Komentāri: Staķim nervi vairs netur; viņa atbilde Gobzemam kļuvusi leģendāra

Mārtiņ,laikam jau citu darbības vārdu Gobzems nesaprot..🤭Lepojos!❤

26.feb 2022 Atbildēt

Martiņam, civilizētās valstīs, pēc šādu vārdu lietošanas būtu jāpamet amats. Valsts amatpersonas nedrīkst šādi komunicēt! Jācer, ka Kariņš, Levits neņems piemēru no Mārtiņa.

26.feb 2022 Atbildēt
Imre Apse @imre.apse atbilde Guntis Akmeņkalns

Visu ppareizi, ietilpīgi uzskatāmi Stakis pateica. Pretēji tolerantajam un bezgalīgi pieklājīgajam pretī dod nespējīgajam. sajūti tšķirību.

26.feb 2022 Atbildēt
Diāna Kursīte @di.na.kurs.te atbilde Guntis Akmeņkalns

👌👍🤝

26.feb 2022 Atbildēt
Acidum @acidum atbilde Diāna Kursīte

🤬

Laikam esi tik smalka, ka pat nekakā.

26.feb 2022 Atbildēt

Ko nepareizi teica Gobzems?????????

26.feb 2022 Atbildēt

piekrītu!

26.feb 2022 Atbildēt

Pipo, vienkārši atpisies..neies te tagad Katram un Katrai skaidrot...

27.feb 2022 Atbildēt

prieks, ka latviešiem tādas sievietes. piepisties neesi mēģinājusi?

27.feb 2022 Atbildēt
Konstance Kalniņa @konstance.kalni.a atbilde Guntis Akmeņkalns

Tāpat uzrakstīja Mārtiņš Brauns (lai viņam vieglas smiltis) Kivičam.Brauns gan nebija poltiķis.Bet tādus vārdus inteliģenti cilvēki nelieto (vismaz ne interneta portālos).

27.feb 2022 Atbildēt

Ļoti pareizi,Mārtiņ.šitais ampelmanis citu valodu nesaprot!

26.feb 2022 Atbildēt

Melānija... Vienkārši atp!sies.

27.feb 2022 Atbildēt
Saulceris @yuris atbilde Viltvaardis

Viltvārdi, nepis te visiem smadzenes.

27.feb 2022 Atbildēt

nu feins rīgas domes galva Ušakovs nekad artādiem vārdiem nemētājās kauns un negods taisnība jau ir gonzemam uz citu nelaimi iegust popuritāti

26.feb 2022 Atbildēt

Ušakovs tikai kameru priekšā vienu sievieti par mauku nosauca, bet tas jau nekas…

26.feb 2022 Atbildēt

Par ušakovu kā par mironi, vai nu labu, vai neko, jo 2009.gada domes sēde notika nesaprotamā svešvalodā, spriežot pēc komentāra pareizrakstības.

26.feb 2022 Atbildēt

ušakovs mētājās ar daudz rupjākiem vārdiem.ja neesat dzirdējusi,nerakstiet muļķības!

26.feb 2022 Atbildēt

"Prasts" tas staķis gan darbos,gan runas izvēlē...

26.feb 2022 Atbildēt

kads nevar gobzemam normali iedot pa seju , kurs vins dzivo

26.feb 2022 Atbildēt

Tu tak sīks mēsls esi. Par kādu seju runā?

27.feb 2022 Atbildēt

Nemaz neesmu Staķists, bet Gobzems citu atbildi nav pelnījis. Pat jebkurš nonēsāts zābaks ieliek Gobzemam! 👍

26.feb 2022 Atbildēt

Tā vīri runā ar maziem lecīgiem smerdeļiem. Sist laikam tādu gobzemu nevar, bet iespert pa pakaļu,- to gan

26.feb 2022 Atbildēt

piekrītu - īsti vīri sper pa pakaļu.

27.feb 2022 Atbildēt

nu es domāju - latvieši

27.feb 2022 Atbildēt

divi āksti

26.feb 2022 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Tu un Gobzems?

26.feb 2022 Atbildēt

Citu valodu Gobzems nav pelnijis..

26.feb 2022 Atbildēt

Staķis priekš Rīgas nav izdarījis neko - ir salicis tikai mega dārgus stabiņus un uztaisījis sev 2 reiz lielāku algu. ielas ir katastrofālas, sniegs tīrīts netika. apaļš nulle tas mūsu mērs. Viņš vismazāk var vispār uz kādu kaut ko teikt. Ps - Gobzems man arī nepatīk

26.feb 2022 Atbildēt

nu nē - Staķis sniegu tīrīja tik dārgi, ka jebkurš krievs būtu bez valodas

27.feb 2022 Atbildēt

Kā sacīt, vīrs un vārds. Uzliku stabiņus, pieliku sev algu, un tagad visi atpišaties.

27.feb 2022 Atbildēt

Gobzema rakstītais un uzvedība vispār un vienmēr ir bijusi vērsta (maksimāli un absolūti) pret mūsu valsti.

Un ņemot visu ko tas jefiņš ir nodarījis viņš arī ir saņēmis adekvātu atbildi.

26.feb 2022 Atbildēt

Neko nevaru pateikt par Staķi,bet Gobzemam lielākā daļa Latvijas teiktu tāpat!🤭

26.feb 2022 Atbildēt

Pāris LGBT aktīvisti. Tādi kā tu. Un tava māte.

27.feb 2022 Atbildēt

Nevis leģendāra bet ļoti prasta un Sarmīte tas ir ļoti slikti ,ka Jūs vēl atbalstāt tādu uzvedību fui un vairāk neko nevaru pateikt ,lepojies vien ar savu trulumu

26.feb 2022 Atbildēt

Stakis ,politikes dels.Ko paveica Stake -neko///Ari sis tik pacel sev algu...Gobzems-telotajs,,censas kopet Nevalniju///Smiekligi abi ...

26.feb 2022 Atbildēt

Staki pis naxuij!!!

26.feb 2022 Atbildēt

kapēc lietot krieva vārdus , ja var inteliģenti pateikt - pisies dirst - tā ir latviešu ikdiena.

27.feb 2022 Atbildēt

Paldies Staķa kg.Neko citu-tikai to....

27.feb 2022 Atbildēt

Kāds kauns privātu saraksti publicēt?bett protams-apenes jau neparādīsi....Klaunu klauns gobzemiņš....

27.feb 2022 Atbildēt

JĀ!!! Augstākās sabiedrības krējuma cienīga atbilde. Mums, parastajiem, ir no kā ņemt piemēru!!!

27.feb 2022 Atbildēt

Nu tad nevajag līst tādā amatā ja nervi netur.

27.feb 2022 Atbildēt

Divi idioti, kuri tālāk par bērnudārza līmeni nav izauguši.

27.feb 2022 Atbildēt

Komentēt

atbilde atcelt