Satiksme

15:04
Rīgas Domes Satiksmes departaments ir apstiprinājis Rīgas Centra attīstības biedrības iniciatīvu par 30 km/h ātruma ierobežojuma Klusajā centrā teritorijā starp Hanzas, K. Valdemāra un Kronvalda bulvāri (tos neskarot). Jau šogad tiks uzstādītas ceļazīmes Nr. 525 satiksmes mierināšanai.
 
13:45
Turpinoties pavasara atkusnim, daudzviet uz grants autoceļiem iestājies šķīdonis, tāpēc autotransporta masas ierobežojumi ir ieviesti jau 428 valsts autoceļu posmos ar grants segumu, informē Latvijas Valsts ceļi.
 
11:23
Dzelzceļa projekta "Rail Baltica" būvdarbu sagatavošanas laikā tiks slēgta satiksme Gogoļa un Timoteja ielās, informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.
 
Vakar, 15:42
Pagājušajā gadā par fotoradaru fiksētajiem satiksmes noteikumu pārkāpumiem soda naudās piemēroti kopumā 14 489 305 eiro, liecina Valsts policijas apkopotā informācija.
 
Vakar, 9:14
Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka naktī no 28.februāra uz 1.martu uz Vanšu tilta abos virzienos tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme, jo uz tilta norisināsies režisora Aigara Graubas filmas "Circenīša Ziemassvētki" filmēšanas darbi. Filmēšanas laikā uz tilta tiks nodrošināta gan operatīvo dienestu pārvietošanās, gan sabiedriskā transporta kustība, tostarp svētdien vēlajās vakara stundās un pirmdien no rīta.
 
27.feb
Vakar, 26. februārī, pulksten 10.51, Rēzeknes novadā, Saktgalas pagastā, Pērtniekos, pēc sākotnējās informācijas, transportlīdzekļa “Caterpillar” vadītājs atpakaļgaitā uzbrauca automašīnai “Audi 80”, vēsta Valsts policija.
 
27.feb
No 27. februāra uz ārkārtējās situācijas laiku atcelti vairāki reisi Pierīgā un atjaunoti divi reisi virzienā uz un no Vecumniekiem.
 
26.feb
Šorīt Rīgā uz Augusta Deglava ielas virzienā uz Dreiliņiem saskrējušās septiņas automašīnas, autobuss un trolejbuss, savā "Twitter" kontā paziņojis Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).
 
25.feb
Vairums jeb 86% rīdzinieku atbalsta sarkanās gaismas kontroles luksoforu ieviešanu Rīgā, secināts mobilo sakaru operatora "Latvijas mobilais telefons" (LMT) un pētījumu kompānijas "Norstat" veiktajā aptaujā.
 
25.feb
Šajā gadā plānots atbalstīt 26 ceļu satiksmes negadījumu novēršanas un profilakses projektus un pasākumus par kopējo finansējumu 1,8 miljonu eiro apmērā, trešdien vienojās Ceļu satiksmes drošības padomes sēdes dalībnieki.
 
25.feb
Aculiecinieki iemūžinājuši kāda neadekvāta autovadītāja rīcību, neļaujot veikt apdzīšanas manevru.
 
25.feb
Valsts policija patlaban gatavo izmaiņas likumā, lai transportlīdzekļu vadītājiem palielinātu sodus par neatļautiem apdzīšanas manevriem, ceturtdien Ceļu satiksmes drošības padomes sēdē atzina Valsts policijas priekšnieka vietnieks Normunds Krapsis.
 
25.feb
No 27. februāra uz ārkārtējās situācijas laiku atcelti vairāki reisi Pierīgā un atjaunoti divi reisi virzienā uz un no Vecumniekiem.
 
24.feb
Laika apstākļos, kad gaisa temperatūra svārstās ap nulli, uz autoceļiem tiek labotas satiksmei bīstamās bedres, informē VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" (LAU) Tehnoloģisko procesu attīstības daļas vadītājs Raitis Šteinbergs.
 
24.feb
Ņemot vērā, ka laikapstākļu dēļ ceļa stāvoklis ir pasliktinājies un braukšanas apstākļi – apgrūtināti, daudzviet Latvijā sabiedriskā transporta reisi vai to posmi netiek izpildīti vai tiek izpildīti daļēji, autobusus novirzot pa citu ceļu. Neskatoties uz to, ka pārvadātāji ir vērsušies pie ceļu uzturētāja, informējot par grūti izbraucamiem vai neizbraucamiem ceļa posmiem, šobrīd vēl nav skaidrības par to, vai šos reisus būs iespējams izpildīt tuvāko dienu laikā. Aicinām pasažierus būt saprotošiem un jautājumu gadījumā sazināties ar konkrēto pasažieru pārvadātāju!
 
24.feb
Eiropas lidostu apvienība ACI EUROPE (Starptautiskā lidostu padome - Airport Council International, ACI) publiskojusi 2020.gada Eiropas gaisa satiksmes ziņojumu, atklājot pilnu ainu par katastrofālajiem zaudējumiem, ko Eiropas lidostām radījusi Covid-19 pandēmija, informē Projektu vadītāja Valdes locekle Linda Miltiņa.
 
24.feb
Latvijā uz vietējiem autoceļiem braukšanas apstākļi vietām ir īpaši apgrūtināti, informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
 
23.feb
Situācija aviācijas nozarē, pēc pašreizējām prognozēm, pirmskrīzes līmenī varētu atgriezties apmēram 2024.gadā, intervijā pauda Starptautiskās gaisa transporta asociācijas (IATA) reģionālais direktors Eiropā Raimonds Gruntiņš.
 
22.feb
Lai uzlabotu autovadītāju prasmes vadīt auto ziemas apstākļos, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sadarbībā ar Latvijas transportlīdzekļu apdrošinātāju biroju (LTAB) no 24. - 28.februārim autovadītājiem piedāvā bezmaksas drošas ziemas braukšanas konsultācijas.
 
22.feb
"Dīzelgeitas" skandāls sākās 2015.gadā, kad nāca klajā "Volkswagen" auto ražotāju neglaimojoša informācija - uzņēmums bija krāpies ar izmešu rādītājiem, nelegāli uzstādot automašīnās programmatūru, kas slēpj patieso izmešu daudzumu. Tiesas ceļā no šī un vēl vairākiem auto ražotājiem visā pasaulē automašīnu īpašnieki jau ir piedzinuši kompensācijas vairāk kā 31 miljarda eiro apmērā, informē Marketingfans.lv pārstāve Ieva Treija.