Es ari nevaru lielīties ,ka esmu gudrs,bet mediķi paši raksta ,ka sapotēts cilvēks tāpat var būt vīrusa pārnēsātājs.(neslimo,bet pārnēsā) Tātad no viņa ir jāsargājas tāpat kā no nevakcinēta.Otrs,kāpēc vakcinētie baidās no nevakcinētajiem? Melot ir jāmāk.Trešais,paši mediķi atzīst,ka katram paveidam vajag savu poti.Tas nozīmē imunitātes nav kamēr tev nesagrūž vakcīnas katram kovida paveidam,nākam pie secinājuma,ka mūs muļķo un uzskata par idiotiem.Kam vilna ,tas jācērpj.
Pareizi saki. Es, piemēram, arī nepakļaujos kredītu devēju aicinājumam, kuri man e-pastā katru dienu pienāk, aizņemties naudu uz izdevīgiem nosacījumiem.
Komentāri: Reiniks neizpratnē par atvieglojumiem tiem, kas vakcinēti pret Covid-19
Peredasti var droši vakcinēties, jo bērnu, cilvēcisku pēcnācēju tāpat viņiem nav un nekad nebūs.
Es ari nevaru lielīties ,ka esmu gudrs,bet mediķi paši raksta ,ka sapotēts cilvēks tāpat var būt vīrusa pārnēsātājs.(neslimo,bet pārnēsā) Tātad no viņa ir jāsargājas tāpat kā no nevakcinēta.Otrs,kāpēc vakcinētie baidās no nevakcinētajiem? Melot ir jāmāk.Trešais,paši mediķi atzīst,ka katram paveidam vajag savu poti.Tas nozīmē imunitātes nav kamēr tev nesagrūž vakcīnas katram kovida paveidam,nākam pie secinājuma,ka mūs muļķo un uzskata par idiotiem.Kam vilna ,tas jācērpj.
Pareizi saki. Es, piemēram, arī nepakļaujos kredītu devēju aicinājumam, kuri man e-pastā katru dienu pienāk, aizņemties naudu uz izdevīgiem nosacījumiem.
Nu tur jau ir tas suns aprakts,tikai nepasaka to kuram tie noteikumi ir izdevīgi. Nemelo tak.Taisnība.
Idioti ir visi,kovida nav!!Tas ir vnk biznes ,otrkārt jums vakcinē lai juus izmirtu...pamuļķi
Prieks, ka tu neizmirsi...
Mārcis ir dalbajobs
Mike,dzintars un stulbais ir dolbajobi un pederasti.
Reinik....tu esi DEBĪLS.Ej izguli dzērumu un aizej pie psihiatra..........
Un juris ir debils,nevis Lauris Reiniks.
Bet tas nebiju es . Par šito komentu es tevi aiz pautiem pakāršu .
Komentēt