzēsēji, tāpēc VUGD iesaka lietderīgāko Ziemassvētku dāvanu, kas arī krīzes situācijās palīdzēs.
25.dec 2023 Portāls nra.lv
Vairāk nekā puse aptaujāto interneta lietotāju Ziemassvētkus plāno svinēt savās mājās, uzņemot viesus vai ciemiņus pie sevis neaicinot, liecina interneta pētījumu un tehnoloģiju uzņēmuma Gemius veiktā aptauja. Plānojot tēriņus dāvanām, 41 procents aptaujas dalībnieku norāda, ka svētku dāvanām tērēs līdz 100 eiro, bet 19 procenti svētku dāvanas šogad neplāno iegādāties.
25.dec 2023 Portāls nra.lv
Cik bieži Latvijas iedzīvotāji apmeklē Ziemassvētkiem veltītus koncertus un citus notikumus, noskaidrots aptaujā TV3 raidījumā "900 sekundes".
24.dec 2023 Portāls nra.lv
Ziemassvētku galdam piestāv viegli reibinoši, gardi kokteiļi un sildoši, krēmīgi deserti, tāpēc veikalu tīkls AlkOutlet piedāvā divas receptes, ko izmēģināt šajos Ziemassvētkos, ja tos plānojat pavadīt pieaugušu svinētāju lokā!
24.dec 2023 Portāls nra.lv
Ziemassvētku pasākumi Rīgā.
24.dec 2023
Lidosta "Rīga" ik gadu šajā dienā uzņem īpašu viesi. Patiesībā, pašu īpašāko.
24.dec 2023 Portāls nra.lv
Gatavojoties Ziemassvētku svinēšanai, 36% Latvijas iedzīvotāju svētku mielasta izdevumiem plāno atvēlēt 51 - 100 eiro, bet Igaunijā un Lietuvā svētku galdam plāno tērēt vairāk, liecina bankas Citadele veiktā iedzīvotāju aptauja.
24.dec 2023 Portāls nra.lv
Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs un Ministru prezidente Evika Siliņa (JV) sveic iedzīvotājus svētkos, izriet no valsts augstāko amatpersonu ierakstiem tviterī.
24.dec 2023 Ziņu aģentūra LETA
Atnākot Ziemassvētkiem, Latvijas Romas Katoļu baznīcas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs aicina, nonākot grūtībās, meklēt atbalstu Dievā.
24.dec 2023 Ziņu aģentūra LETA
Kamēr daži cilvēki svētkos saņem kalendārus un figūriņām, citi saņem viedtālruņus un rotaslietas. Astrologi ir pārliecināti, ka ir pieci zodiaka apļa pārstāvji, kuri ir gatavi terēties dārgākām dāvanām, raksta WomanHit.
24.dec 2023 tautaruna.lv
Mani nesen aizķēra doma, ka Ziemassvētku brīnums ir meklējams pašos. Tās nav mantas. Tie nav darbi. Un tie arī nav cilvēki, lai gan ticu, ka kādam Ziemassvētku brīnums ir viņi, kas blakus un rāda gaismu tumsā.
24.dec 2023 Lauma Ozola
Astronumerologs Kristaps Baņķis šogad mantisku dāvanu vietā iesaka dāvināt mīlestību.
24.dec 2023 tautaruna.lv
Šovakar Rietumu kristīgajā baznīcā ar Ziemassvētku vakaru sākas Kristus dzimšanas svētku svinības.
24.dec 2023 Ziņu aģentūra LETA
Pētījumu kompānijas "Tribus Research" decembrī veiktā aptauja liecina, ka Latvijas iedzīvotāji Ziemassvētkos visbiežāk rotā eglīti (62%) un pasniedz dāvanas (61%). Starp biežākajām tradīcijām ir arī svētku galda klāšana (59%) un mājas dekorēšana (59%).
24.dec 2023 Portāls nra.lv
Cilvēks vienmēr tiecas iepazīt mīlestību. Viņš apzināti vai neapzināti to meklē, bet meklēt var tikai to, kas tev pašam nav. Līdz ko atrod, tā tas vairs nav jāmeklē.
24.dec 2023 Sola Rūja
*
24.dec 2023 Līmējis un sarīmējis Māris Krautmanis
Publiciste Elita Veidemane Pirmajā Adventē uzrakstīja dzejoli. Šodien viņa pati to nolasa jums, mīļie lasītāji un skatītāji, ar laba vēlējumiem Ziemassvētkos.
24.dec 2023 Portāls nra.lv