Gada nogales laiks

8.feb
Meteorologs Jānis Trallis saskaitījis, cik dienas atlikušas līdz gada nozīmīgākajiem svētkiem.
 
15.jan
Svētku laikā pamatīgu pārsteigumu piedzīvoja liepājniece Diāna Čučkova: pastaigājoties pa pludmali, viņa atrada pudeli ar vēstījumu, vēsta Latvijas Radio 4.
 
7.jan
Šodien pareizticīgie un vecticībnieki svin Ziemassvētkus jeb Kristus piedzimšanas svētkus.
 
6.jan
Valsts prezidents Egils Levits pareizticīgo un vecticībnieku ziemassvētkos novēl rast saticību ar līdzcilvēkiem.
 
6.jan
Šodien pareizticīgie un vecticībnieki Latvijā svinēs Ziemassvētku vakaru, bet rīt būs pirmie Ziemassvētki.
 
27.dec 2021
Ziemassvētku brīvdienās lieli policijas resursi novirzīti ceļu satiksmes negadījumu fiksēšanai, pirmdien Latvijas Radio atzina Valsts policijas (VP) pārstāvis Artūrs Smilga.
 
27.dec 2021
Neatkarīgā ik gadu – šogad jau 16. reizi – pēta, cik izmaksā Ziemassvētku mielasts, ja tajā ceļ galdā identiskus ēdienus, kas iegādāti vienā un tajā pašā lielveikalā.
 
26.dec 2021
Ārzemju medijs "Der Spiegel" ierindojis Ogri starp skaistākajām Ziemassvētku pilsētām. Kā arī Ogrei sadarbībā ar aviokompāniju "airBaltic", tapis video par godu Ziemassvētkiem.
 
25.dec 2021
Šodien kristīgajā pasaulē tiek atzīmēti Pirmie Ziemassvētki. Pašmāju slavenības sociālajos medijos parāda, kā viņi svin gada gaišākos svētkus - Ziemassvētkus.
 
25.dec 2021
Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags Ziemassvētkos atgādina, ka lielas lietas var sasniegt tie, kuri raugās pāri savām interesēm un neiestieg paši savās sīkajās drāmās.
 
25.dec 2021
Šodien Latvijā un citur kristīgajā pasaulē tiek svinēti Pirmie Ziemassvētki.
 
25.dec 2021
Šodien Latvijā un citur kristīgajā pasaulē tiek svinēti Pirmie Ziemassvētki.
 
24.dec 2021
Īpaši šajā Ziemassvētku laikā iepriecināta kāda ģimene no Rūjienas puses, kurā aug septiņi nepilngadīgi bērni. Plašā saime šovasar ugunsnelaimē zaudēja savas mājas, vēlāk arī ģimenes galvu. Tagad atkal ģimenei ir vieta, kuru tā var saukt par savām mājām – viensētu kuplajai saimei uzdāvinājis uzņēmums SIA “Dižozols”, vēstija TV3 Ziņas.
 
24.dec 2021
Ziemassvētki ir labdarības akciju laiks. TV3 raidījums “900 sekundes” skaidroja, vai svētku labdarības akcijās plāno piedalīties Latvijas iedzīvotāji.
 
24.dec 2021
Kāda modele no Floridas, ASV, par saviem līdzekļiem savam draugam uzdāvinājusi seksu ar citu sievieti. Sieviete izdevumam The Sun atzina, ka bija ļoti nogurusi, taču vēlējusies iepriecināt vīrieti Ziemassvētku laikā.
 
24.dec 2021
Vēlot mierpilnus Ziemassvētkus, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests publicējis video apsveikumu.
 
24.dec 2021
Uztura speciāliste Gabriela Pīkoka, kas palīdzējusi princesei Beatrisei, princim Harijam un citiem britu karaliskās ģimenes pārstāvjiem zaudēt svaru, paskaidroja, kā pareizi ēst Ziemassvētku brīvdienās, raksta The Telegraph.
 
24.dec 2021
Beidzot gada mierīgākajiem svētkiem cilvēki arī gatavojas mierīgāk, secināts tirdzniecības centra "Domina Shopping" ikgadējā Ziemassvētku iepirkšanās paradumu pētījumā*. Tajā noskaidrots, kad, kādas un kur Latvijas iedzīvotāji šogad plāno iegādāties dāvanas un citus gadu mijai raksturīgos atribūtus, lai iepriecinātu savus mīļos un tuvākos, ģimenes un arī sevi.
 
24.dec 2021
Kāda ģimene no Ņujorkas ir uzstādījusi Ginesa rekordu - viņu īpašumu rotā rekordliels skaits Ziemassvētku lampiņu. Šogad viņu māja un pagalms tika izgaismoti ar 687 000 krāsainu lampiņu.
 
24.dec 2021
Zviedri Ziemassvētkos klāj bagātīgu mielasta galdu, kam ir pat īpašs vārds - Julbord, kas no zviedru valodas nozīmē "Ziemassvētku galds". Visbiežāk Julbord ir bufete, kur katrs var paņemt sev to, kas garšo vislabāk - visbiežāk tiek pasniegti zivju ēdieni, siltie ēdieni un deserti. Zviedru restorāna šefpavārs un IKEA ēdināšanas nodaļas vadītājs Oļegs Soročins dalās ar receptēm visās trīs kategorijās.