Satiksme

Vakar, 11:20
Uz daudziem valsts asfaltētajiem autoceļiem, īpaši uz galvenajiem autoceļiem patlaban ir izveidojušās ledus risas, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi".
 
6.dec
Šorīt sniegs un apledojums vietām Kurzemē un Latgalē apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, informē VAS "Latvijas Valsts ceļi".
 
5.dec
Svētdienas rītā apledojums apgrūtina braukšanu visā valsts teritorijā, informē uzņēmums "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
 
4.dec
Sociālajā medijā "Twitter" publiskots nervus kutinošs video, kurā redzams, kā vakar, 3. decembrī, kad daudzviet Latvijā intensīvās snigšanas dēļ bija apgrūtināti braukšanas apstākļi, autovadītājas neapzinības dēļ tika izraisīta avārija.
 
3.dec
Šorīt sniega dēļ apgrūtināti braukšanas apstākļi uz visiem galvenajiem autoceļiem, bet Tallinas šosejas posmā no pagrieziena uz Tūju līdz Ainažiem braukšanas apstākļi ir īpaši sarežģīti stiprās snigšanas dēļ, liecina VSIA "Latvijas Valsts ceļi" (LVC) autoceļu karte.
 
2.dec
Šodien uz plkst. 12.30 visā valsts teritorijā turpinās snigšana, braukšanas apstākļi ir apgrūtināti, un to uzlabošana prasīs laiku, ziņo VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs".
 
1.dec
Saistībā ar piesnigušiem, neiztīrītiem un slideniem ceļiem, kas būtiski apgrūtina braukšanas apstākļus, trešdien daudzviet Latvijā var kavēties reģionālo autobusu reisu izpilde, informē Autotransporta direkcija.
 
30.nov
Ziemīgo laikapstākļu ietekmē pirmdien Latvijā notikuši 202 ceļu satiksmes negadījumi, kas ir vairāk nekā vidēji ikdienā, liecina Valsts policijas apkopotā informācija.
 
30.nov
Sniega un apledojuma dēļ šorīt ir apgrūtināti braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem visā Latvijā, izņemot Liepājas apkārtni, liecina VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) apkopotā informācija.
 
29.nov
Snigšanas dēļ Rīgā kavējas sabiedriskais transports, sociālajos tīklos vēsta "Rīgas satiksme".
 
29.nov
Šorīt visos Latvijas reģionos vismaz daži lielo autoceļu posmi ir sniegoti un apledojuši, liecina VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) apkopotā operatīvā informācija.
 
28.nov
Lai gan riepu maiņa atbilstoši ziemas sezonai ir atļauta jau no 31. oktobra, liela daļa autovadītāju izvēlas tās mainīt īsi pirms 1. decembra.
 
26.nov
Pēdējā laikā e-komercijas tirgus ir piedzīvojis milzu izaugsmi, kas neapšaubāmi ir ietekmējis atsevišķu nozaru darbību. Piemēram, lielais pieprasījums pēc precēm tiešsaistē ir palielinājis pieprasījumu pēc kravu pārvadājumu pakalpojumiem. Uzņēmumiem, kas piedāvā šos pakalpojumus, bija jāpielāgojas strauji mainīgajām biznesa vajadzībām un jāpiedāvā paši labākie risinājumi efektīvai preču pārvadāšanai. Tiem, kas kravu transportēšanā izmantoja jaunākās tehnoloģijas, process noritēja daudz efektīvāk.
 
24.nov
Austrumu maģistrāles izbūves darbu laikā no 27.novembra būs izmaiņas 13. un 20. autobusa maršrutā un kustības sarakstos, informē SIA "Rīgas satiksme".
 
18.nov
„Rīgas satiksme” informē, ka Valsts svētkos 18. novembrī, kā arī 19. novembrī, būs izmaiņas sabiedriskā transporta, autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbībā.
 
17.nov
Svētdien, 21.novembrī, Mirušo piemiņas dienas pasākumu laikā atsevišķos sabiedriskā transporta maršrutos tiks norīkoti papildu reisi, informēja SIA "Rīgas satiksme" Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja pienākumu izpildītāja Inese Rozīte.
 
15.nov
Pret Covid-19 nevakcinētu šoferu dēļ Liepājā būs traucēta autobusu maršrutu un reisu izpilde, informēja Liepājas pašvaldības aģentūrā "Liepājas sabiedriskais transports".
 
11.nov
Šodien, Lāčplēša dienā tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Rīgā, 11.novembra krastmalā, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
 
10.nov
SIA "Latvijas Valsts ceļi" (LVC) saistībā ar mainīgiem laikapstākļiem aicina autovadītājus būt uzmanīgiem un atgādina, ka daudzviet šonedēļ iespējami apledojuši autoceļi.
 
10.nov
Saistībā ar mājsēdi un pasažieru skaita samazinājumu no šodienas līdz 15.novembrim Pierīgā atcelti 32 autobusu reisi 11 maršrutos, informē Autotransporta direkcija.