Svētdiena, 1.oktobris

redeem Lāsma, Zanda, Zandis

arrow_downwardGada nogales laiks

AS "Latvijas valsts meži" (LVM) apsaimniekotajās teritorijās arī šogad katra ģimene, gatavojoties svētkiem, var nocirst vienu Ziemassvētku eglīti, liecina LVM publiskotā informācija.
21.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Nav bligāti jāsteidzas uz lielveikalu, lai atrastu vizuļojošus rotājumus Ziemassvētku eglītei- šajā gadījumā pietiks ar izdegušu spuldzi un nelielu parosīšanos.
21.dec 2022 LifeHacks.lv
Galvaspilsētas centrā un apkaimēs Ziemassvētku laikā notiks koncerti, bluķa vilkšana, varēs satikt Ziemassvētku vecīti, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
20.dec 2022 Portāls nra.lv
Anda ir neizpratnē, kāpēc Ziemassvētku laikā notiek tik daudz pasākumu krievu valodā, vēsta raidījums "Bez Tabu".
20.dec 2022 tautaruna.lv
Ziemassvētkos iecerēti vairāki koncerti Rīgas Domā, aģentūru LETA informēja Rīgas Doma mūzikas direktors, katedrāles ērģelnieks Aigars Reinis.
19.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Reizēm uz svētku eglēm ir rotājumi, kas nevar nepārsteigt, un līdzīgu pārsteigumu piedzīvos ikviens, kurš ieradīsies ciemos pie sievietes vārdā Sema.
18.dec 2022 tautaruna.lv
Svētku laikā galda rota ir tikpat svarīga kā Ziemassvētku eglīte un, pieliekot pavisam nedaudz pūļu, var panākt lielisku iespaidu. Interjera dizainere Rita Rimke dalās ieteikumos, kā to paveikt, neizdodot pārlieku daudz līdzekļu.
18.dec 2022 LifeHacks.lv
Ziemassvētki ir skaisti svētki, diemžēl nereti tas ir arī izšķērdīgs gada nogrieznis, bet, liekot lietā izdomu, katrs var samazināt svētku sezonas ietekmi uz vidi un savu maciņu. Vides pakalpojumu uzņēmums "CleanR" piedāvā sešas vērtīgas idejas, kā šogad pilnveidot jau esošās tradīcijas, samazināt pārmērīgu patēriņu un padarīt svētkus dabai draudzīgākus.
16.dec 2022 Portāls nra.lv
„Dāvanas? Mums?” – sieviete, atspiedusies pret spieķīti, paspēra soli atpakaļ. Viņas pārsteigums bija neviltots, kad mēs, sasveicinājušās un paskaidrojušas sava nāciena mērķi, grasījāmies to realizēt, proti, pasniegt viņai divus saiņus ar pārtiku un ziemas drēbēm.
15.dec 2022 Elita Veidemane
Gatavojamies svētkiem kopā! Izveidojiet glītu sienas dekoru Ziemassvētku noskaņās!
14.dec 2022 LifeHacks.lv
Ceturtajā adventē Rīgā notiks svētku ieskaņas pasākumi, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvaldē.
13.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Ja šogad neplānojiet savās mājās ienest eglīti, bet tāpat vēlaties sajust svētku noskaņojumu, pagatavojiet glītu Ziemassvētku dekoru!
12.dec 2022 LifeHacks.lv
Rembates parkā, iestājoties tumsai, ik vakaru iemirdzas egle Lielvārdes jostas motīvā. Tas satracinājis latviešu nīdējus.
4.dec 2022 Portāls nra.lv
ASV prezidenta sieva Džila Baidena parādījusi Ziemassvētku dekorācijas, kas rotā Balto namu. Tas ir katras pirmās lēdijas pienākums. Šogad Baidena Baltajā namā vienlaikus uzstādījusi 77 Ziemassvētku eglītes.
3.dec 2022 tautaruna.lv
AS "Latvijas valsts meži" (LVM) decembrī aicina interesentus piedalīties svētku radošajās darbnīcas, aģentūru LETA informē LVM
3.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Kuldīgā šodien ieskandinās Ziemassvētku gaidīšanas laiku un pilsēta iemirdzēsies svētku rotā, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
3.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Lai mājās "ienestu" Ziemassvētku noskaņojumu, nevajag daudz. Pietiek vien ar pāris dekoriem. Dekorus ne vienmēr vajag pirkt lielveikalā, tos pavisam viegli varat izveidot pats.
2.dec 2022 LifeHacks.lv
Gatavojoties gada gaišakajiem un sirsnīgākajiem svētkiem, izveidojiet glītu durvju dekoru no čiekuriem!
29.nov 2022 LifeHacks.lv
Rīgas rotāšana Ziemassvētkiem izmaksājusi nepilnus 800 000 eiro, informēja Rīgas domē.
27.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Lielu mikroblogošanas vietnes Twitter lietotāju uzmanību piesaistījuši visnotaļ neparasti Ziemassvētku rotājumi, kas šogad nopērkami kādā Latvijas veikalā.
26.nov 2022 tautaruna.lv