Piekrītu,cilvēks piespiedu izolācijā vēl nav slims un slimības lapa nepienākas !!! Taču ,ja tāda ir valdības prasība ,šiem cilvēkiem automātiski jāsaņem dīkstāves pabalsts !!!!! Protams tas neattiecas uz pensionāriem un citām iedzīvotāju grupām,kuriem ir regulāri ienākumi ,neskatoties uz piespiedu izolāciju!
nu tāpēc jau tā sērga tik ātri izplatās, ka valdība ekonomē tur, kur to nedrīkst darīt, jo cilvēkiem ir jādzīvo. lai dzīvotu nepieciešami līdzekļi, bet tos valdība nogriež kā ar nazi piespiedu pašizolācijā esošiem.
Komentāri: Atrodoties pašizolācijā, nepienākas darba nespējas lapas
Tas nu gan nav pareizi, jptvjmķ!
viss pienakas tikai tiem kas Saimas maajaa trenkaa gurki!!!
Piekrītu,cilvēks piespiedu izolācijā vēl nav slims un slimības lapa nepienākas !!! Taču ,ja tāda ir valdības prasība ,šiem cilvēkiem automātiski jāsaņem dīkstāves pabalsts !!!!! Protams tas neattiecas uz pensionāriem un citām iedzīvotāju grupām,kuriem ir regulāri ienākumi ,neskatoties uz piespiedu izolāciju!
Nesaprotu,kāpēc tik ilgi par to neviens nerunā ??? Kā var likt sēdēt mājās un iztikt ģimenei bez iztikas līdzekļiem ???
Taxi stāvot pat prasa naudu,bet pašizolācijā negrib dot,kur tā nauda paliek?Miljardus aizņēmās un laikam vairs nav.
nu tāpēc jau tā sērga tik ātri izplatās, ka valdība ekonomē tur, kur to nedrīkst darīt, jo cilvēkiem ir jādzīvo. lai dzīvotu nepieciešami līdzekļi, bet tos valdība nogriež kā ar nazi piespiedu pašizolācijā esošiem.
Komentēt