Vai ASV nav agresorvalsts? Vai angļu valoda priekš Latvijas nav okupantu valoda? Kādēļ man latviešu dziesmu vietā jau 40 gadus jāklausās angļu murmuļi?Ko?! Kas viņi tādi,ko te meklē? Tad uz visiem jāattiecina,ne tikai uz krieviem! Liekuļi un meļi!!!
Tev nav jāklausās dziesmas angļu valodā, tu droši vari doties uz varenplašo Krievzemi, kur tevi nenomocīs dziesmas angļu valodā, un kamēr vēl robežas vēl vaļā uz turieni. Tur arī tevi citi Genas sagaidīs ... 🤪
Komentāri: ASV vēstnieces apsveikums Jāņos izpelnās bargu latviešu kritiku
Vai ASV nav agresorvalsts? Vai angļu valoda priekš Latvijas nav okupantu valoda? Kādēļ man latviešu dziesmu vietā jau 40 gadus jāklausās angļu murmuļi?Ko?! Kas viņi tādi,ko te meklē? Tad uz visiem jāattiecina,ne tikai uz krieviem! Liekuļi un meļi!!!
Tev nav jāklausās dziesmas angļu valodā, tu droši vari doties uz varenplašo Krievzemi, kur tevi nenomocīs dziesmas angļu valodā, un kamēr vēl robežas vēl vaļā uz turieni. Tur arī tevi citi Genas sagaidīs ... 🤪
Nu re kā! Amerikāņi gribēja kā labāk bet sanāca kā vienmēr.
"īstenajiem patriotiem" grūti izdabāt. Pat ASV, viņu sapņu zeme.
Es tev labāk ieteiktu izteikties par sevi, par savu "sapņu zemi", piemēram, nevis stāstit pasaciņas par citiem, par kuriem neko nezini vispār.
Komentēt