Otrdiena, 5.marts

redeem Aurora, Austra

arrow_downwardSatiksme

Ārlietu ministrija un specdienesti brīdina ceļotājus nebraukt uz Krieviju un Baltkrieviju, jo šo valstu drošībnieki izmanto jebkuru iespēju, lai tūristus savervētu. Iebraucējus Latvijā no Putina un Lukašenko režīma rūpīgi pārbaudot. Iekšlietu Ministrija un robežsardzes priekšnieks saka: "Uz robežas notiekot arī iebraucēju intervēšana. Tie, kuri ir aizdomīgi, Latvijā netiek ielaisti. Mūsu aprēķini gan liecina, ka no Krievijas un Baltkrievijas uz Latviju abos virzienos nedēļā kursē 70 autobusi. Vēl milzīgs apjoms Latviju šķērso, braucot no Moldovas uz Krievijas pierobežu. Tik liela pasažieru plūsma no un uz šīm diktatūrām rada pamatotas šaubas vai mūsu robežsardze patiešām spēj visas šīs personas izkontrolēt."
3.mar Portāls nra.lv
Notiek aizvien vairāk ceļu satiksmes negadījumu, kuros uz gājēju pārejām smagi cietuši vai dzīvību zaudējuši gājēji, informē apdrošināšanas sabiedrības "Ergo" pārstāvji, atsaucoties uz 2023.gadā pieteikto obligātās civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas (OCTA) atlīdzību statistiku.
3.mar Ziņu aģentūra LETA
Piektdienas agrā rītā Rīgas, Talsu un Rēzeknes apkārtnē braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem apgrūtina apledojums, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
1.mar Ziņu aģentūra LETA
Ceturtdienas rītā Vidzemē un Zemgalē daudzviet ir apgrūtināti braukšanas apstākļi pa lielajiem ceļiem, liecina VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) apkopotā informācija.
29.feb Ziņu aģentūra LETA
Vairākos Latgales novados noteikti ierobežojumi ceļu izmantošanai, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībās.
28.feb Ziņu aģentūra LETA
Lai gan trešdienas rīts lielākajā daļā Latvijas ir salīdzinoši silts, dažviet valsts austrumos gaisa temperatūra pie zemes virskārtas tomēr noslīdējusi līdz nullei vai mazliet zemāk, liekot atsevišķiem ceļu posmiem kļūt slideniem, liecina VSIA "Latvijas valsts ceļi" un Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
28.feb Ziņu aģentūra LETA
Atkušņa un nokrišņu ietekmē šķīdonis ir iestājies jau visā valsts teritorijā un diennakts laikā ir gandrīz dubultojies šķīdoņa skarto grants autoceļu posmu skaits.
27.feb Ziņu aģentūra LETA
Biezas miglas dēļ otrdienas rītā ir apgrūtināti braukšanas apstākļi Pierīgā un Latvijas austrumu daļā, liecina VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) apkopotā informācija.
27.feb Ziņu aģentūra LETA
Atkušņa un nokrišņu ietekmē lielākajā daļā valsts teritorijas uz grants autoceļiem iestājies šķīdonis. Kā ik gadu, šķīdoņa laikā autovadītājiem un pārvadātājiem jārēķinās, ka ceļi var būt grūtāk izbraucami, kā arī tiek ieviesti transportlīdzekļu masas 10 tonnu ierobežojumi, ziņo VSIA "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).
26.feb Portāls nra.lv
Pirmdienas rītā braukšanas apstākļi pa lielajiem ceļiem gandrīz visā Latvijā ir apmierinoši, vienīgi Aizkraukles, Kokneses un Pļaviņu apkārtnē braukšanu apgrūtina bieza migla, liecina VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) apkopotā informācija.
26.feb Ziņu aģentūra LETA
Trešdienas rītā daudzviet Latvijā apledojums, slapjš sniegs un migla apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
21.feb Ziņu aģentūra LETA
Otrdienas rītā sniegs un apledojums vietām Kurzemē un Latvijas centrālajā daļā apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
20.feb Ziņu aģentūra LETA
Turpinoties tilta pār Daugavu būvdarbiem Ģenerāļa Radziņa krastmalā, no šodienas nakts stundās no plkst.21 līdz 6 satiksmei būs atvērta tikai viena braukšanas josla katrā virzienā, informē Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.
15.feb Ziņu aģentūra LETA
Šorīt sniegs un apledojums Latvijas teritorijas lielākajā daļā apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi".
15.feb Ziņu aģentūra LETA
Šorīt sniegs un apledojums daudzviet Latvijā, īpaši Vidzemē un Latgalē, apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem,  informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi".
14.feb Ziņu aģentūra LETA
Šorīt uz plkst. 9.30 atkalas un lietus dēļ ļoti apgrūtināta braukšana ir pa valsts vietējās un atsevišķiem reģionālās nozīmes autoceļiem Kuldīgas, Talsu, Tukuma, Dobeles, Limbažu, Valkas, Valmieras, Cēsu, Alūksnes, Balvu, Gulbenes, Madonas, Ludzas, Rēzeknes un Krāslavas apkārtnē. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, uz ceļiem strādā 73  ziemas dienesta tehnikas vienības.   
13.feb Portāls nra.lv
Šorīt atkalas un apledojuma dēļ ir ļoti sarežģīti braukšanas apstākļi daudzviet Latvijā, īpaši Vidzemē un Latgalē, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi".
13.feb Ziņu aģentūra LETA
Pirmdienas vakarā sniega un apledojuma dēļ satiksme apgrūtināta uz ceļiem daudzviet Latgalē un Vidzemē, kā arī dažviet Kurzemē, liecina VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) tīmekļvietnē publiskotā informācija.
12.feb Ziņu aģentūra LETA
Turpinoties tramvaja sliežu un apakšzemes komunikāciju pārbūves darbiem, no šodienas Slokas ielā ieviestas papildu satiksmes izmaiņas, informē Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.
12.feb Ziņu aģentūra LETA
Pasažieru pārvadātāji ar autobusiem pirmdien atcēluši vairākus reisus visā Latvijā, liecina Autotransporta direkcijas (ATD) publiskotā informācija.
12.feb Ziņu aģentūra LETA