Komentāri: Medmāsa Itālijā, uzzinot, ka inficējusies ar Covid-19, izdara pašnāvību

Kā tiek atļauts publicēt šādas muļķības!!!?

26.mar 2020 Atbildēt

Valdiibu pasuutiitaa iebiedeeshanas taktika, taapeec ar atlauj. Zem taa visa kkas sleepjas, veelaak uzzinaasim kas tieshi. UK jau baumo ka peec kriizes doma samazinaat minimaalo algu, Es sanemu labu algu, bet ja samazinaas kko Es vnk nepiekritishu, bet bez manis kompaanija iesliigs milziigos suudos. Taa kaa lai domaa... Bet ko dariis minimaalo algu saneemeeji kuriem taisas kko nogriezt vispaar bail domaat, tur droshvien daudzi galus nevarees savilkt.

26.mar 2020 Atbildēt

Komentēt

atbilde atcelt