Sievietēm

1.okt 2019
Būt vienam nav viegli, bet tas nenozīmē, ka viss laiks jāpavada naktīs dzerot vīnu un domājot par attiecībām. Vienatne var sniegt lielisku brīvību un piedāvāt iespējas pilnveidot sevi un gūt jaunas dzīves pieredzes. Tādā veidā tu jaunās attiecības vari tikt jau kā pilnveidotāka un vairāk nobriedusi personība.
 
26.jūl 2019
Katra piektā Latvijas sieviete kleitas valkātu biežāk, ja vīrieši izteiktu komplimentus, secināts apģērbu kopšanas līdzekļu līnijas Vanish veiktajā aptaujā. Tomēr vairāk nekā puse aptaujāto (57%) būtu ar mieru izrādīt sievišķību, valkājot kleitas, ja atrastu tādu, kas piestāv un patīk.
 
30.jun 2019
Baltās pop-up piknika vakariņas L’elegante Pop-Up Picnic Latvijā notiek kopš 2015. gada, un šajā laikā dalībnieku skaits ir audzis no 500 līdz 1500. Šāda veida pikniki ir populāri daudzviet pasaulē, un to galvenā ideja ir vakariņas skaistā pilsētvidē jeb vakariņošana neierastā vietā.
 
29.sep 2018
"Augsts ultravioletais indekss, sausa āda un dažādi iekaisuma rakstura izsitumi cilvēkiem ar problemātisko ādu", - apmēram tā raksturo aizejošo vasaru Ludmila Stavro - Freiberga, kosmetoloģe un klīnikas "Panacea Pro" vadītāja.
 
14.jūl 2018
Izvēloties dzīvesbiedru, iedzīvotāji biežāk dod priekšroku personas izskatam, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.
 
13.jūl 2018
Vasaras karstajā saulē kūst ne tikai saldējums, bet arī cenas veikalos. Tāpēc šis ir īstais laiks atsvaidzinātu skapja saturu, iegādāties sen kāroto, vai arī nodrošināties ar klasiskām precēm nākamajai vasaras sezonai. Sadarbībā ar t/c Domina Shopping, stiliste un modes blogere Liene Stūraine stāsta, ko vislabāk iegādāties izpārdošanas laikā.
 
7.jun 2018
Daudziem vecākiem un jauniešiem, beidzoties mācībām skolā, nākas saskarties ar lielu izaicinājumu – piemērota izlaiduma tērpa iegādi. Veikalu klāsts tiešām ir plašs un krāsains, piedāvājot dažādākos dizainus, faktūras un materiālus. Bet kādu apģērbu izvēlēties, ja vēlamies to vilkt atkārtoti, un kādi būs mūsu sabiedrotie – aksesuāri? Unikālu apģērba komplektu piemērus gan sievietēm, gan vīriešiem izlaidumu laikā parāda un padomus sniedz tirdzniecības centrs Domina Shopping sadarbībā ar bloga “Parādi modi” autoriem Aneti Ozoliņu un Dāvidu Prolu.
 
5.jun 2018
Tieslietu ministrijas apkopotā statistika liecina, ka kopumā laulību reģistrēšanas tendence dzimtsarakstu nodaļās pēdējo gadu laikā samazinās - 2017. gadā dzimtsarakstu nodaļās tika reģistrētas 13206 laulības, 2016. gadā – 13403, savukārt 2015. gadā - 13927. Līdz šī gada 21. maijam dzimtsarakstu nodaļās reģistrētas vien 2785 laulības – vasara joprojām ir populārākais kāzu laiks, kad dienas laikā dzimtsarakstu nodaļās notiek no 12 līdz pat 14 laulību reģistrācijas. Tomēr vienlaikus vērojama tendence, ka arvien vairāk pāru izvēlas dzīvot nereģistrētās attiecībās, atklāj Irēna Dīķe, Rīgas pilsētas Vidzemes dzimtsarakstu nodaļas vadītāja, Biznesa augstskolas "Turība" absolvente.
 
5.mai 2018
Rīgas Modes nedēļā martā bija redzamas svaigas vēsmas un iedvesmu šā gada pavasara un vasaras modes sezonai. Pasaules Optika apkopoja nozīmīgākās briļļu ietvaru un saulesbriļļu formu un krāsu tendences, kas lieliski papildinās koptēlu. Tās jāzina ikvienam, kas rūpējas par savu tēlu un ir stila ikona savam paziņu lokam.
 
