Satiksme

Vakar, 15:00
Nedēļas nogalē Liepājas rallija laikā tiks slēgti vairāki ceļi Dienvidkurzemes un Talsu novados, brīdina "Latvijas valsts ceļi".
 
28.jun
Turpinoties Ķekavas apvedceļa būvdarbiem, no trešdienas, 29.jūnija, līdz 2023.gada jūlijam tiks slēgts Bauskas šosejas (A7) posms no pagrieziena uz Baložiem līdz Katlakalnam, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi" pārstāvji.
 
27.jun
Turpinoties "Rail Baltica" dzelzceļa būvniecības darbiem pie lidostas "Rīga", no pirmdienas uz aptuveni trim nedēļām mainīsies satiksmes plūsma, braucot projām no lidostas uz Rīgas centru, informē būvdarbu veicēja - pilnsabiedrības "B.S.L. Infra" - pārstāvji.
 
27.jun
Saistībā ar "Rail Baltica" dzelzceļa būvniecību no pirmdienas līdz trešdienai naktīs no plkst.22 līdz 6 būs slēgts Lāčplēša ielas posms no Satekles ielas līdz Kalupes ielai, informē projekta būvnieka pilnsabiedrības "BeReRix" pārstāvji. 
 
27.jun
Pēdējā Jāņu svētku brīvdienā Latvijā reģistrēti 80 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 17 cilvēki, savukārt par braukšanu dzērumā aizturēti 18 autovadītāji, informē Valsts policija.
 
25.jun
Nedēļas nogalē Latvijas reģionos palielināsies satiksmes intensitāte uz valsts autoceļiem, saka VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) pārstāvji.
 
24.jun
Plānojot svētku brīvdienu un nedēļas nogales braucienus, autovadītājiem jārēķinās, ka visos valsts reģionos notiek ceļu remontdarbi, tāpēc arī brīvdienās nāksies sastapties ar satiksmes ierobežojumiem, atgādina VSIA "Latvijas valsts ceļi".
 
23.jun
Jāņu brīvdienās - periodā no 23.jūnija līdz 26.jūnijam - būs izmaiņas 515 reģionālo autobusu maršrutos visā Latvijā, informē Autotransporta direkcijas pārstāvji.
 
22.jun
Pasākuma "OneLife Rally" laikā no šodienas plkst.21 līdz 26.jūnija plkst.16 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana 11.novembra krastmalas labajā pusē, posmā no Vanšu tilta līdz Akmens tiltam.
 
22.jun
No 23. līdz 26. jūnijam vilcienu kustības grafiks ir papildināts ar četriem papildu reisiem – maršrutā Rīga–Carnikava un atpakaļ katru dienu tiks izpildīti 4 papildu reisi, savukārt maršrutā Rīga–Dubulti – viens papildu reiss.
 
22.jun
Pirms garajām svētku brīvdienām dodoties ārpus Rīgas, autobraucējiem jārēķinās, ka satiksme Pierīgā būs palēnināta un iespējami sastrēgumi, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi".
 
22.jun
Savā un Jūrmalas Pumpuru apkaimes iedzīvotāju vārdā raidījumā “Bez Tabu” vērsās bijušais Valsts policijas priekšnieka vietnieks, ģenerālis Artis Velšs, ziņojot par bīstamo Strēlnieku prospekta un Kronvalda ielas krustojumu Jūrmalā. Tajā bieži šoferu neuzmanības dēļ notiek avārijas, kas apdraud ne vien transportlīdzekļu vadītāju, bet arī gājēju veselību un dzīvību.
 
22.jun
Neierasti mierīgā satiksme Rīgā liecina, ka lielākā daļa jāņabērnu jau ir devušies lauku māju, vasarnīcu, viesu namu un citu zaļumu virzienā, lai nodotos līgošanai. Kā allaž svētkos, īpaši jāpieskata bērni un vīrieši.
 
21.jun
Tuvojoties garajām svētku brīvdienām, kad daudzi dosies ārpus pilsētām, aicinām autovadītājus ievērot drošas braukšanas principus, lai sekmīgi nokļūtu brīvdienu galamērķī un mājup.
 
20.jun
Saistībā ar "Rail Baltica" dzelzceļa būvniecību no pirmdienas līdz ceturtdienai. 23.jūnijam, kā arī no 27.jūnija līdz 29.jūnijam naktīs no plkst.22 līdz 6 būs slēgts Lāčplēša ielas posms no Satekles ielas līdz Kalupes ielai, informē projekta būvnieka pilnsabiedrības "BeReRix" pārstāvji. 
 
20.jun
Šorīt ap plkst.6.06 Baldones pagastā notikusi frontāla sadursme starp diviem kravas automobiļiem ar piekabēm, skaidro Valsts policija (VP).
 
17.jun
15. jūnijā Jelgavas novadā vīrietis vadīja automašīnu ar ātrumu 170 km/h, kā arī pārbaudes laikā tika konstatēts, ka viņam nav transportlīdzekļu vadīšanas tiesību. Policijā par likumpārkāpumiem sākti divi administratīvo pārkāpumu procesi un vīrietim piemēroti naudas sodi.
 
17.jun
Plānojot brīvdienu braucienus, autovadītājiem ir jāierēķina papildu laiks ceļā, ņemot vērā faktu, ka Latvijā turpinās aktīva ceļu būvdarbu sezona, atgādina VSIA "Latvijas vallsts ceļi" (LVC).
 
15.jun
Šī gada 13. jūnijā ap pulksten 21.43 Valsts policija bija saņēmusi izsaukumu, ka Rīgā, Ūnijas ielas un Stirnu ielas krustojumā notikusi sadursme starp divām automašīnām, ziņo Valsts policija.
 
15.jun
Soctīklus sajūsminājis kāds video, kurā kāds iedzīvotājs fiksējis, kā steidzīgam autovadītājam, kurš veic vairākas bīstamas apdzīšanas, nākas tomēr savu lēmumu nožēlot.