Komentāri: "Mani uz tādu olimpiādi ar varu nepiespiestu doties"; Račs lepojas ar meitu

Vai latviešu gramatikā vairs ģenetīva locījumu nelieto?

28.apr 2022 Atbildēt

Tas Jums jājautā G. Rača meitai!

29.apr 2022 Atbildēt

Lieto ģenitīvu, nevis ģenetīvu

5.mai 2022 Atbildēt

Mērijai - pieņemu, ka Jūs neprotat raksīt tajā pašā FB.. ;) Paskatiet, kā izskatās oriģinālais ieraksts. Varbūt tā varētu saprast...

p.s. kādēļ ģenItīvs? :))) Es vēl saprastu, ja akuzatīvu lūgtu... :)))

28.apr 2022 Atbildēt

rakstīt -aŗī man gramtikas kļūdas :))))

28.apr 2022 Atbildēt

:DDDDDDD Ok, man pirksti nosaluši :D Jēgu sapratāt. Varbūt.

28.apr 2022 Atbildēt

ar dēlu arī vajag lepoties

28.apr 2022 Atbildēt

Paldies skolotājai Keiai. Skolotāja Kei, tā ir pareizi?

4.mai 2022 Atbildēt

Mērijai un Kitijai))) Meitai, draudzenei (kam?). Abas neuzminējāt. Tas ir datīvs)))

8.mai 2022 Atbildēt

Komentēt

atbilde atcelt