Muzeju nakts

16.mai
Vairāk nekā 190 Latvijas muzeji un citi sabiedriskās dzīves organizatori 14.maijā vēra durvis Muzeju nakts bezmaksas norisēm, un valsts akreditāciju guvušie muzeji nakts norisēs sagaidījuši 133 458 apmeklētājus.
 
14.mai
Šogad Muzeju naktī pirmo reizi Rīgas pils viesiem ir iespēja aplūkot dāvanu istabu, kur apskatāmas Valsts prezidentiem pasniegtās diplomātiskās dāvanas. Apmeklētājiem, kā ierasts, Muzeju naktī ir iespēja aplūkot visas Rīgas pils priekšpils daļas reprezentācijas zāles – Ģerboņu zāli, Balto zāli, Sūtņu akreditācijas zāli un Svētku zāli, kā arī citas telpas – parādes vestibilu un kāpnes, Zaļo zāli un Zilo foajē, Rīgas istabu, Dorotejas istabu un pirmā Latvijas Valsts prezidenta Jāņa Čakstes darba kabinetu. Tāpat Muzeju naktī ir apskatāmi visu augstāko Latvijas valsts apbalvojumu komplekti.
 
14.mai
Muzeju nakts, kas šogad notiek pēc divu gadu pārtraukuma, pulcē daudz interesentu. Dažās vietās rindas jau sāka veidoties agrā pēcpusdienā.
 
14.mai
Latvijas muzeji un citas sabiedrisko dzīvi veidojošas iestādes visā Latvijā šodien iesaistīsies starptautiskajā Muzeju nakts akcijā un apmeklētājus aicinās piedalīties īpašajās šī pasākuma norisēs.
 
15.mai 2021
Muzeju nakts norises, pielāgojoties epidemioloģiskajai situācijai, 15.maijā notiks virtuālajā vidē un muzeju āra ekspozīcijās, informēja Kultūras ministrijas (KM) Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lita Kokale.
 
25.mar 2020
Šogad akcija Muzeju nakts visā Eiropā 16.maijā nenotiks, vēsta paziņojums Kultūras ministrijas (KM) mājas lapā.
 
19.mai 2019
Kā Muzeja nakts viesus sagaidīja Latvijas Universitātē, VEF Kultūras pilī, Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā, Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā, Aizsardzības ministrijā, izstāžu zālē "Arsenāls", Rīgas Ūdensapgādes muzejā un Rīgas zooloģiskajā dārzā. Jau ziņots, ka sestdien visā Latvijā norisinājās Muzeju nakts pasākumi, piedāvājot rekordlielu iestāžu skaitu. Muzeju nakts Latvijā notika jau 15. reizi.
 
18.mai 2019
Muzeju nakts pasākumi šogad norisināsies 190 vietās visā Latvijā, informē kultūras ministre Dace Melbārde. Muzeju nakts tēma šogad ir "Tālavas turētājs", aicinot izcelt varonību Neatkarības kara cīņu simtgades atzīmēšanā.
 
15.mai 2019
“Rīgas satiksme" informē, ka 18. maijā Muzeju nakts pasākumu ietvaros tiks organizēti papildu reisi un vairāki sabiedriskā transporta maršruti no pilsētas centra kursēs līdz plkst. 2:00.
 
15.mai 2019
Šo sestdien visā Latvijā norisināsies Muzeju nakts pasākumi, piedāvājot rekordlielu iestāžu skaitu, kas vērs savas durvis apmeklētājiem 18. maija vakarā un naktī. Ieeja ir bez maksas. Muzeju nakts Latvijā notiek jau 15. reizi.
 
14.mai 2019
Muzeju nakts pasākumi šogad norisināsies 190 vietās visā Latvijā, žurnālistus informēja kultūras ministre Dace Melbārde (VL-TB/LNNK).
 
14.mai 2019
Muzeju naktī, 18.maijā no plkst.18 līdz pusnaktij, visām vienreizējām vilcienu biļetēm vilcienu maršrutos tiks piešķirta 50% atlaide, informēja AS "Pasažieru vilciens" pārstāve Agnese Līcīte.
 
26.mai 2018
Muzeju nakti Rīgā neapmeklēju vairākus gadus – nenoliedzu, ka programma ir interesanta, bet tā drūzmēšanās un grūstīšanās, centieni ieraudzīt kaut ko aiz citu cilvēku mugurām… Nē. Ārpus Rīgas par Muzeju nakti ir patīkamas atmiņas. Lielākoties tur šis pasākums ir ģimenisks. Vismaz man ir gadījies Muzeju nakti ārpus galvaspilsētas piedzīvot tādu.
 
23.mai 2018
Sestdien, Muzeju nakts ietvaros Daugavpils cietoksnī notika Martas balle.
 
21.mai 2018
Piedāvājot daudzveidīgas norises, četrpadsmitajā Muzeju naktī 204 ar kultūrvēsturisko mantojumu saistītas apskates vietas visos Latvijas reģionos vēra durvis bezmaksas apmeklējumiem. Līdz ar 122 akreditētajiem muzejiem Muzeju naktī - š.g. 19. maijā - iesaistījās arī 82 citas kultūras un valsts pārvaldes institūcijas.
 
21.mai 2018
Muzeju nakts pasākumi norisinājās 204 vietās visā Latvijā: Rīgā – 77, kas ir par desmit vairāk nekā pērn, Vidzemē – 46, kas ir par septiņām vietām vairāk nekā pērn. Kurzemē – 32, Latgalē – 31, Zemgalē – 18 vietās.
 
20.mai 2018
Muzeju nakts pasākumi sestdien norisinājās 204 vietās visā Latvijā. Muzeju nakts tēma šogad bija "šūpulis", jo pasākumos un ekspozīcijās tiks vēstīts par Latvijas valstiskuma dzimšanu, brīvības jautājumiem, dzimtām un novadiem.
 
19.mai 2018
Sestdien, 19.maijā, Latvijā notiek nu jau par tradīciju kļuvusī Muzeju nakts. Portāls nra.lv piedāvā ielūkoties, kas pasākuma laikā apskatāms Rīgā un citviet Latvijā.
 
18.mai 2018
Lai gan dažs lasītājs teiks – jā, jā, mēs visu zinām, Muzeju nakts priekšvakarā laiks atgādināt dažas patiesības par šī masu pasākuma baudīšanu, lai sestdiena, 19. maijs, būtu izdevusies.