Žēl Diaza...
reālas izdomātas geisa un niņa bandas kārtējie izdomājumi, varbūt no 5G sākas tādas lietas, par toesat padomājuši?????????
Pēc tam nokaltušās ausis un vēl visādi brīnumi. Protams covid 19!!!!!! Idiotisma!!! Cik var par to huiņu runāt un rakstīt???
Komentāri: Sapampušas pēdas un izsitumi - jauni Covid-19 simptomi?
Žēl Diaza...
reālas izdomātas geisa un niņa bandas kārtējie izdomājumi, varbūt no 5G sākas tādas lietas, par toesat padomājuši?????????
Pēc tam nokaltušās ausis un vēl visādi brīnumi. Protams covid 19!!!!!! Idiotisma!!! Cik var par to huiņu runāt un rakstīt???
Komentēt