Komentāri: Sapampušas pēdas un izsitumi - jauni Covid-19 simptomi?

Žēl Diaza...

24.mai 2020 Atbildēt

reālas izdomātas geisa un niņa bandas kārtējie izdomājumi, varbūt no 5G sākas tādas lietas, par toesat padomājuši?????????

24.mai 2020 Atbildēt

Pēc tam nokaltušās ausis un vēl visādi brīnumi. Protams covid 19!!!!!! Idiotisma!!! Cik var par to huiņu runāt un rakstīt???

29.mai 2020 Atbildēt

Komentēt

atbilde atcelt