Es personīgi nezinu, kur un kā dabūt Ukrainas bruņoto spēku bankas kontu. Ļoti iespējams, ka Ahedžekova, jau pavecs cilvēks, ir kļuvusi par upuri internetkrāpniekiem, kas uzdevušies par Ukrainas bankas darbiniekiem.
1000% atbalstu. Tiko atbrauca brāļa sieva ar mazbērniem. Stulbajam putleram sen vajadzēja skābekli piegriezt, nevis gaidīt Čečenijas, Moldovas un Gruzijas atkārtojumus. Viņa valdīšanai ir krahs un viņš to ļoti labi saprot. Šitas pidrilla labprātīgi neaizies, būtu iespēja, pati nošautu.
Cepuri nost! Un izturību, jo putleristi ir attapušies, ka šāds atbalsts iet plašumā un vēlas pieņemt ukazu, ka šāda rīcība ir valsts nodevība un sodāma krimināli, vai kā izteicās viens no tiem mērgļiem, citējot Ļeņinu: "Inteļigencija - govno!" un būtu jārīkojas pēc kara laika likumiem.
Krievijā ziedošana ienaidnieka armijai draud līdz 20 gadiem. Arī ziņots, ka aktrisei nav sava instagram konta, tādēļ pati viņa nevarēja izvietot par sevi šo informāciju, vai tikai kāds kremlins un putinoīds necenšās šo jauko aktrisi ietupināt, jo viņa ir ļoti sirsnīgs, līdzjūtīgs un patiess cilvēks, pilnīgi pretējs pašreizējiem "kacapiem", kas atbalsta savu ārprātīgo Putinu.
Forša aktrise,bet uz vecumu laikam tāda jocīga paliek...Viņa tiešām tic tāpat kā pastalnieki ka saziedotā nauda tiks kādam??Hahaha !Tur korupcija tāda ka uhhhhhhh-mūsu pidariem vēl ir kur pamācīties !Un nesaprotu-ukraiņus dāsni sponsorē amerikāņi,kuri šo karu arī iniciēja un tagad darīs visu lai tas neapstātos!
Komentāri: Krievijas aktrise Lija Ahedžakova Ukrainas armijai ziedojusi 10 000 ASV dolāru
Es personīgi nezinu, kur un kā dabūt Ukrainas bruņoto spēku bankas kontu. Ļoti iespējams, ka Ahedžekova, jau pavecs cilvēks, ir kļuvusi par upuri internetkrāpniekiem, kas uzdevušies par Ukrainas bankas darbiniekiem.
Vienīgais, ko tu patiesi zini, ir komentāru rakstīšana, pārējā informācija nav priekš tavām gludajām smadzenēm.
Laine, par ko jūs brīnaties, par to jau nick name vien liecina.
. . . www.youtube.com/watch?v=FMSZRNeSwpc
tur tad ir konti un blogeris nav "falšais" :))
Divas pārgudrās zosis(pojene un l.),ejiet labāk zupu vārīt!
Tā jau ir, jā... :(
Tiešām īpaši,īpaši stulbs
Piedod, Jasūn... Ja vari.
Nu šitā rusofobe jau izcēlās kad bruka PSRS un kad šāva jau uz Krievijas palamenta ēku.
Русский корабль, иди нахуй!
Ko Tu šeit dari, turpini pirst Krievijas saitos. Tādi gudrinieki Latvijā ir vairāk, kā vajag. Jūs pat ar izkapti neizpļaut.
10 000$ = 10 000 Molotova kokteiļu!
Un, zināt, ukraiņi prot tos likt lietā! Okupanti degs kā svecītes.
1000% atbalstu. Tiko atbrauca brāļa sieva ar mazbērniem. Stulbajam putleram sen vajadzēja skābekli piegriezt, nevis gaidīt Čečenijas, Moldovas un Gruzijas atkārtojumus. Viņa valdīšanai ir krahs un viņš to ļoti labi saprot. Šitas pidrilla labprātīgi neaizies, būtu iespēja, pati nošautu.
Jā, kremļa hunta cerēja uz ātru uzvaru, tādējādi ceļot savu reitingu tautas acīs. Bet, nē, pārrēķinājās, nebija gatavi tādam ukraiņu patriotismam.
Ukraina ir liela, nav kremlim pa zobam, rīklē iestrēgs!
Kremļa fašistu režīms zaudēs šo karu. Un tālāk? Kremļa hunta kritīs!
Un Krievija beidzot iegūs brīvību!
Русский корабль, иди нахуй!
Redz ko nozīmē vienotība. Kijevā, kur krievi tāpat kā Rīgā ir vairākums, vienalga gatavi pretoties putleram.
Cepuri nost! Un izturību, jo putleristi ir attapušies, ka šāds atbalsts iet plašumā un vēlas pieņemt ukazu, ka šāda rīcība ir valsts nodevība un sodāma krimināli, vai kā izteicās viens no tiem mērgļiem, citējot Ļeņinu: "Inteļigencija - govno!" un būtu jārīkojas pēc kara laika likumiem.
Krievijā ziedošana ienaidnieka armijai draud līdz 20 gadiem. Arī ziņots, ka aktrisei nav sava instagram konta, tādēļ pati viņa nevarēja izvietot par sevi šo informāciju, vai tikai kāds kremlins un putinoīds necenšās šo jauko aktrisi ietupināt, jo viņa ir ļoti sirsnīgs, līdzjūtīgs un patiess cilvēks, pilnīgi pretējs pašreizējiem "kacapiem", kas atbalsta savu ārprātīgo Putinu.
Lija Medžidovna Akhedzhakova ir dzimusi 1938. gadā Dņepropetrovskā, Ukrainā
Tiešām ir vēl pasaulē debīliķi,kuri uzskata ka Putins ir visas pasaules ļaunuma sakne un nevis amerika???
Forša aktrise,bet uz vecumu laikam tāda jocīga paliek...Viņa tiešām tic tāpat kā pastalnieki ka saziedotā nauda tiks kādam??Hahaha !Tur korupcija tāda ka uhhhhhhh-mūsu pidariem vēl ir kur pamācīties !Un nesaprotu-ukraiņus dāsni sponsorē amerikāņi,kuri šo karu arī iniciēja un tagad darīs visu lai tas neapstātos!
Drosminiece, cerams ka daudzi inteliģenti rikosies līdzīgi.
Apsveicu aktrisi par drosmi!
Ceru ka Putins ir Rasputina radinieks un viņu kā Rasputinu novaļīs savējie.
Nu jūs klauni esat, tiešām. Viņai nav instragram konta, pārbaudiet informāciju. Šo ziņu ļoti ātri noraidīja kā patiesu.
Komentēt