Komentāri: Atrodoties pašizolācijā, nepienākas darba nespējas lapas

Tas nu gan nav pareizi, jptvjmķ!

26.okt 2020 Atbildēt

viss pienakas tikai tiem kas Saimas maajaa trenkaa gurki!!!

27.okt 2020 Atbildēt

Piekrītu,cilvēks piespiedu izolācijā vēl nav slims un slimības lapa nepienākas !!! Taču ,ja tāda ir valdības prasība ,šiem cilvēkiem automātiski jāsaņem dīkstāves pabalsts !!!!! Protams tas neattiecas uz pensionāriem un citām iedzīvotāju grupām,kuriem ir regulāri ienākumi ,neskatoties uz piespiedu izolāciju!

27.okt 2020 Atbildēt

Nesaprotu,kāpēc tik ilgi par to neviens nerunā ??? Kā var likt sēdēt mājās un iztikt ģimenei bez iztikas līdzekļiem ???

27.okt 2020 Atbildēt

Taxi stāvot pat prasa naudu,bet pašizolācijā negrib dot,kur tā nauda paliek?Miljardus aizņēmās un laikam vairs nav.

28.okt 2020 Atbildēt

nu tāpēc jau tā sērga tik ātri izplatās, ka valdība ekonomē tur, kur to nedrīkst darīt, jo cilvēkiem ir jādzīvo. lai dzīvotu nepieciešami līdzekļi, bet tos valdība nogriež kā ar nazi piespiedu pašizolācijā esošiem.

28.okt 2020 Atbildēt

Komentēt

atbilde atcelt