Satiksme

24.jan
Iedzīvotāji Rīgā tiek aicināti ziņot par satiksmei bīstami bedru veidošanos, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
 
24.jan
Lai uzlabotu pasažieru orientēšanos Rīgas sabiedriskā transporta tīklā, no šodienas mainīti 10., 29. un 47.autobusa maršruta nosaukumi, informē "Rīgas satiksmes" pārstāve Inese Rozīte.
 
22.jan
Šorīt visā Latvijā pa daudziem valsts galvenajiem autoceļiem ir apgrūtināti braukšanas apstākļi, informē "Latvijas valsts ceļi".
 
22.jan
Uz eksperimenta laiku tiks atklāts autobusu maršrutu Valka-Sēļi-Lugaži-Valka, pagarinās eksperimenta laiku reisiem Liepājas pusē, savukārt maršruts Daugavpils-Līvāni vairs netiks nodrošināts, šodien nolēma Sabiedriskā transporta padome.
 
21.jan
Šovakar ap plkst.17.30 Pierīgā un Bauskas apkārtnē braukšanas apstākļi ir īpaši apgrūtināti, jo snigšanas un spēcīgā vēja dēļ veidojas apledojums,  informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) Komunikācijas daļā.
 
21.jan
Vietām joprojām ir īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļi. Pēcpusdienā austrumu daļā tos pasliktinās putenis, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).
 
18.jan
“Rīgas satiksme” Civilprocesa likumā paredzētajā kārtībā vērsīsies pret automašīnas vadītāju, kurš, nevērīgi novietojot stāvvietā transportlīdzekli, uz stundu aizkavēja tramvaju satiksmi un ietekmēja daudzu pasažieru ikdienu.
 
17.jan
Pirmdienas rītā sniegs un apledojums daudzviet Latvijā apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).
 
14.jan
Šorīt apledojums apgrūtina braukšanu pa atsevišķiem valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem Kurzemē un Zemgalē, informē "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
 
12.jan
Satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP) trešdien piedalījās Latvijas vēstnieku ikgadējā sanāksmē un, uzrunājot diplomātisko pārstāvniecību vadītājus, uzsvēra starptautiskās sadarbības un ģeopolitisko notikumu būtisko ietekmi uz transporta nozares attīstību, informēja ministra padomniece komunikācijas jautājumos Maija Rēna.
 
11.jan
Laikā līdz 28.februārim sabiedriskajā transportā un taksometros saglabāsies iepriekš pieņemtie drošības pasākumi, informē Satiksmes ministrija.
 
9.jan
Šorīt sniegs un apledojums uz autoceļiem lielākajā daļā Latvijas teritorijas apgrūtina braukšanas apstākļus,  informēja VSIA "Latvijas Valsts ceļi".
 
6.jan
Rīgas sabiedriskā transporta vienreizējās braukšanas biļetes varēs iegādāties tikai iepriekšpārdošanā, šodien lēma Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komiteja.
 
4.jan
Turpinoties atkusnim, apgrūtināta braukšana ir uz vietējiem autoceļiem visā valsts teritorijā. Lai uzlabotu braukšanas apstākļu, šodien plkst. 11.00 uz ceļiem strādā 53 VAS Latvijas Autoceļu uzturētājs (LAU) ziemas dienesta tehnikas vienības.
 
4.jan
Apledojušu ceļu dēļ šodien visā Latvijā iespējama reģionālo maršrutu autobusu kavēšanās, bet atsevišķos gadījumos neizbraucama ceļa dēļ nav iespējams nodrošināt reisu pilnā garumā, informē Autotransporta direkcijas pārstāvji.
 
4.jan
Šorīt sniegs un apledojums Vidzemē un vietām Latgalē apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi".
 
3.jan
Rēzeknes novadā automašīna uzbrauca uz dzelzceļa sliedēm un tajās iesprūda. Apkārtēji ļaudis tā vietā, lai aizskrietu līdz pretimnākošajam vilciena sastāvam un pabrīdinātu mašīnistu par šķērsli uz sliedēm, parūpējās vien par to, lai iespaidīgā spēkrata un lokomotīves sadursme būtu iemužināta ar videokameru, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
3.jan
Aizvadītajās trīs Jaungada brīvdienās, no 31.decembra līdz 2.janvārim, uz Latvijas ceļiem pieķerti 56 autovadītāji, kuri pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā, kas ir par septiņiem vairāk nekā trijās Ziemassvētku brīvdienās, liecina Valsts policijas (VP) apkopotā statistika.
 
3.jan
Šorīt apledojuma dēļ uz autoceļiem apgrūtināta braukšana, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi".
 
2.jan
Valsts policija (VP) aicina autovadītājus būt īpaši piesardzīgiem un nesteigties, jo līdz ar sasalstošā lietus sākšanos ceļi ir kļuvuši ļoti slideni.