Ceturtdiena, 30.novembris

redeem Andrejs, Andrievs, Andris

arrow_downwardGada nogales laiks

Ja kādam no taviem tuvajiem šomēnes ir svētki, vai tā būtu dzimšanas, vai vārda diena, iepriecini viņu ar skaistu, paša izveidotu kartiņu ziemas noskaņās!
28.nov LifeHacks.lv
Sestdien, 2.decembrī, jau 23.reizi durvis vērs tradicionālais Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņš Doma laukumā. Savukārt, Pirmajā adventē, 3.decembrī, plkst. 17:00 notiks oficiālā tirdziņa atklāšana un Doma laukuma Ziemassvētku egles iedegšanas svētki. Tirdziņš Doma laukumā darbosies līdz 2024.gada 7.janvārim. Tajā varēs sajust Ziemassvētku atmosfēru iegādāties dāvanas un baudīt plašu kultūras programmu.
27.nov Portāls nra.lv
Ņemot vērā visus pienākumus un uzdevumus, kurus jāpaspēj pabeigt līdz gada beigām, nemaz nerunājot par garo darāmo darbu sarakstu pirms Ziemassvētkiem, gada brīnišķīgākais laiks daudziem var kļūt arī par vienu no saspringtākajiem. Gandrīz katrs otrais Latvijas iedzīvotājs atzīst, ka laiku, ko veltīt sev Ziemassvētku laikā sev, atrod reti vai nekad. Psiholoģe dalās ieteikumos, ko darīt, lai svētkus sagaidītu mierīgāk un ar lielāku viegluma sajūtu.
24.nov Portāls nra.lv
Sabiedrības integrācijas fonds jau astoto gadu aicina iepriecināt Ziemassvētkos ar dāvanām bērnus, kas aug patvēruma meklētāju ģimenēs Latvijā. Šogad plānots sagādāt 100 dāvanas bērniem no Afganistānas, Baltkrievijas, Irākas, Krievijas, Sīrijas, Turcijas, Nigērijas un Kongo. Lai piedalītos labdarības akcijā, interesenti aicināti zvanīt pa tālruni 29618055.
24.nov Portāls nra.lv
Latvijā sagaidām, ka svētku laikā mūs apciemos noslēpumainais Ziemassvētku vecītis, īpaši bērniem viņš asociējas ar prieka un dāvanu devēja tēlu. Tomēr citviet pasaulē viņš pazīstams vēl ar citu vārdu, apstiprina “INTERLUX Travel” Latvijas filiāles vadītājs Vitālijs Puķīts. Piemēram, ASV, Kanādā, Lielbritānijā, Austrālijā laipnais vīrs tiek gaidīts kā Santa Klauss, Francijā – Papa Noel, Ķīnā un Honkongā – Lī Sjuē, Japānā – Hotoken, Zviedrijā, Dānijā, Norvēģijā – Tomten/Nissa, Somijā – Jolupuki, savukārt Ukrainā, Kazahstānā un vēl citviet to pazīst kā Salatēvu.
23.nov Portāls nra.lv
Ceturto gadu pēc kārtas tiek organizēta labdarības akcija "Bērnu prieks katrā mājā", kuras mērķis ir iepriecināt bērnus un jauniešus Ziemassvētkos, kuriem šis dāvināšanas un svētku prieks nav iespējams dažādu dzīves apstākļu dēļ, aģentūru LETA informēja biedrībā "Laiks Jauniešiem"
2.nov Ziņu aģentūra LETA
Ekspluatācijā nodots Dienvidkurzemes novada pašvaldības autoceļš posmā no valsts autoceļa līdz Ziemupes auto stāvlaukumam. Tur 917 metru garumā ieklāts asfaltbetona segums, vēsta liepajniekiem.lv
28.okt Portāls nra.lv
Lai popularizētu Latvijā ražotas preces un produktus, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) veidos pašmāju preču un produktu Ziemassvētku dāvanu katalogu, aģentūrai LETA norādīja organizācijā.
17.sep Ziņu aģentūra LETA
Valdība rīt, 13.jūnijā, skatīs rīkojuma projektu par divu darba dienu pārcelšanu 2024.gada decembrī, līdz ar ko 2024.gada svētku nedēļā ieplānotas gandrīz nedēļu garas brīvdienas, liecina valdības sēdes darba kārtība.
12.jun Ziņu aģentūra LETA
Ukrainas Pareizticīgā baznīca apstiprinājusi pāreju uz jaunu kalendāru, kas cita starpā paredz Ziemassvētkus svinēt 25.decembrī, trešdien vēsta britu raidsabiedrības BBC ukraiņu redakcija.
24.mai Ziņu aģentūra LETA
Šodien pareizticīgie un vecticībnieki svin Ziemassvētkus jeb Kristus piedzimšanas svētkus.
7.jan Ziņu aģentūra LETA
Latvijas sabiedrībai nepieciešams izrādīt dziļu savstarpēju sapratni cerībā uz ātrāku to pretrunu un grūtību atrisināšanu, ko "izraisījuši prātu zaudējušie cilvēki", vēršoties pie sabiedrības Kristus piedzimšanas svētkos, paudis Latvijas pareizticīgās baznīcas metropolīts Aleksandrs.
7.jan Ziņu aģentūra LETA
"Twitter" publicēts foto ar kāda kuldīdznieka teikto attiecībā uz Ziemasvētku svinēšanu. Var teikt, ka tas ir ļoti smeldzīgāks Ziemassvētku gaidīšanas stāsts.
30.dec 2022 tautaruna.lv
Trijās aizvadītajās Ziemassvētku brīvdienās pie stūres reibumā pieķerti 50 transportlīdzekļu vadītāji, liecina Valsts policijas sniegtā informācija.
27.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Gan Ziemassvētku vakarā, gan Pirmajos Ziemassvētkos daudzviet bija dzirdami salūta trokšņi, soctīklos spriež - kāpēc un kurš šauj salūtu?
26.dec 2022 tautaruna.lv
Ziemassvētki tradicionāli ir laiks, kad svētku galdā tiek celts ne viens vien gards mielasts. Tiesa, dažiem šī mielasta baudīšana izvēršas par pamatīgu pārēšanos. Gastroenterologs Anatolijs Danilāns skaidro, ko šāda pārēšanās nodara veselībai.
25.dec 2022 tautaruna.lv
25.decembris jau kopš kristietības pirmsākumiem tiek svinēts kā Kristus dzimšanas diena, lai gan sākotnēji šajā datumā tika svinēta "saules atgriešanās" - pirmā diena, kad saule zemi apspīd nedaudz ilgāk kā iepriekšējā dienā.
25.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
TV3 raidījums “900 sekundes” skaidroja, cik daudzi Latvijas iedzīvotāji izmantos pastu, lai nosūtītu kādu Ziemassvētku paciņu vai vēstuli tepat Latvijā vai uz ārzemēm.
24.dec 2022 Portāls nra.lv
Ziemassvētki ir laiks, kad mūsu senči nodevās dažādām zīlēšanām. Nav noslēpums, ka šajā laikā gaisā valda neliela maģija, tāpēc ieskaties un uzzini, kā paredzēt iespējamo nākotni.
24.dec 2022 LifeHacks.lv
Austrālijas veselības un labsajūtas jautājumu eksperts ir nācis klajā ar paziņojumu, kas, visticamāk, neiepriecinās daudzus. Viņš ir pārliecināts, ka Ziemassvētku vecīši ar lieko svaru ir jāaizliedz.
24.dec 2022 tautaruna.lv