Vai latviešu gramatikā vairs ģenetīva locījumu nelieto?
Tas Jums jājautā G. Rača meitai!
Lieto ģenitīvu, nevis ģenetīvu
Mērijai - pieņemu, ka Jūs neprotat raksīt tajā pašā FB.. ;) Paskatiet, kā izskatās oriģinālais ieraksts. Varbūt tā varētu saprast...
p.s. kādēļ ģenItīvs? :))) Es vēl saprastu, ja akuzatīvu lūgtu... :)))
rakstīt -aŗī man gramtikas kļūdas :))))
:DDDDDDD Ok, man pirksti nosaluši :D Jēgu sapratāt. Varbūt.
ar dēlu arī vajag lepoties
Paldies skolotājai Keiai. Skolotāja Kei, tā ir pareizi?
Mērijai un Kitijai))) Meitai, draudzenei (kam?). Abas neuzminējāt. Tas ir datīvs)))
Komentāri: "Mani uz tādu olimpiādi ar varu nepiespiestu doties"; Račs lepojas ar meitu
Vai latviešu gramatikā vairs ģenetīva locījumu nelieto?
Tas Jums jājautā G. Rača meitai!
Lieto ģenitīvu, nevis ģenetīvu
Mērijai - pieņemu, ka Jūs neprotat raksīt tajā pašā FB.. ;) Paskatiet, kā izskatās oriģinālais ieraksts. Varbūt tā varētu saprast...
p.s. kādēļ ģenItīvs? :))) Es vēl saprastu, ja akuzatīvu lūgtu... :)))
rakstīt -aŗī man gramtikas kļūdas :))))
:DDDDDDD Ok, man pirksti nosaluši :D Jēgu sapratāt. Varbūt.
ar dēlu arī vajag lepoties
Paldies skolotājai Keiai. Skolotāja Kei, tā ir pareizi?
Mērijai un Kitijai))) Meitai, draudzenei (kam?). Abas neuzminējāt. Tas ir datīvs)))
Komentēt