18.mai 2014
Pērn Latvijā turpinājis mazināties mākslīgo abortu skaits. Visbiežāk par labu šādam solim izšķīrušās sievietes 25 līdz 29 gadu vecumā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija par 2013.gadu.
 
21.mar 2014
Piektdien ar "Liepājas" un "Metta"/LU spēli startēs 23. Virslīgas turnīrs. Tituliem bagātākais klubs vēl ilgi būs Rīgas "Skonto", taču titula sargātāja šogad būs "Ventspils" komanda, kas 2014. gada beigu daļā lūkos iegūt 6. Latvijas čempionu titulu kluba vēsturē.
 
14.feb 2014
Mīlētāju dienā puķu tirgotājiem bija darba pilnas rokas, pat neskatoties uz to, ka dažviet ziedu cenas tika paaugstinātas, noskaidroja biznesa portāls "Nozare.lv".
 
13.feb 2014
Pētījumā noskaidrots, ka sievietes pārsvarā izvēlas tikties tikai ar vīriešiem, kas ir garāki par viņām, savukārt vīriešiem nav tik svarīgi, lai partnere būtu īsāka, vēsta dailymail.co.uk.
 
3.feb 2014
Apģērbu zīmols "American Apparel", patīkami pārsteidzot pasauli, pēdējā apakšveļas reklāmas kampaņā jaunu modeļu vietā ir izvēlējies sadarboties ar 62 gadus veco Džekiju O'Šonesiju, vēsta interneta portāls independent.co.uk.
 
3.feb 2014
Japānas veļas ražotājs "Ravijour" ir izgudrojis vēl neredzētu krūšturi, kas izstrādāts, ņemot talkā augstās tehnoloģijas. "True Love Tester" krūšturis ir izstrādāts tā, lai to varētu attaisīt tikai īsta mīlestība.
 
29.jan 2014
Slavenākā un lielākā skaistumkonkursu ziņu portāla un foruma Missology.com pārstāvji janvārī interneta balsojumā par fotogēniskāko sievieti pasaulē atzina latvieti Simonu Kubasovu.
 
14.jan 2013
Kopumā Latvijā 2013. gads solās būt veiksmīgāks un pozitīvāks nekā iepriekšējie. Labā ziņa ir tāda, ka varētu samazināties bezdarba līmenis un uzlaboties finanšu situācija.
 
23.aug 2012
Ir aprēķināts, ka lielākā daļa smēķētāju, kuri atradinās no šā kaitīgā ieraduma, apmēram gadu pēc pēdējās cigaretes izsmēķēšanas pieņemas svarā vidēji par 4,5 kilogramiem. Turklāt visvairāk svars nāk klāt tieši pirmajos trīs mēnešos. Kā izvairīties no šā nepatīkamā blakusefekta?
 
6.aug 2012
Apgleznot lietussargus bija sapnis, ko Saldus mākslas skolas skolotāja Anna Dobele īstenojusi lēnām, bet neatlaidīgi. «Es pabeidzu, ja kaut ko iesāku. Ja man iecere ir, tad es to īstenošu,» noteic smalkā, augumā nelielā sieviete.
 
26.jūl 2012
Katrīna, izskrējusi no lielveikala, uztriecās virsū pretimnācējai. Izrādās – tā bija viņas draudzene no skolas laikiem. Kopš Katrīna kļuva par ģimenes cilvēku, abas draudzenes tik bieži vairs netikās, un lielā draudzība, kurā kādreiz tika izrunāti lielākie noslēpumi, bija izplēnējusi.
 
25.jūl 2012
Atceros, kā vecāmamma, mizojot gurķus, sacīja – paņem miziņu un ieberzē seju, būsi skaista. Toreiz kā jau mazam bērnam skaistumkopšanas triki neinteresēja, tik nosmīnēju.
 
24.jūl 2012
Nekādas eksotikas. Jāņogas un upenes nav atvestas no tālām zemēm, bet cēlušās tepat mūsu kontinentā. Daudzu cilvēku skatījumā tās ir visai ikdienišķas ogas, kas ik gadu kārtības labad jānolasa un tā vai citādi jāsavāra, bez īpaša entuziasma, jo pieliekamajā droši vien vēl ir pērnās un aizpērnās burkas.