Piektdiena, 22.septembris

redeem Maigurs, Mārica, Māris

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardSatiksme

Pirmdien, 18.septembrī, un otrdien, 19.septembrī, dzelzceļa pārbrauktuves remontdarbu dēļ divu reisu vilcienu pasažierus maršrutā Trepe-Līvāni pārvadās ar autobusiem, informē AS "Pasažieru vilciens" pārstāvji.
18.sep Ziņu aģentūra LETA
Naktī uz piektdienu, 15.septembri, uz Daugavpils šosejas (A6) posmā no Krustpils līdz Stūrniekiem sāks darboties vidējā ātruma kontroles posms 9,5 kilometru garumā, informēja "Latvijas valsts ceļu" (LVC) pārstāvji.
14.sep Ziņu aģentūra LETA
No ceturtdienas, 14.septembra, Rīgas pašvaldība Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas apkārtnē sāks ieviest satiksmes organizācijas izmaiņas, vairākās ielās nosakot vienvirziena kustību un samazinot atļauto braukšanas ātrumu.
13.sep Portāls nra.lv
Uzbrauktuves no Krasta ielas uz Lāčplēša ielu remontdarbu laikā no šodienas ieviestas izmaiņas 12. un 34. autobusa maršrutā, informē uzņēmums "Rīgas satiksme".
13.sep Ziņu aģentūra LETA
Noslēdzot Dzirnavu ielas dzelzceļa pārvada dienvidu daļas nesošo konstrukciju izbūvi, no šodienas Dzirnavu ielas posmā no Satekles ielas līdz Turgeņeva ielai atjaunos visa veida transportlīdzekļu satiksmi un gājēju kustību, informē būvniecības firmas "BeReRix" pārstāvji.
11.sep Ziņu aģentūra LETA
Salaspils tuvumā šorīt sešu auto sadursmē cietis viens cilvēks, ziņo Valsts policija.
8.sep Ziņu aģentūra LETA
Valsts autoceļu tīklā būvdarbi turpinās gandrīz 50 posmos, tajos ieviesti satiksmes ierobežojumi, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).
8.sep Ziņu aģentūra LETA
Šonakt uz Tallinas šosejas (A1) no Siguļiem līdz Lilastei un uz Valmieras šosejas (A3) posmā no krustojuma ar vietējo autoceļu Plācis-Rozula līdz Stalbei sāks darboties vidējā ātruma kontroles posmi, informē Latvijas valsts ceļu" (LVC) pārstāvji.
8.sep Ziņu aģentūra LETA
Laika posmā no 7. septembra līdz 9. septembrim ielu asfaltēšanas darbu dēļ nakts laikā plānots ierobežot satiksmi Ģenerāļa Radziņa krastmalā un ar to saistītajos krustojumos.
7.sep Portāls nra.lv
Turpinoties būvdarbiem Daugavas stadionam pieguļošajā teritorijā, no šodienas līdz 30.septembrim ierobežos transportlīdzekļu satiksmi vairākos Augusta Deglava ielas krustojumos, informē Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.
7.sep Ziņu aģentūra LETA
Naktī uz piektdienu uz Tallinas un Valmieras šosejām sāks darboties vidējā ātruma kontroles posmi, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi".
7.sep Portāls nra.lv
"Rail Baltica" dzelzceļa pārvada izbūves laikā no šodienas līdz 20.oktobrim slēgs transportlīdzekļu satiksmi Rīgā, Prāgas ielā, informē būvniecības firmas "BeReRix" pārstāvji.
5.sep Ziņu aģentūra LETA
No šodienas Imantā sāks ierīkot sabiedriskā transporta joslu Zolitūdes ielas posmā no Gramzdas ielas līdz dzelzceļa pārbrauktuvei virzienā uz pārbrauktuvi.
4.sep Ziņu aģentūra LETA
No šodienas Rīgā tiks mainīti atsevišķu sabiedriskā transporta pieturvietu nosaukumi, informē uzņēmums "Rīgas satiksme".
4.sep Ziņu aģentūra LETA
Informatīvais raidījums “360TV ZIŅneši” šajā nedēļā devās noskaidrot, kāds bijis iemesls līdz gada beigām slēgt vilcienu stacijas "Cena" Jelgavas līnijā, "Kūdra" – Tukuma līnijā, "Inčupe" – Skultes līnijā. Trīs pieturvietas slēgs Aizkraukles līnijā – "Dārziņi", "Rumbula" un "Kaibala". Par šādu lēmumu dusmīgi ir apkārtējie iedzīvotāji, kuriem nāksies domāt citus maršrutus, lai nokļūtu Rīgā.
1.sep Portāls nra.lv
Zinību diena jeb 1. septembris ir izteikta robežšķirtne starp vasaru un rudeni – ir beidzes skolēnu brīvlaiks un vasaras atvaļinājumu laiks, ikdiena atgriežas ierastajā ritmā. Taču pārmaiņas skar arī satiksmi – tā kļūst ievērojami intensīvāka, uz ielām parādoties vairāk automašīnām, bet uz ietvēm – gājējiem un mikromobilitātes rīkiem. AAS "Balts" (PZU grupa) vēsturiskie dati liecina, ka pirmajā skolas dienā ceļu satiksmes negadījumu skaits pieaug par 50%.
31.aug Portāls nra.lv
Mārupes novada Babītes pagastā sākts pārbūvēt Rīgas apvedceļu (A5) posmā no Rīgas robežas līdz pārvadam pār Jūrmalas šoseju (A10), informē "Latvijas valsts ceļi" (LVC) pārstāvji.
30.aug Ziņu aģentūra LETA, Portāls nra.lv
Būvdarbu laikā vairākos Maskavas ielas posmos noteikti satiksmes ierobežojumi, informē Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.
29.aug Portāls nra.lv
Naktī uz trešdienu, 30. augustu, uz Vidzemes šosejas (A2) no tilta pār Vējupīti Siguldā līdz Augšlīgatnei (54,5.–62,3. km) un uz valsts reģionālā autoceļa Cēsis–Vecpiebalga–Madona (P30) no Jaunkleķeriem līdz  Krustakrogam (P30) (22,1.–29,0. km) sāks darboties vidējā ātruma kontroles posmi, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi".
29.aug Portāls nra.lv
Šodien sinoptiķi Latvijā prognozē stipras lietusgāzes un Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs ir izsludinājis dzelteno brīdinājumu. Lietusgāzes jau no paša agra rīta skārušas Rīgu, tāpēc "Rīga satiksme" brīdina ikvienu sabiedriskā transporta pasažieri.
28.aug Portāls nra.lv