Komentāri: Gobzems nievājoši izsakās par Viņķeles sejas aizsargmasku

Ko vispār tāds klauns var prātīgu pateikt..ar kaimiņu divi pamuļķi

8.okt 2020 Atbildēt

Kādi, bļin, Gobzem džinsi! Tie tak ir Ilzes trusiki!

8.okt 2020 Atbildēt

Vispirms kovidafēras veidotāji pēc tam Viņķele būs cietumā uz ilgiem gadiem, lai jau paniekojas pirms cietuma par noziedzību pret cilvēci....

8.okt 2020 Atbildēt

Laiks aizrunāt vietu Sarkandaugavā... Vai tiešām jāpublicē visi idioti, lai kur arī viņš no slinkošanas brīvajā laikā nesēdētu?

8.okt 2020 Atbildēt

ar šalli lakatu nedriks, bet ar veidojumu no apakšbisem var galvenais ciņa pret kovid maskai jabut ar gumiju, :)) ja nopietni tad ar tam maskam galigi garam, ķeksiša pec :(visi nesa kautkadas vecas maskas iegutas poliklinikas sen atpakaļ izmanto tas entas reizes, vai esat redzejis kadu maskaino kas izkapjot izmet masu gružkaste? :) cilveki iebaiditi ka padomju laikos , neaizmirstat ka maska ko dod pus stundu ne pus menesi, nehigena un antisanitarija kas drizak to virusu vel vairak izplata cilveks to masku pec brauciena iebaž kabata, soma un nes majas lidz nakošam braucienam , gudri??

8.okt 2020 Atbildēt

Ķēms..tu labāk algas pacel 800e minimālo..jampampiņš

9.okt 2020 Atbildēt

Nu,Gobzems jau atkal parāda savas ''gudrības''! Kāda starpība no kā maska šūta,galvenais,kad viņu valkā,un kad viņa pasargā sevi un citus no vīrusiem,un sevišķi tagad Covid trkajā laikā!

9.okt 2020 Atbildēt

Cik ilgi šis klauns vēl būs jāpacieš? Viņš tak sen solīja aizbraukt no Latvijas.

10.okt 2020 Atbildēt

Komentēt

atbilde atcelt