Ceturtdiena, 23.marts

redeem Mirdza, Žanete, Žanna

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardSatiksme

Maršrutos, kuros iekāpšana tiek organizēta pa priekšējām durvīm braucienu reģistrācija darba dienās pieaugusi gandrīz par ceturto daļu, informē SIA "Rīgas satiksme" Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane.
13.mar Ziņu aģentūra LETA
Šorīt īpašī apgrūtināti braukšanas apstākļi ir uz vietējiem ceļiem Latgalē, informē "Latvijas Valsts ceļi".
10.mar Ziņu aģentūra LETA
Saistībā ar vispārēju izmaksu pieaugumu un pasažieru skaita kritumu AS "Daugavpils autobusu parks" vairs neveiks autobusu pārvadājumus komercmaršrutā Rīga-Daugavpils, stāsta Autotransporta direkcijas (ATD) pārstāvis Viktors Zaķis.
9.mar Ziņu aģentūra LETA
Jārēķinās, ka Rīga šogad būs pamatīgi uzrakta, intervijā TV3 raidījumā "900 sekundes" brīdināja Rīgas mērs Mārtiņš Staķis (PP).
9.mar Ziņu aģentūra LETA
Ceturtdienas rītā sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu visā Latvijā, bet Talsu un Saldus apkārtnēs braukšanas apstākļi ir īpaši kritiski, informē "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
9.mar Ziņu aģentūra LETA
Daudzviet turpinās snigšana, arī putenis un zemais putenis, kas pūš sniegu no apkārtējām teritorijām uz ceļa un veido aizputinājumus. Braukšanas apstākļi daudzviet ir apgrūtināti, ziņo "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).
8.mar Portāls nra.lv
Pie Daugavpils šosejas (A6) Ķegumā (46,5. km) apgāzies elektrība stabs, satiksme bloķēta virzienā uz Lielvārdi, ziņo "VSIA Latvijas Valsts ceļi".
8.mar Portāls nra.lv
Turpinot "Rail Baltica" integrēšanu Rīgas centra infrastruktūrā, no šodienas tiks ieviesti papildu satiksmes ierobežojumi 11. novembra un 13. janvāra ielas krustojumā, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
8.mar Ziņu aģentūra LETA
Būvdarbu dēļ no piektdienas, 3.marta, būs izmaiņas 13. un 50. autobusa, kā arī 11. un 22. trolejbusa maršruta kustības organizācijā un pieturvietu izvietojumā, informē SIA "Rīgas satiksme" Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane.
3.mar Ziņu aģentūra LETA
Vairāku krustojumu pārbūves laikā no 3.marta līdz 14.aprīlim Daugavas stadionam pieguļošajās ielās ieviesīs vairākus būtiskus satiksmes ierobežojumus, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
2.mar Ziņu aģentūra LETA, Portāls nra.lv
No šodienas Ventspils pilsētas sabiedriskajā transportā stājas spēkā jauna norēķinu kārtība un braukšanas maksas tarifi, informē uzņēmums "Ventspils reiss".
2.mar Ziņu aģentūra LETA
Apmēram 30% Rīgas ceļu seguma būtu jānomaina, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" atzina Rīgas vicemērs Vilnis Ķirsis (JV).
2.mar Ziņu aģentūra LETA
Šodien pēdējo dienu Rīgas sabiedriskajā transportā iespējams izmantot iepriekš, pirms biļešu reformas iegādātās biļetes, tostarp viena brauciena biļeti.
2.mar Ziņu aģentūra LETA
Latvijas Studentu apvienība (LSA) pauž neapmierinātību par jauno "Rīgas satiksmes" cenu sistēmu studējošajiem, vēsta LSA pārstāve Linda Karlsone.
1.mar Ziņu aģentūra LETA, Portāls nra.lv
Ziema vēl negrasās atkāpties, un, lai gan šogad tā neatnesa lielus, ilgstošus sniegputeņus vai bargu salu, ceļu satiksmes negadījumi neizpalika, komentē Drošas braukšanas skolas vadītājs Jānis Vanks.
28.feb Portāls nra.lv
Līgatnes pagastā pirmdien automašīna sabraukusi velosipēdistu, informē Valsts policija.
28.feb Ziņu aģentūra LETA
Šodien Rīgā, slēgtajā Kr.Valdemāra ielas posmā, tiks atjaunota sabiedriskā transporta satiksme, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
21.feb Ziņu aģentūra LETA
Saistībā ar pārbūves darbiem teritorijā pie Rīgas Starptautiskās autoostas jau no šodienas vairākiem reģionālo autobusu maršrutiem no Rīgas virzienā uz Siguldu, Vangažiem, Ropažiem, Garkalni, Carnikavu, Kadagu, Ādažiem, Saulkrastiem/Zvejniekciemu galapunkts tiks pārcelts no Ģenerāļa Radziņa krastmalas uz Turgeņeva ielu, informē Autotransporta direkcija.
20.feb Ziņu aģentūra LETA
Būvdarbu laikā no šodienas līdz 3.martam noteikti papildu ierobežojumi Rīgā, Ģenerāļa Radziņa krastmalā, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
20.feb Ziņu aģentūra LETA
Rīgā atsevišķās vietās slēgtā Krišjāņa Valdemāra ielas posma rajonā veidojas sastrēgumi, liecina informācija vietnē "balticmaps.eu".
20.feb Ziņu aģentūra LETA