Komentāri: Baumo, ka, iespējams, iereibušo Rajecku rupji pasūtījis pašas koncerta apsargs

Es ticu, ka viņa bija alhokola reibumā. Jo vairākus gadus atpakaļ Siguldas svētkos arī viņa bija dzērusi.

31.jūl 2018 Atbildēt

"Rajecka gan neatceroties, vai apsargs ar viņu rupji izrunājies, tomēr apgalvo, ka alkohola reibumā nav bijusi" Kapēc tad neatcerās varbūt ko nopietnāku lietoja :)

31.jūl 2018 Atbildēt

nu Olga kā Olga, bet Ulda koments par Rozes šļupstiem reāli iespārda, malacis Uldis

1.aug 2018 Atbildēt

Vienmēr dzerot VARĒJA padziedāt, un nu vairs NEVAROT? Kā Kalniņš dzerot varēja tās dziesmas uzrakstīt? Jeb varbūt OĻEČKA ir aizmirsusi Turaidas zālītes laikus, kad tika žūpots un maukots divi dirsu augstumā?

31.jūl 2018 Atbildēt

NU UN???? WISI MAKSLINIEKI DZER UN PILLA IET UZ SKATUVES..CITS WAIRAK CITS MAZAK

31.jūl 2018 Atbildēt

Ja dzer Inga Seukuma, nenozīmē ka vairāk vai mazāl dzer wisas mākslenīcas.

31.jūl 2018 Atbildēt

Un kurš tad Olgu nelaida uz skatuves Gulbenē 28. jūlijā Freimaņa dziesmu koncertā? Programmā bija paredzēta, bet nebija:(

31.jūl 2018 Atbildēt

Tas pat zaļais pūķis Oļiņas nelaida. Dzer viņa nemaņā. Nav dzirdēts, ka dzertu Marina Rebeka vai Māra Krievkalne.

31.jūl 2018 Atbildēt

Kā izriet no rakstiņa nosaukuma, autoram nav šaubu, ka Rajeckas kundze bijusi iereibusi, vienīgi tiek apšaubīta apsarga rīcība - viņš, iespējams rupji pasūtījis dziedātāju, bet varbūt arī nē. Ja autori nezina kad un kur liekamas pieturas zīmes, tad tam taču ir redaktori, kuriem valodas zināšanām vajadzētu būt labākām.

1.aug 2018 Atbildēt

Kā redzams, arī tev ar tām pieturas zīmēm kā ir, tā ir.

1.aug 2018 Atbildēt

Olgai steidzami jāveic botoksa un HS injekcijas. Vismaz. Bet patiesībā - nepieciešama pilnīga sejas un kakla plastika. Skatuves cilvēks nedrīkst izskatīties tik vecs un neglīts.

1.aug 2018 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Rajeckai kā jau vecai grabažai klimaksa laikā iedzert ir pat vēlams. Lai skanīga balstiņa !!!

2.aug 2018 Atbildēt

Nu skaisti neizskatās .

3.aug 2018 Atbildēt

Komentēt