Praktiski

19.sep
Vasara pagājusi, bet mūsu spēkos ir to paildzināt! Ziedoša pļava mājās pat ziemā? Svaigi garšaugi jebkurā gadalaikā? Eksotiski augi un krāšņi ziedi, kad pasauli aiz loga pārņem rudens? Kā likt vasarai zaļot jūsu mājokļos, stāsta  speciāliste Līna Spure.
 
19.sep
Ogas apvienojumā ar ceptiem sīpoliem, sarkanvīnu un sinepēm lieliski papildina steiku vai citus gaļas ēdienus.
 
19.sep
Internets ļauj vienā mirklī saņemt daudz vērtīgas informācijas un bērniem tas kalpo ne tikai par izglītošanās, bet arī izklaides avotu.
 
18.sep
Daudz un dažādi mīti tiek dzirdēti katru dienu un neapšaubāmi ikkatrs no mums ir vismaz reizi dzīvē kādam no tiem noticējis. Vairums no tiem izrādās nepatiesi, vietā nākot jauniem un vēl pārspīlētākiem apgalvojumiem.
 
18.sep
Arvien biežāk dzirdam speciālistu ieteikumus par to, ka dažādi ausu tīrīšanas ieradumi, piemēram, vates kociņu lietošana, var būt kaitīgi mūsu ausīm un dzirdei. Kā zināt, vai, tīrot ausis ierastajā veidā, nenodarām tām pāri? Kā drīkstam tās pareizi tīrīt un kādos gadījumos ir noteikti jādodas pie speciālista, konsultē farmaceite Ļubova Blaževiča.
 
17.sep
Sulīgi biskvīti ar kanēļa un vaniļas aromātu, riekstiem un rozīnēm, biezs krēmsiera pildījums – ideāla kombinācija! Neticami maigs, gards un oriģināls deserts kļūs par ģimenes iecienītāko, bet draugi lūgs dalīties ar recepti.
 
16.sep
Pagatavo mīkstus, maigus un smaržīgus ābolu cepumiņus, kas rudenī un ziemā atgādinās vasaru. Ja ģimenei garšo mājās cepti gardumi, noteikti gatavo uzreiz divas porcijas.
 
14.sep
Sekojot baristu trendiem pasaulē, iesakām izmēģināt kādu no četriem kafijas dzērieniem ar rudens garšu, lai ikdienišķo kafijas baudīšanu padarītu interesantāku.
 
11.sep
"Sērfojot" internetā, ne katrs no mums aizdomājas par to, vai un cik lielu ietekmi patērētie interneta dati var atstāt uz dabu. Taču šobrīd - interneta un tehnoloģiju uzplaukuma laikmetā - tam, cik zaļi ir dati, ko ikdienā lietojam, ir lielāka nozīme kā jebkad agrāk.
 
10.sep
Tēva diena ik gadu tiek atzīmēta septembra otrajā svētdienā.
 
6.sep
Šīm trim horoskopa zīmēm nedēļa no 6. līdz 12. septembrim būs īpaši grūta, raksta "Your Tango".
 
5.sep
Drēbes, no kurām ātri izaug vai kuras vēl neder, rotaļlietu kalni, grāmatas, zīmuļi, nemaz nerunājot par bērna radītajiem mākslas darbiem un citiem svarīgiem niekiem – bērna ienākšana ģimenē liek pārskatīt standartus attiecībā uz to, ko nozīmē “kārtība”.
 
5.sep
Bērnudārza gaitu uzsākšana ir liels notikums visai ģimenei - gan pašam bērnam, gan vecākiem. Kā padarīt adaptācijas procesu bērnam un vecākiem pēc iespējas vieglāku, skaidro eksperte, psiholoģe Iveta Aunīte.
 
5.sep
To lietotāju skaits, kam uzbrucis iedarbīgais banku Trojas zirgs „QakBot”, 2021. gada pirmajos septiņos mēnešos pieauga par 65 % salīdzinājumā ar to pašu periodu 2020. gadā un sasniedza 17 316 lietotājus visā pasaulē, parādot, ka šis apdraudējums arvien vairāk ietekmē interneta lietotājus.
 
4.sep
Ik gadu pirms skolas gaitu atsākšanās vecākiem aktualizējas bērnu drošības jautājums, ne tikai atgādinot, kā pareizi šķērsot ceļu, droši nokļūstot mājās no mācību iestādes, bet arī - kā tos pasargāt no ļaunprātīgiem cilvēkiem.
 
2.sep
CSDD statistika liecina, ka personīgā vieglā automašīna Latvijā ir aptuveni katram trešajam iedzīvotājam. Vairums šo auto gan ir visai veci – vidējais reģistrētās automašīnas vecums valstī ir 14,5 gadi (2006./2007. gada izlaidums). Tas Latvijas autoparku padara par vienu no visvecākajiem Eiropā. Lai gan pēdējos gados automašīnu vecuma statistika jūtami nav mainījusies, ar katru gadu manāms neliels pieaugums jaunu auto pārdošanas apjomos. Īpaši populāras ir arī mazlietotas automašīnas, par kuru lietojuma pakāpi dažkārt grūti pārliecināties, jo īpaši, ja auto netiek iegādāts sertificētā dīlercentrā.
 
31.aug
Pēc garā vasaras brīvlaika un atvaļinājumiem gan lieliem, gan maziem, ir grūti pierast pie jaunā dienas režīma.
 
29.aug
„Kaspersky” izanalizēja anonimizētus datus, ko brīvprātīgi sniegusi vietne „Privacy Checker”, kas ietver noderīgus padomus par konfidencialitātes iestatījumiem dažādos interneta pakalpojumos un platformās. Rezultāti parāda, kuros pakalpojumos un platformās interneta lietotājiem ir vislielākās bažas par privātumu. Dati liecina, ka lielākā daļa klientu raizējas par populāru mobilo operētājsistēmu (21,2 %) un „Google” (18,3 %) personas datu aizsardzības līmeni. 
 
28.aug
Rūpējoties par skaistumkopšanu, arvien iecienītāki kļūst dabīgas izcelsmes produkti, kas spēj efektīvi barot un mitrināt ādu, skaidro kosmētiķe Katrīna Blumberga.
 
28.aug
Finanšu jautājumu apspriešana ģimenē bieži nav patīkams temats, taču no tā nav iespējams un arī nevajadzētu izvairīties, jo skaidru paradumu un principu ieviešana budžeta plānošanā var kalpot par spēcīgu atbalsta punktu ģimenes saliedētībai, skaidro Luminor biznesa attīstības vadītāja Baltijā Jekaterina Ziniča.
 
26.aug
Zemenes var stādīt gan pavasarī, gan vasaras izskaņā, arī vēl augustā.
 
25.aug
Beznosacījumu mīlestība, pozitīvas emocijas un kompanjons uz mūžu. Suņu mīļotāji zina, ka mājdzīvnieks var būt cilvēka labākais draugs un vairot prieku. Rīt, 26. augustā visā pasaulē pat svin Starptautisko suņu dienu. Bet vai tiešām ķepaiņu īpašnieki ir laimīgāki par citiem cilvēkiem?