Komentāri: Rīgā divi nikni suņi uz ielas saplosa mazāku suni; vietējie šokēti

Imantas mežos, Dižbardos lidz pat Babītei visi lielie suni tekoši vaļā,saimnieki dusmīgi,ja palūdz piesiet.Newzinu,kā rikoties!

7.jan 2022 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Jopcik, nazi rokās un uz priekšu! Gaļa būs!

7.jan 2022 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Vispār, vājprāts. Kāda valsts, tāda sabiedrība. Kāda sabiedrība, tādi suņi.

7.jan 2022 Atbildēt

Ja suns ir audzināts, tad tas nekad bez komandas nevienam virsū nemetīsies, pat kaķim. Ar suni ir jānodarbojas,neviens dresēts suns nemetas virsū bez komandas. Man abi volkodavi mierīgi iet bez pavadas, laikam ar nerviem viss kārtībā.

7.jan 2022 Atbildēt

Čurūdeni padzēries? Ej pamīz.

7.jan 2022 Atbildēt

Pilnīgi piekrītu. Vācijā neesmu nevienu niknu suni brīvsolī redzējusi, nedz dzirdējusi.

7.jan 2022 Atbildēt
Sandra Orinska @sandra.orinska atbilde Roberts Cipulis

Robertiņ, reizēm cilvēkiem ir intelekts kā suņiem.

7.jan 2022 Atbildēt
Vērotājs @v.rot.js atbilde Jelena Sergejeva

Sētas kranči saņemot kauliņu, apmācīti tikai divām komandām – sēdēt un dod ķepu. Izeja būtu ka pilsētās, ciematos ar blīvu apbūvi, visiem lieliem suņiem, arī "ķēdes" suņiem būtu jāiziet apmācības kurss pie kinologa. Neapmācīts suns mājas pagalmā ir tikai dekorācija pret narkošām un sīkiem zaglēniem. Ja īstie zagļi gribēs, tad nemācītos suņus iebaros ar miega zālēm, vai ar indi.

8.jan 2022 Atbildēt

Par ko ir runa, ar suni ir jānodarbojas. Manējie pat sūdu neapostīs bez atļaujas.

8.jan 2022 Atbildēt

Asaru gāze, elektrošoks un varbūt pat gāzes pistole - lūk, ierīču arsenāls pašaizsardzībai, no kurām kādai būtu jābūt jūsu somiņā starp ikdienas niekiem

7.jan 2022 Atbildēt

DAZER2 un viss būs ok.

8.jan 2022 Atbildēt

Komentēt