Satiksme

Vakar, 22:09
Gandrīz trešdaļa jeb 31 % Latvijas iedzīvotāju atzīst, ka nejūtas droši, piedaloties ceļu satiksmē. Savukārt katrs desmitais vismaz reizi mēnesī nonāk bīstamā situācijā uz ceļa, secināts apdrošināšanas tehnoloģiju uzņēmuma Balcia veiktajā aptaujā.
Vakar, 13:54
Visbiežāk Latvijas autovadītāji mēdz strauji mainīt braukšanas joslas sastrēgumu laikā, kā arī sastrēgumu laikā nepalaiž citus autovadītājus pārkārtoties savā joslā, pat ja citu automašīnu vadītāji izmanto pagriezienrādītāju - "If Apdrošināšana" jaunākā Latvijas autovadītāju aptauja atklāj, kādi netikumi piemīt Latvijas autovadītājiem viņu pašu vērtējumā.
Vakar, 11:44
Šonedēļ remonta un pārbūves darbi notiek 65 valsts ceļu posmos, kur jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem un papildu laiku ceļā, informē "Latvijas valsts ceļi".
Vakar, 9:45
Satiksmes ministrs Kaspars Briškens (P) cer saņemt deputātu atbalstu priekšlikumam par naudas sodu piemērošanu no pirmā pārsniegtā kilometra, intervijā aģentūrai LETA atzina ministrs.
9.jūl
Izsludināts atklāts konkurss "Veloceļa izbūve un seguma atjaunošana Vilhelma Purvīša (bijušajā Turgeņeva) ielā", informē Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.
8.jūl
Uz remontdarbu laiku satiksmes ierobežojumi ir ieviesti 70 valsts autoceļu posmos, informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) pārstāvji.
8.jūl
Turpinoties būvdarbiem Ģenerāļa Radziņa krastmalā, no pirmdienas uz divām nedēļām laika periodā no plkst. 23 līdz 5 Ģenerāļa Radziņa krastmalā, pie dzelzceļa pārvada, tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme, informē Rīgas pašvaldība.
5.jūl
Šonedēļ remonta un pārbūves darbi notiek 67 valsts ceļu posmos, kur jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem un papildu laiku ceļā, informē "Latvijas valsts ceļi".
5.jūl
Slokas ielas remontdarbus virzienā uz centru plāno pabeigt iespējami ātrāk, taču ne vēlāk kā līdz 20. jūlijam. Lai tas notiktu, no 6. jūlija transporta kustība Slokas ielā, virzienā uz centru, posmā starp Jūrmalas gatvi un Āgenskalna ielu, būs pilnībā slēgta. Šajā laikā tiks ieklāts asfaltbetona segums un paveikti citi darbi.
5.jūl
No piektdienas visu veidu transportlīdzekļu satiksmei Rīgā atkal ir atvērta iepriekš dzelzceļa pārvada izbūves laikā slēgtā Emīlijas Benjamiņas iela, aģentūrai LETA pavēstīja dzelzceļa projekta "Rail Baltica" Rīgas centrālās dzelzceļa stacijas būvnieka, pilnsabiedrības "BeReRix" pārstāvji.
4.jūl
Turpinoties būvdarbiem Ģenerāļa Radziņa krastmalā, no pirmdienas, 8.jūlija, uz divām nedēļām laika periodā no plkst.23.00 līdz 5.00 Ģenerāļa Radziņa krastmalā pie dzelzceļa pārvada slēgs transportlīdzekļu satiksmi, informē Rīgas pašvaldības Ārējas komunikācijas nodaļa.
25.jun
Uz Jelgavas šosejas (A8) remontdarbu laikā satiksme ir īpaši lēna, tāpēc autovadītāji aicināti izmantot alternatīvus maršrutus, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi".
21.jun
Piektdienas pēcpusdienā autobraucējiem Pierīgā ir jārēķinās ar palēninātu satiksmi, brīdina VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
18.jun
Saistībā ar ceļu satiksmes tehnisko līdzekļu uzstādīšanu būvdarbu veikšanai, no 18. jūnija līdz 22. jūnijam no plkst. 21.00 līdz 6.00 ierobežos transportlīdzekļu satiksmi Vilhelma Purvīša ielā un Abrenes ielā pie krustojuma ar Dzirnavu ielu, slēdzot vienu brauktuves joslu.
12.jun
Autobusu pasažieru pārvadātājs "Lux Express" no šodienas sāks pasažieru komercpārvadājumus maršrutā starp Rīgas centru un lidostu, informē uzņēmums.
3.jun
No šodienas veiktas izmaiņas 15. maršruta trolejbusa un 16. maršruta autobusa kustību grafikos darba dienās, informē uzņēmumā "Rīgas satiksme".
31.mai
Par vairāk nekā 9 miljoniem eiro atjaunos ielas segumu Kārļa Ulmaņa gatvē Rīgā, šodien ārkārtas sēdē nolēma Rīgas dome.
31.mai
Vidzemes šosejas (A2) posmā no Rīgas robežas līdz Garkalnei (12.41.–22.00. km), ietverot ceļa mezglus ar Rīgas apvedceļu (A4), Tallinas šoseju (A1) un autoceļu Garkalne–Alauksts (P3), sākas satiksmes organizācijas izmaiņu būvdarbi. To rezultātā uzlabosies satiksmes drošība vienā no noslogotākajiem valsts galveno ceļu posmiem.
29.mai
Saistībā ar rekonstrukcijas darbiem Rīgas hidroelektrostacijā (HES) no šodienas plkst. 20 līdz 30. maija plkst. 5 būs slēgta satiksme uz Rīgas HES tilta posmā no Salaspils rotācijas apļa līdz Daugmales rotācijas aplim, informē AS "Latvenergo" pārstāvji.
27.mai
Būvdarbu sezona valsts autoceļu tīklā arvien aktīvāka, un jau 63 valsts autoceļu posmos ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem būvdarbu dēļ, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi".