Valsts valoda nozīmē, ka indivīdam ar valsti (valsts iestādēm) ir jākomunicē valsts valodā. Valsts valodas likums nereglamentē, kādā valodā indivīdi komunicē savā starpā.
Kurš pie tā vainīgs? Vai miljardi ko Eiropa dod 30 gadus nebija jātērē, lai celtu un būvētu valsts labklājību, vai lai prezidentu bari var izklaidēties pa operām un kariņi lidināties par valsts naudu. Kabatas piebāztas, bet tauta stagnē. Nojauca piemoinekļus ar lielu gonoru ko krievi cēla, nu lūdzu nojauciet, pļavniekus, purvciemus, ķengaragus...... un uzcelit tā vietā savu "brīvās latvijas" mājokļus. vai kā skandināvijā gheto izmitina pa visu valsti tsk. kluso centru un jūrmalu, vai prezidentiem dzīvokļus ne Elizabetes ielā , bet Latgales un Daugavpils ielās, lai tuvāk tautai.!! Ar ko vējoņi, zatleri un rinkevičs labāki ka nevar dzīvot pļavniekos!?? vai citi tautas KALPI!?
Bet kur tava(arī mana) atbildība par nepadarīto, kur vēlētāja atbildība? Ļaunie onkuļi un tantes mūsu vietā. Izlasi Satversmi, tur viss pateikts, tikai nav rakstīts, ko darīt, ja vēlēt5ājam nav domātspējas.
Komentāri: "Nebrīnīšos, ja vēl rubļos var norēķināties." Vīrietis dalās ar pieredzēto Pļavniekos
Valsts valoda nozīmē, ka indivīdam ar valsti (valsts iestādēm) ir jākomunicē valsts valodā. Valsts valodas likums nereglamentē, kādā valodā indivīdi komunicē savā starpā.
Kurš pie tā vainīgs? Vai miljardi ko Eiropa dod 30 gadus nebija jātērē, lai celtu un būvētu valsts labklājību, vai lai prezidentu bari var izklaidēties pa operām un kariņi lidināties par valsts naudu. Kabatas piebāztas, bet tauta stagnē. Nojauca piemoinekļus ar lielu gonoru ko krievi cēla, nu lūdzu nojauciet, pļavniekus, purvciemus, ķengaragus...... un uzcelit tā vietā savu "brīvās latvijas" mājokļus. vai kā skandināvijā gheto izmitina pa visu valsti tsk. kluso centru un jūrmalu, vai prezidentiem dzīvokļus ne Elizabetes ielā , bet Latgales un Daugavpils ielās, lai tuvāk tautai.!! Ar ko vējoņi, zatleri un rinkevičs labāki ka nevar dzīvot pļavniekos!?? vai citi tautas KALPI!?
Bet kur tava(arī mana) atbildība par nepadarīto, kur vēlētāja atbildība? Ļaunie onkuļi un tantes mūsu vietā. Izlasi Satversmi, tur viss pateikts, tikai nav rakstīts, ko darīt, ja vēlēt5ājam nav domātspējas.
Komentēt