Satiksme

10.apr
Pagājušajā nedēļas nogalē bīstama situācija izveidojusies uz Daugavpils šosejas, posmā Jēkabpils-Pļaviņas, kur kāds šoferis veicis visai bīstamu manevru, kas varēja beigties ar smagu, vairāku automašīnu avāriju.
 
10.apr
Ņemot vērā izmaiņas klātienes mācību procesā, vairākās pašvaldības, no nākamās pirmdienas, 12.aprīļa, tiks ieviestas korekcijas autobusu kustību sarakstā, informēja Autotransporta direkcijā.
 
9.apr
Atsākoties ceļu remontdarbu sezonai, autobraucējiem jārēķinās ar lēnāku satiksmi un iespējamiem sastrēgumiem, īpaši laikos, kad parasti novērojamas lielākas transportlīdzekļu plūsmas, tai skaitā piektdienu pēcpusdienās un brīvdienās,  informēja SIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) Komunikācijas daļā.
 
9.apr
No šodienas, 9. aprīļa, saistībā ar pasažieru skaita palielināšanos tiks atjaunoti vairāki vakara reisi Pierīgas maršrutos, informē "Autotransporta direkcija".
 
9.apr
Ņemot vērā ārkārtējās situācijas laikā noteiktos ierobežojumus, kuru dēļ iedzīvotāji tika aicināti pēc iespējas neizmantot sabiedrisko transportu, Rīgas domes deputāti iniciējuši izmaiņas saistošajos noteikumos, lai pasažieriem būtu iespēja pagarināt pirmās ārkārtējās situācijas laikā iegādāto braukšanas biļešu derīguma termiņu, informēja domē.
 
9.apr
Sestdien, 10.aprīlī, kad Rīgā divos masu vakcinācijas centros izmēģinās "dzīvās rindas" principu, uz tiem netiks nodrošināti papildu sabiedriskā transporta reisi, informē Rīgas domes pārstāvis Mārtiņš Vilemsons.
 
9.apr
Mikroblogošanas vietnē Twitter izveidojusies diskusija, komentējot Valsts policijas Satiksmes uzraudzības un koordinācijas biroja priekšnieka vietnieka Andra Loca teikto.
 
9.apr
Valdība ceturtdien atbalstījusi Satiksmes ministrijas (SM) priekšlikumu par papildu līdz 100 miljonu eiro piešķiršanu šogad īstenojamiem autoceļu atjaunošanas projektiem no budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem".
 
8.apr
Valsts prezidenta Egila Levita pārvadāšanai paredzētā automašīna un apsardzes auto ceturtdienas rītā iekļuvušas nelielā avārijā, taču negadījumā cietušo nav.
 
8.apr
Avārija uz dzelzceļa netālu no Rīgas centra – Andrejsalā – trešdienas rītā pārsteigusi ne vienu vien garāmbraucēju. Bet izbrīnīti bija ne tikai nejauši aculiecinieki – arī pieredzējušiem dzelzceļa strādniekiem notikušā cēloņi šķita pavisam neparasti, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
6.apr
Kanalizācijas tīklu izbūves laikā Brīvības gatvē pie Rīgas robežas līdz 20.maijam noteikti satiksmes ierobežojumi, informēja pašvaldības SIA "Rīgas ūdens".
 
6.apr
Starptautiskajā lidostā "Rīga" par 1,93 miljoniem eiro īstenots "A-CDM" procedūras ieviešanas projekts, kas lidostā uzlabos pakalpojumu kvalitāti un drošumu, informēja VAS "Latvijas gaisa satiksme" pārstāvji.
 
5.apr
Eiropas Komisija 2021.gadu oficiāli ir pasludinājusi par Eiropas Dzelzceļa gadu, kura mērķis ir veicināt dzelzceļa transporta popularitāti un palielināt to cilvēku un preču īpatsvaru, kuri ceļo un ko pārvadā, izmantojot dzelzceļu.
 
4.apr
38% autovadītāju jūtas pārliecināti par sevi jebkuros laikapstākļos ziemā, bet 48% novērtējuši savas spējas kā daļējas, atzīstot, ka uz slidena ceļa un sniegputenī prasmes varētu būt labākas.
 
4.apr
Sestdienas vakarā divu automašīnu sadursmē Līvānu novadā gāja bojā pagaidām nenoskaidrots vīrietis, informēja Valsts policijā.
 
3.apr
Vakar Krustpils novada Kūku pagastā ceļu satiksmes negadījumā bojā gājis autovadītājs, savukārt pasažiere ar avārijā gūtajām traumām nogādāta slimnīcā, informēja Valsts policijā.
 
2.apr
„Rīgas satiksme” informē, ka Lieldienu brīvdienās, no 2. līdz 5. aprīlim, būs izmaiņas sabiedriskā transporta, pašvaldības autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbā, kā arī darba dienu mēneša biļešu lietošanas kārtībā.
 
1.apr
Vairāku autovadītāju pacietības mērs ir pilns, viņi norāda uz sliktā stāvoklī esošo pagaidu tiltu Augšlīgatnē. Šajā vietā tiek remontēta caurteka, darbu laikā būvdarbu veicējs uzstādījis pagaidu tiltu, kā kvalitāte neapmierina autovadītājus, vēsta raidījums "Bez Tabu".
 
1.apr
Sakarā ar Lieldienu brīvdienām laika periodā no 2021. gada 1. līdz 6. aprīlim gaidāmas izmaiņas gandrīz 400 reģionālo autobusu maršrutu visā Latvijā, informē Autotransporta direkcija.
 
1.apr
Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka no ceturtdienas, 1. aprīļa, uz Dienvidu tilta estakādēm tiks atjaunots maksimālais atļautais braukšanas ātrums 70 km/h.