Praktiski

Vakar, 23:16
Jau no 10. līdz 12. decembrim Ķīpsalā pēc gadu ilga pārtraukuma notiks Baltijā gaidītākā skaistumkopšanas izstāde “Baltic Beauty 2021”, kur varēs uzzināt aktuālāko nozarē, iepazīt jaunākos kosmētikas produktus, procedūras un pakalpojumus skaistumam – sejai, ķermenim, matiem. Būs arī vērtīgas konferences un aizraujoši konkursi. Smelies idejas, satiec izcilus speciālistus un iepērcies par labām cenām!
 
28.nov
Nākotnes pensiju veido dzīves laikā nomaksātie nodokļi, un šobrīd pensiju uzkrājumam valsts novirza 20% no personas bruto ienākumiem. Ja persona kādu iemeslu dēļ nestrādā, tas atstāj ietekmi uz nākotnes pensiju.
 
28.nov
Lai gan riepu maiņa atbilstoši ziemas sezonai ir atļauta jau no 31. oktobra, liela daļa autovadītāju izvēlas tās mainīt īsi pirms 1. decembra.
 
27.nov
Saskaņā ar izmaiņām Eiropas Savienības (ES) tiesību aktos no 1. jūlija pilnīgi visām precēm, kas tiek iegādātas ārpus ES, tajā skaitā interneta veikalos, tiek piemērots pievienotās vērtības nodoklis (PVN) un personai preces ir jādeklarē muitā.
 
27.nov
91% Latvijas iedzīvotāju ir pārliecināti, ka zinātu, kā rīkoties gadījumā, ja viņiem piezvanītu telefonkrāpnieks, liecina IKT pakalpojumu sniedzēja "Bite" un pētījumu aģentūras "Norstat Latvija" veiktā aptauja.
 
14.nov
Ir pienācis drēgnā laika un cepuru valkāšanas periods! Tas ietekmē arī mūsu matu izskatu un ikdienas kopšanu. Kā parūpēties par matiem mājas apstākļos tā, lai tie izskatītos un justos labi arī drēgnajā rudenī un ziemā?
 
13.nov
Rudens nav iedomājams bez siltas dūnu jakas, mīksta vilnas džempera, zeķēm un treniņtērpa, kas mājsēdes laikā tiek valkāts biežāk kā vajadzētu. Diemžēl šie apģērbi nereti sagādā vislielāko izaicinājumu līdz ko runa ir par to pareizu mazgāšanu. Kā pareizi būtu jāmazgā šie apģērbi, lai tie kalpotu pat gadiem ilgi, atklāj eksperti.
 
13.nov
Rudens un ziemas laikapstākļi mēdz būt nesaudzīgi pret mūsu roku ādu - tā kļūst sausa, raupja un var pat saplaisāt, radot diskomfortu.
 
7.nov
Šī gada deviņos mēnešos būtiski pieaudzis pakalpojumu atteices uzbrukumu (DDoS) apjoms un jauda, kā arī dramatiski aug surogātpastu skaits.
 
5.nov
Sākot ar novembri un līdz pat pavasarim visintensīvākā rītu un vakaru satiksme notiek tumsā, turklāt redzamību var apgrūtināt arī lietus, migla un sniegs. Savukārt mainīgos laika apstākļos, kas ir raksturīgi tumšai starpsezonai, no rītiem ceļi var apledot, tāpēc jau tagad aicinām autovadītājus aprīkot auto ar ziemas riepām.
 
31.okt
Pavirša attieksme pret apkures sistēmu noved pie mājas nodegšanas, kas noposta īpašumu, atstājot īpašnieku bez pajumtes, norāda apdrošināšanas AS "BTA Baltic Insurance Company" (BTA) pārstāvji.
 
29.okt
Dzīves laikā cilvēks maina dzīvesvietu aptuveni 2 reizes, taču tikai retais izvēlas pārcelties tieši uz laukiem. Kādēļ? Jo pilsētā viss atrodas rokas stiepiena attālumā – darbs, lielveikali, kultūra, izklaide.
 
24.okt
Maskas sejas ādai var būt lielisks veids, kā papildināt savus ādas kopšanas rituālus, palutināt savu ādu un veltīt laiku sev. Taču vai zinām, kā lietot sejas ādas maskas tā, lai tās sniegtu vislabāko efektu?
 
23.okt
Akvaplanēšana jeb auto slīdēšana uz mitra ceļa ir bīstams braukšanas risks, par kuru daudzi ir dzirdējuši un daži pat sastapušies, taču, kas joprojām bieži tiek ignorēts un neapsvērts.
 
23.okt
Vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju (58%) baidās no finansiāla rakstura informācijas noplūdes, 16% no fotogrāfiju noplūdes, bet 10% no privātās sarakstes noplūdes, liecina Samsung Electronics Baltics veiktā aptauja.
 
21.okt
Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sagatavojis informāciju Covid-19 slimniekiem, ja ārsts nozīmējis ārstēšanos mājās.
 
17.okt
No šā gada deviņos mēnešos kopumā Latvijā no jauna reģistrētajām 40 415 lietotajām automašīnām 58% jeb 23 739 spēkrati bija 11 līdz 29 gadus veci, liecina Auto asociācijas apkopotā informācija.
 
15.okt
Mitrus ādas apavus vislabāk žāvēt, tajos saliekot avīzes, dvieļus vai tualetes papīru, jo žāvēšana uz radiatoriem vai citām sildierīcēm tos var sabojāt, Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumam “Revidents” stāstīja ādas restauratore Ārija Ubarste.
 
14.okt
Valsts kanceleja publicējusi vadlīnijas darba samaksai valsts pārvaldes institūcijās Covid-19 pandēmijas laikā.
 
10.okt
Šoruden aukstam laikam iestājoties agrāk nekā ierasts, daudzviet gan daudzdzīvokļu namos, gan privātmājās apkures sezona uzsākta jau septembrī. Diemžēl tās sākums ik gadu iezīmē paaugstinātu noslodzi ugunsdzēsējiem, kas saistīta ar nepienācīgi apsaimniekotām ēku apkures sistēmām. Gjensidige Latvija atgādina, ka ugunsnelaimes un citas ar apkures sistēmām saistītas avārijas iespējams novērst, laicīgi un pareizi sagatavojoties apkures sezonai.
 
10.okt
Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestāde (EFSA) īsteno kampaņu, kuras ietvaros vērš iedzīvotāju uzmanību uz svarīgiem pārtikas drošības aspektiem. Viena no tēmām, kas tiek aktualizēta Latvijā, ir par akrilamīdu.
 
10.okt
Palielinoties tendencei iepirkties internetā, ko pēdējā laikā tikai pastiprinājusi Covid-19 pandēmijas izplatība, nesnauž arī krāpnieki, turpinot radīt aizvien jaunus viltus interneta veikalus.