Satiksme

11.jun
10. jūnijā Jelgavā notika traģisks negadījums – kāds vīrietis atpakaļgaitā vadīja automašīnu un uzbrauca 1936. gadā dzimušam gājējam, kurš ceļu satiksmes negadījumā guva traumas un vēlāk nomira slimnīcā. Policijā par notikušo ir sākts kriminālprocess.
 
9.jun
Aizvadītās nedēļas nogalē, 6. jūnijā, Valsts policijas Jēkabpils iecirkņa amatpersonas saņēma informāciju, ka persona, vadot transportlīdzekli „Mercedes-Benz Sprinter”, ar savu braukšanas stilu apdraud satiksmes drošību un citus satiksmes dalībniekus un, iespējams, ir alkohola reibumā, informē Valsts policija.
 
8.jun
Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka Austrumu maģistrāles 1. kārtas būvniecības laikā, papildu esošajām satiksmes organizācijas izmaiņām tiks ieviesti jauni ierobežojumi.
 
7.jun
Visā valsts teritorijā turpinās aktīva ceļu būvniecības sezona, būvdarbi notiek 87 autoceļu posmos. Visvairāk to ir uz reģionālajiem autoceļiem, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi".
 
6.jun
Siltajā sezonā elektrisko skrejriteņu skaits uz ielām palielinās. Attīstītais nomas sektors lielākajās Latvijas pilsētās padara šo transportlīdzekli viegli pieejamu. Diemžēl, palielinoties elektrisko skrejriteņu skaitam, palielinās arī ar tiem saistīto negadījumu skaits. Šogad jau ir fiksēti pirmie gadījumi, un visbiežāk tie ir kaulu lūzumi, kuru ārstēšanas izmaksas var sasniegt pat 1000 eiro, liecina If Apdrošināšanas statistika.
 
6.jun
Svētdien par 10-20 minūtēm var kavēties vilcieni virzienā uz un no Saulkrastiem, kā arī atsevišķi Jūrmalas virziena pasažieru vilcienu reisi, liecina VAS "Latvijas dzelzceļš" paziņojums mikroblogošanas vietnē "Twitter".
 
4.jun
Visā valsts teritorijā turpinās ceļu būvniecības sezona, būvdarbi notiek 87 valsts autoceļu posmos. Visvairāk to ir uz reģionālajiem autoceļiem. Plānojot savus braucienus, aicinām rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem un sekot informācijai būvdarbu kartē VSIA Latvijas Valsts ceļi mājas lapā www.lvceli.lv.
 
4.jun
Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 100 ceļu satiksmes negadījumi. Tajos cietuši 13 cilvēki un viens gājis bojā. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 410 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 172 par ātruma pārsniegšanu, septiņi par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā, viens par automašīnas vadīšanu narkotisko vielu iespaidā un viens par agresīvo braukšanu.
 
1.jun
No šodienas būs vairākas izmaiņas reģionālo autobusu sarakstos, aģentūru LETA informēja Autotransporta direkcijā.
 
28.mai
Ceturtdien Tukumā avarējusi degoša automašīna, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.
 
28.mai
Visā Latvijā turpinās ceļu būvniecības sezona, būvdarbi notiek 77 autoceļu posmos, bet vislielākie satiksmes ierobežojumi pašlaik ir noteikti ceļā starp Tukumu un Kuldīgu, informēja "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
 
27.mai
Seši bojāti auto un pieci cietuši cilvēki, turklāt viens no tiem šobrīd atrodas ļoti smagā stāvoklī. Tādas ir sekas naktī notikušajam negadījumam Ķengaragā. Aculiecinieki apgalvo, ka iemesls spraigajai avārijai bija jauniešu izklaides, proti, tie uz publiskā ceļā sarīkoja sacīkstes, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
27.mai
Uz notnoteiktu laiku slēgta satiksme pa autoceļu Inciems-Sigulda-Ķegums (P8) pie Gūtmaņalas, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi".
 
25.mai
Vakar, 24. maija, pēcpusdienā Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas inspektori, pildot dienesta pienākumus, fiksēja kādu ļoti steidzīgu automašīnas “VW Touran” vadītāju. Vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 km/h, viņš brauca ar 160 km/h. Turklāt vadītājs pie stūres bija sēdies pamatīgā alkohola reibumā.
 
25.mai
Ceļa būvdarbos notikuša negadījuma dēļ šovakar uz laiku slēgta satiksme pa autoceļu P8 Inciems-Sigulda-Ķegums pie Turaidas, pastāstīja VAS "Latvijas valsts ceļi" (LVC) pārstāve Anna Kononova.
 
24.mai
Rīgas dome uz šo gadu plāno atcelt bezmaksas braukšanu sabiedriskajā transportā valsts svētkos, Jāņos un gadu mijā.
 
24.mai
Austrumu maģistrāles 1. kārtas būvniecības laikā no 22. maija līdz 15. decembrim tiek slēgta transportlīdzekļu satiksme Madonas ielā posmā no Braslas ielas līdz ēkai Madonas ielā 10A, kā arī G. Zemgala gatvē posmā starp Ieriķu ielu un Dzelzavas ielu, informē Rīgas domes Satiksmes departaments.
 
24.mai
Valsts ceļu tīklā turpina pieaugt remontdarbu objektu skaits un patlaban darbi notiek jau 76 posmos, portālu nra.lv informēja VSIA Latvijas Valsts ceļi.
 
21.mai
Remontdarbi patlaban notiek vairāk nekā 60 valsts autoceļu posmos, līdz ar to autobraucējiem ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem un papildu laiku ceļā,  informēja VSIA "Latvijas Valsts ceļi".
 
18.mai
Kāda asinsstindzinoša situācija iemūžināta Rīgā, kur ielu krustojumā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) transportlīdzeklis knapi no sadursmes izvairījās ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) auto.