Secinājums viens: visgrūtāk nopelnīt mazu naudu, bet, saņemot 10 minimālās, savu stulbumu var attaisnot ar cilvēcisku kļūdu.
Ko gan var sūdzēties, ja pašam prāta nav! Būtu iepriekš painteresējies portālā Covidunaakuj.lv, tad zinātu, ka vakcīna Johnson & Johnson tieši Centrāltirgus "briesmīgajam" kontingentam.
Toties zelta vakcīnbiroja Juhņēviča saņem desmit tūkstošus algā, un viņai ir pilnīgs pofigs, kas notiek kaut kādā smirdīgā centrāltirgū.
Komentāri: Iedzīvotājs sūdzas par vakcinācijas procesu Rīgā
Secinājums viens: visgrūtāk nopelnīt mazu naudu, bet, saņemot 10 minimālās, savu stulbumu var attaisnot ar cilvēcisku kļūdu.
Ko gan var sūdzēties, ja pašam prāta nav! Būtu iepriekš painteresējies portālā Covidunaakuj.lv, tad zinātu, ka vakcīna Johnson & Johnson tieši Centrāltirgus "briesmīgajam" kontingentam.
Toties zelta vakcīnbiroja Juhņēviča saņem desmit tūkstošus algā, un viņai ir pilnīgs pofigs, kas notiek kaut kādā smirdīgā centrāltirgū.
Komentēt